7.7. 2017

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj Damy, mam takovou otazku dali vam už termín na rok 2017 ? chtela bych datum 7.7.2017 , na matriku jsem zatim psala e-mail s tím že jeste nemají seznam na rok 2017 že mam prijít koncem roku , což si myslím že je pozde a už bych si chtela zacít vše organizovat domlouvat a podobne . bojím se že až prijdu v prosinci mam po datu .. myslíte že když mam "zabukovane" datum že nemam nic resit ? .. videla sem že nekterí mají datum už na rok 2018 .. jak je to teda možny že nemají seznam ? .. :( nemuzu to pochopit .. Děkuji všem za odpovedi :))
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
A musi to nutne byt primo v Beroune nebo staci v okoli Berouna? My to meli v Lodenici a tam byli strasne ochotni, s pani Doanovou jsem to loni domlouvala prave nekdy touhle dobou a uplne bez problemu. @amazonkaaa tak ty datumy mate fakt husty! :D My puvodne taky chteli letni slunovrat (dali jsme se dohromady o jarni rovnodennosti, i kdyz svatky a narozeniny mame trochu mimo hlavni svatky), ale na tu doby vysla muzovi konference, diky ktere jsme vubec mohli svatbu zorganizovat protoze nam zaplatila cestu do Evropy, takze to neslo. Tak jsme zvolili datum o dva tydny driv, nov pred letnim slunovratem :) (a ted me trochu stve ze jsme vymekli, ze jsme si oficialni obrad odbyli v patek, abychom v sobotu prave o tom novu mohli mit pohansky obrad...ale byli jsme uz vyrizeni, lini, lidi se bavili i bez toho, prislo nam to jako zbytecny divadylko a vykaslali jsme se na to).
Odpovědět
Profilova fotka
@amenophus Takže pohanskej obřad nebyl? Vidíš, mě vůbec nenapadlo, jakožto bezvěrce, že bych mohla mít nějakej jinej druh obřadu než ten klasickej. Vůbec mě nenapadly ty možnosti, který už dneska jsou a říkala jsem si, že to, že se bereme na zřicenine a v noci bude táborák je dostatečná úlitba. Moje matka ještě tvrdila, že to nebude vůbec jako svatba, ale že to bude garden party. Bože, chtěla jsem jí zabít, jen co to vypustila z huby a těch keců, proč to nemůžem mít o víkendu jako normální lidi... Nedokážu si představit, co by mektala, kdyby měla přijít naboso a v tunice :-D Pak samozřejmě celá dojatá bulela, jakou že to máme krásnou svatbu, že jo...
Odpovědět
Profilova fotka
@amazonkaaa tyjo, vidis, my naopak jsme mezi nasimi kamarady outsideri, ze jsme nemeli pohanskou svatbu :D Ja uz si zacala rikat ze uz je to prilis mainstream :D. Ale nase rodice strasne obdivuju, ze ani necekli jak na to, ze je to v patek (a to si jeste ve ctvrtek brali volno aby nam pomohli s pripravama, nenechali si to vymluvit), ani na to, ze je to v dole. (Ha, ale vlastne jeste k tem cislum a datumum, tim ze jsme nemeli svatbu v sobotu ale v patek, mame v datumu devitky dokonce dve! (3+6 a pak 2+0+1+6))
Odpovědět
Profilova fotka
@amenophus A celý datum máte taky na devítku :-) Pecka! Já mám kamarády krom jednoho páru ještě nesezdaný a jak jsem přestala jezdit na bitvy, tak se s těma lidma už ani nestýkám. Ale kamarádka, co furt jezdí byla letos už asi na 5 svatbách :D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
7.7 bude za chvilku a nikdo tu nic nepise ...copak jen ja vnimam ze to utika a nez se nadejem budem pani?
Odpovědět
@verupiki ahoj, tento datum jsme si vybrali i my, máme to na zámku v Benátkách nad Jizerou, když jsme tam byli 6-7/2016 paní nám řekla ze je moc brzo, ze na další rok plánuje az od ledna 2017, ale ze jsme tam byli osobně, paní si nás napsala s tím ze si máme zavolat hned 2.1 v 8h ráno ze se sama boji ze ji strhnou telefon :) takže jsme zavolali a termín jen potvrdili :) záleží na matrice každá to ma jinak
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud ještě hledáte kapelu na 7.7.,pak jsme vám k dispozici. Skupina Bosáci
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer nevěsty, pokud stále nemáte ještě fotografa, tak vám mohu nabídnou tento krásný termín 7.7.17. Získáte ode mne precizně zpracované fotografie a fotím vždy s úsměvem na rtech :) S pozdravem Zaňková M.
Odpovědět
Tak se připojuji s datem 7.7.2017. Před 14 dny mě přítel požádal o ruku, nebyl problém ani na matrice, ani s rautem. Doporučená fotografka teda už byla obsazená, ale sehnali jsme jinou, také velice šikovnou. Možná máme víc štěstí, než rozumu..... ale zatím to vypadá, že datum ještě stále možný je, jen záleží na místě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
98 dní holky - na pohodu ne? :))))
Odpovědět
Ja mam termin 9.9.2017 a zamluvili jsme ho v lednu 2017
Odpovědět
Profilova fotka
Nabizim kapelu na termin 7.7. - je stale volny pro moji druhou kapelu Boston. Vice v SZ.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, přenechám termín svatby 7.7.2017 Ostrava, více info zde: http://www.beremese.cz/forum/misto-sv...
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?