9.6.2018

Profilova fotka
Ahoj, je tu někdo se stejným datem svatby? Jak ste na tom, co už máte a nemáte?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my máme stejné datum :) My už máme téměř všechno. Podstatné věci určitě všechny :) Místo, fotografa, matriku, koordinátorku, podrobný harmonogram, svědky, šaty, oblek, boty, DJ, svatební noviny, oznámení jsou rozdaná, koláčky atd. Chybí nám květiny, dort a cukroví, ale na všechno už máme sjednané schůzky. Plánujeme ještě vybělit zuby, tam jsme taky objednaní. Takže už jenom tak zlehka dodělávám výzdobu, ale i ta je víceméně nachystaná. Co ještě nemáme vůbec je vybrat s restaurací menu, alkohol apod., ale mění trochu nabídku, což jsme rádi, protože jsme stejně chtěli v rautu některé věci pozměnit a na oběd jsme měli úzký výběr kvůli různým intolerancím (česnek, ryby, rajčata) u hostů, takže bychom stejně vymýšleli něco jiného s kuchařem. Do konce ledna by nám měli zaslat nabídku, tak to bude brzo taky vyřešené :) Ale ze mě si moc příklad neberte, já mám v plánu se poslední tři měsíce před svatbou zajímat jenom sama o sebe, cvičit, relaxovat a s nikým už nic neřešit. Všichni dostali pokyny k oznámení, tak snad se tím budou řídit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Super, my právě už máme taky většinu hotovou. Šaty, boty, místo obřadu, hostinu, raut, matriku, prstynky, oznameni mame zatim doma, dort a jidlo mame zatim predjednané, hudba a hudba na obrad rezervvana, fotograf taky, dekorace a vyszdobu si chci delat sama takze na to se pracuje =) a kolacky a cukrovi jsou zarizene. Jedine co musime jeste uplne zaridit je oblek, ale ten budeme resit az cca v dubnu. Presne tak jsem to chtela mit v klidu a bez stresu na posledni chvili =)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?