Menu Forum

6.6.2020.. Uz rusite?

4. dub 2020  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
marcela237
1
Registrovala se 30. září 2019 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Svatba bude 6. června 2020
fotoportrét
fotoportrét
marcela237
1
Registrovala se 30. září 2019 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Region Praha - východ.
 @tarell08 přesně my máme mít svatbu 13.6 a taky ji asi posuneme na příští rok, hostů máme mít okolo 60.sice už máme pár pozvánek rozdanych ale holt vytiskne nové a budu doufat že i zálohy co máme zaplaceny, nám bez problémů přesunou. Prostě chci mít svatbu takovou jakou jsem si vysnila, rozlučku se svobodou, svatbu a svatební cestu a to nechci přijít. Holt prijdeme teď o dost peněz máme už sepsanou predmanzelskou smlouvu, zaplacenou svatební cestu, kterou stornujeme. Ale takový je život a navíc jak píšeš nechci nikoho vystavovat riziku.
2. dub v 19:17  •  Svatba bude v červnu 2020  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
jollyrodent
Registrovala se 10. října 2018 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
jollyrodent
Registrovala se 10. října 2018 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Myslím, že dost z vás je bohužel hodně naivních a pořádně nesledujete zprávy.
Z rozhovoru s Prymulou. Zdroj: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/kdy-se-zivot-v-cesku-vrati-k-normalu-odpovi-vam-roman-prymula-97427?seq_no=1&source=hp&dop_ab_variant=327510&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null
2. dub ve 20:19  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
tarell08 (25 r.)
Registrovala se 12. března 2019 na beremese.cz. Přidala 52 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Klatovy
fotoportrét
fotoportrét
tarell08 (25 r.)
Registrovala se 12. března 2019 na beremese.cz. Přidala 52 příspěvků. Region Frýdek-Místek.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Klatovy
 @marcela237 To je dle mého názoru opravdu rozumné, navíc teď i kolují názory, že jestli budou v létě svatby povolené tak s omezeními pouze na nutné minimum osob (nepočítají se do nich pouze hosté ale i oddavající, fotograf atd.) a svatbu na úřadu pouze se svědky jsme si opravdu nevysnili, navíc jsou i názory vědců, že během podzimu má přijít druhá vlna epidemie, věříme, že v roce 2021 nám bude štěstí přátemoticon Opatrujte se!
2. dub ve 20:26  • Odpověz  •  Líbí se mi to

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
ivet_ka999
1
Registrovala se 10. listopadu 2019 na beremese.cz. Přidala 24 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ivet_ka999
1
Registrovala se 10. listopadu 2019 na beremese.cz. Přidala 24 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 My se 6.6. vezmeme, pokud to půjde. Přesouvat o půl roku nechceme, může přijít další vlna epidemie nebo zas něco jiného, to samé koneckonců za rok. Ale hlavně bychom chtěli mimčo a to se nám o rok posouvat nechce. Život jde dál, co už.
2. dub ve 20:51  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
marcela237
1
fotoportrét
fotoportrét
marcela237
1
 @tarell08 Já doufám že 2021 bude lepší než tento, i když z jistot jsou nejistoty a myslím si že budou všichni dost opatrní. Svatba má byt radostná událost a vlastně ani ted nechci abych tento rok měla spojený se svatbou. Rok 2020 schováme do roušky a v roce 2021 se znovu nadechneme s prstýnkem a ruce emoticon Taky se opatrujte.
2. dub ve 20:53  •  Svatba bude v červnu 2020  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
hannyhanyska
Registrovala se 20. října 2019 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Prostějov.
  • Svatba bude 30. května 2020
    Region Prostějov
fotoportrét
fotoportrét
hannyhanyska
Registrovala se 20. října 2019 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Prostějov.
  • Svatba bude 30. května 2020
    Region Prostějov
 @ivet_ka999 úplně stejně jsme to chtěli s partnerem . 30.května svatba a pak se vrhnout na mimčo. emoticon
Včera ve 12:29  •  Svatba bude v květnu 2020  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
verucer
3
Registrovala se 27. července 2019 na beremese.cz. Přidala 54 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Svatba bude 27. června 2020
fotoportrét
fotoportrét
verucer
3
Registrovala se 27. července 2019 na beremese.cz. Přidala 54 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Svatba bude 27. června 2020
 @jollyrodent tohle jsem dnes také četla, ale asi by bylo dobré sem vystřihnout celou odpověď. Dále tam totiž píše, že dětské tábory by možné byly, aby se ulevilo rodičům. A ve finále mi to přijde trochu nelogické a nefér. Proč svatba pouze do 10 osob a tábory na pohodu, vždyť se je snad ani nevyplatí pořádat, pokud je tam méně jak 30 dětí, a kde jsou dospělí vedoucí ...
Včera ve 13:22  •  Svatba bude v červnu 2020  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
lekulina
Registrovala se 28. června 2019 na beremese.cz. Přidala 75 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 23. srpna 2019
fotoportrét
fotoportrét
lekulina
Registrovala se 28. června 2019 na beremese.cz. Přidala 75 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 23. srpna 2019
 Je to paradox, nikdy jsem nechtěla velkou svatbu, takže mě by se těch maximálně 10 lidí hodiloemoticon- Nakonec jsme to zvládli s 27 a bylo to fajn. Každopádně situaci vám vůbec nezávidím, protože nikde není psáno, že se to příští rok nebude opakovat a nebo na podzim nepřijde druhá vlna, bohuželemoticon.
Kamarádi mají svatbu v červnu a včera nám volali, že se brát budou jen v počtu co úřady dovolí. Ať prý se nezlobíme, kdyby se na nás nedostalo. Rušit to nebudou, rádi by po svatbě pracovali na miminku a nechtějí už čekat.
Tak hodně štěstí milé nevěsty.
Včera v 16:08  •  Svatba byla v srpnu 2019  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
marki92
Registrovala se 9. října 2019 na beremese.cz. Přidala 50 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba bude 13. června 2020
fotoportrét
fotoportrét
marki92
Registrovala se 9. října 2019 na beremese.cz. Přidala 50 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba bude 13. června 2020
 @hannyhanyska holky úplně přesný..přítel už chtěl mimco loni,ale já chtěla ještě předtím svatbu,abych si ji prostě užila se vším všudy jestli chápete☺ ale teď přemýšlím jestli chci svatbu,která nebude dle mých představ😑
Včera v 19:13  •  Svatba bude v červnu 2020  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikolaviz
Registrovala se 7. listopadu 2019 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Zlín.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
nikolaviz
Registrovala se 7. listopadu 2019 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Zlín.
  • Neví, kdy bude svatba
 @jollyrodent ja myslim, ze spousta z nas to naopak sleduje. Tenhle rozhovor jsem videla, četla. Jrn ihned vsichni nereaguji a nepisou sem. Aho uz ted všechny víme, ze svatba nebude, pokud ji nechceme ve 4 lidech.
Včera v 19:26  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikolaviz
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
nikolaviz
  • Neví, kdy bude svatba
 A holky.. Taly jsme to tak chteli, svatbu a dítě.
A asi prehodime. Bohuzel uz to nebude takova svatba bez deti jak jsem cxhtrla.. Na druhou stranu je zdravi prednejsi.. A posouvat dite.. Je ni 28..uz se nam asi taky nechce.. A co říkáte na to zoouset otěhotnět v tehle situaci.. Nebojite se? Diky za nazory.. Mej se hezky.! 🙂
Včera v 19:29  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
melaniepokorna
1
Registrovala se 29. července 2019 na beremese.cz. Přidala 75 příspěvků. Krnov, Region Bruntál.
  • Svatba bude 20. června 2020
    Krnov, Region Bruntál
fotoportrét
fotoportrét
melaniepokorna
1
Registrovala se 29. července 2019 na beremese.cz. Přidala 74 příspěvků. Krnov, Region Bruntál.
  • Svatba bude 20. června 2020
    Krnov, Region Bruntál
 Ahoj nevěsty měla jsem mít svatbu 20.6 dnes jsem zrušila, ikdyby svatbu do max 10 osob povolily nechci přemýšlet koho pozvat a koho ne. Bohužel je situace taková jaká je emoticon Vám co nerušíte přeji ať se Vám zaštěstí emoticon
Dnes v 10:52  •  Svatba bude v červnu 2020  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
empoli
Registrovala se 31. března 2019 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
empoli
Registrovala se 31. března 2019 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků.
 Ahoj holky, máme mít svatbu 6. 6. s 90 hosty a rozhodli jsme se dál plánovat a do poloviny května počkat s jiným řešením. Situace tedˇ nevypadá nějak špatně, má přijít postupné uvolňování. Pokud např. koncem května otevřou školy, kde se potkávají desítky dětí, tak si myslím, že pro svatby by mohla být nějaká výjimka. S účastí zahraničních hostů bohužel už moc nepočítáme. Pokud bude omezen počet hostů, svatbu uskutečníme jen s rodiči a sourozenci a oslavu s širším příbuzenstvem a přáteli naplánujeme na příští rok. Jsme možná naivní, nicméně si myslíme, že pokud se rapidně nezmění poměr otestovaných v. pozitivních, omezení je s ohledem na ekonomiku třeba uvolnit emoticon
Dnes v 11:48  •  Svatba bude v červnu 2020  • Odpověz  •  Líbí se mi to