28.dubna 2017

Profilova fotka
Je tu někdo, kdo má svatbu 28.4. 2017? :-) :-)
Odpovědět
MY :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My taky :)
Odpovědět
a holky, jak jste daleko s pripravou?
Odpovědět
Profilova fotka
No my celkem daleko :). Máme místo, fotografa, kapelu, floristku, šaty už snad taky, prstýnky jsme si už taky vyzvedli. Až mě to samotnou překvapilo. Ještě musím zařídit kadernici a vizazistku a příteli vybrat oblek. Výzdobu budu řešit s floristkou, dost toho ma k pujceni, tak toho nechci moc kupovat 😊. A svatební oznámení mi děla kamarádka(druzicka), tak se to už taky rýsuje 😊
Odpovědět
Profilova fotka
A co vy? Jinak koukám @veunkaaa3, tvůj popis "seznámili jsme se" dost sedí i na mě. Také kolegové, 24 hodin spolu a není nic lepšího :)
Odpovědět
Profilova fotka
@veunkaaa3 Máme místo, fotografa,oznámení, šaty, za chvíli budou prstýnky. :-) A co vy? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucysz13 To jste na tom opravdu dobre :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@markydracek my do toho stavíme baraček a po svatbě bychom se mohli stěhovat, tak máme hodně zařizování. A čím dřív bude zarizena svatba, tím lip ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucysz13 Tak to jo, :-) také máme v plánu domeček, ale trochu později.
Odpovědět
Holky jste dobrý. My taky stavime, takže to zatím máme tak,ze já plánují tak nějak svatbu a přítel stavbu a vždy vymenime info. Zatím máme jen oznámení a zítra jdeme na matriku potvrdit datum. Tot vse
Odpovědět
@lucysz13 tak tak :-) jsou to milousi
Odpovědět
Profilova fotka
@veunkaaa3 super :) myslím, ze je ještě dost času...hlavně bez stresu a přípravy si užit ;)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Přesně, užít si přípravy ;-)
Odpovědět
my máme o týden dříve 20. 4. bude to velice pohodová, maličká a neplánovaně plánovaná svatba po 10 letech jen se svědky, fotografem a malým pejskem... nic nehrotím, prstýnek mám po prababičce, po pradědovi se nezachoval, takže dokoupíme podobný, šaty mám zamluvené (jednou mi ujel autobus, cestou potkám půjčovnu a bác, hned druhé šaty mě dostali), kytky neřeším, v nejhorším koupíme na benzíně. Můj budoucí manžel oblek má, jen dokoupíme košili a kravatu abychom ladili. Termín zamluvený, hotel zamluvený, nikdo nic neví a nerejpe, tak si to užíváme....
Odpovědět
Profilova fotka
Máme též v plánu 28,4, jen se svědky a pak odjet na prodloužený víkend.. tak nějak vše mám v oku- stačí jen jít a koupit, ale peru se s místem obřadu- ústí nad labem - obřadní síně, když jsem viděla ty fotky na netu moc slavnostně nevypadají a zas dávat 7tis za 10min "slávy" ..
Odpovědět
Profilova fotka
@jahodaj Ahoj... Tak zvolte jiné místo, také nebudem mít na úřadě...
Odpovědět
Profilova fotka
@markydracek jsem po telefonátu s matrikářkou :) datum potvrzený, místo? Příroda u rybníka.. jen doufám, že vyjde počasí :D
Odpovědět
Profilova fotka
@jahodaj To je super :-) No přesně, taky doufáme, ale určitě vyjde, budem věřit. :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?