27.5.2017 - kdo plánuje svatbu?

Profilova fotka
Ahoj, jen tak ze zvědavosti, kdo plánuje na tento termín - 27.5.2017 - svatbu? :-) Zatím mám vybrané místo na obřad a hostinu (vše v jednom místě na statku), a ústně zamluvené. Musíme zaplatit co nejdříve zálohu. Má někdo stejný květnový termín? Co už všechno máte / nemáte zařízené? Už se začínám těšit, i když je to až za rok!
Odpovědět
Ahoj, svatbu planujeme 20.5. Zatim nemam jeste zamluvene nic- svatba bude na malomeste, takze nepocitam s tim, ze by nekde byl veliky naval. Se zamlouvanim mista na hostinu a obradni sine zacnu az na podzim. Co se dodavatelu tyka, par mam vytipovanych, ale jeste jsem nikoho neoslovila.(opet si myslim, ze je jeste cas - nemam na seznamu nikoho super top). Kazdopadne ale uz mame neco nakoupene - prstynky a komplet obleceni pro nevestu a zenicha.
Odpovědět
Ahoj, já začátkem května 2017 a zatím máme zamluvenou matriku, oddávající, místo obřadu, prstýnky a fotografku. Dáváme to dohromady postupně.
Odpovědět
Profilova fotka
Super holky. My máme vybrané místo, a musíme ho zaplatit. Matrika mi bohužel nevyšla vstříc a řekli mi, že termín u nich si mohu zamluvit až v prosinci. Nevím co tedy mám dělat, jestli místo (které se mi moc líbí a troufám si říct, že o něj bude zájem) zamluvit takto naslepo bez matriky. A nebo jestli počkat do prosince a věřit, že vysněné místo bude ještě volné. Nemáte s tím zkušenosti?? :-) Termín je klasický sobotní ... Bohužel paní na matrice nebyla ani ochotná říci, zda-li ze zkušenosti oddávali minulý rok v ten samý termín .. :(
Odpovědět
Profilova fotka
Milé nevěsty. Dovolte mi, abych vám nabídl služby naší hudební skupiny Bosáci z Příbrami. Hrajeme na svatbách (máme jich odehráno téměř 300), plesech, narozeninách apod. V repertoáru najdete jak lidovky, tak oldies hity i současné pop-rockové písničky. Pokud budete mít zájem, kontaktujte mě zde prostřednictvím SZ. Spoustu informací naleznete v mém profilu, doporučuji pak navštívit galerii svatebních párů, kdy u fotek jsou doplněny reference od našich klientů, kterým jsme hráli. :) Těším se na případnou spolupráci. Lukáš
Odpovědět
Ahoj, my mame taky termin svatby 27.5.2017 :) Misto uz mame zamluvene a zalohu jsem zaplatili. Na matrice to muzeme ohlasit az v prosinci, ale budeme mit oddavajiciho vlastniho tak to snad nebude problem. Pritel je cizinec a v CR nezijeme tak jsem uz docela dost veci zacali zarizovat :)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme taky termín svatby 27.5. :-) samozřejmě, místo už máme, fotografa, hudební skupinu a dja taky, catering i výzdoba je v procesu, myslím, že nejhlavnější věci zatím, žijeme v zahraničí, sňatek bude cirkevní v Čechách kde jsme obidva cizincemi, takže kvůli tomu trochu stresuji když lidé naokolo říkají, že to není jenom tak, takže vy se můžete naozaj jen spokojeně těšit a pomály a klidně zařizovat ostatní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít také 27.5.2017. Příští týden se jedeme podívat na zámek, kde se chceme vzít a hostina bude v penzionu, který vlastní přítelův kamarád. Tam i ubytujeme ty, co jsou z dálky. Máme zamluvenou skupinu na hraní, cateringovou firmu a teď hledám fotografa. Jinak zatím nic.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty :-), rád bych Vám nabídl svoje služby DJe na Vaší svatbu v roce 2017. Jsem DJ z Mladé Boleslavi, ale jezdím hrát po celé ČR. Zkušeností mam vcelku hodně - jako DJ jsem začal již před 21lety, posledních 12 let to mám jako jednu z živností. (Za tu dobu je to přes 1000 akcí - diskoték, svateb, firemních večírků, moderování v rádiu atd..). Jezdím hrát po celé ČR (i když převážně severní, východní a střední Čechy). Hudebně je to vždy o domluvě, obvykle se však hraje hlavně oldies (70’s-90’s), millenia, CZ a SK hity, současné rádiové hity, trochu RnB (nejhranější skladby najdete na mých stránkách)... nicméně jsem schopen hrát téměř cokoliv, co si budete přát. Na svatbě tedy zvučím svatební obřad, hraji muziku, bavím hosty, moderuji soutěže, hry, tombolu atd... Jsem schopen namixovat také 1.tanec novomanželů jak se říká “s překvapením” (začíná ploužák, pak je megamix 15-20 největších hitů světa a končí se zase ploužákem (písničky si můžete vybrat sami) - ukázku najdete na mých stránkách). Nebo připravit svatební tombolu, kterou připravuji několikrát v měsíci (včetně zabalení, přípravy seznamů a samozřejmě pak moderování a předávání.. ) Vždy s sebou vozím profesionální zvukovou a světelnou aparaturu dle zvoleného balíčku služeb - reproboxy a LED světla se stativy, mikrofony, všechny kabely a samozřejmě profesionální DJ konzoli a počítač s muzikou (cca 25.000 písniček všech možných žánrů). Dopravu do 100Km nabízím zdarma, nad 100km je cena 6Kč/km Kompletní ceník, fotky, svatební hry a tipy najdete také na mých stránkách, které budu rád když navštívíte. :-) Budu se těšit na zprávu, pokud ne, tak přeji hodně štěstí a ať se svatba vydaří..... Ondra
Odpovědět
Ahoj, také už můžeme ohlásit termín 27.5.2017 :-) Zatím tedy jen že máme zamluvené místo na hostinu, matrika nám termín s oddávajícím podepíší až v říjnu, tak doufám že se podaří :-) Hlavně vsázím že ten květen není až tak ,,oblíbený,, :-) , tak by se mohlo podařit... Jinak to je vše co tak máme zařízené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. Tak také máme svatbu 27.5.2017! :-) Máme místo, kde bude probíhat celý náš svatební den (Váňuv statek u Pelhřimova), matriku (na 12:00), a hudbu. Teď řešíme fotografa. Jinak doufám, že budou ještě kvést šeříky. Ráda bych je měla v kytici i květinové výzdobě. ;-) S přítelem jsem už i začala řešit sty dekorací - nakonec to vypadá, že bude přírodní (juta, krajky) s fialovými (šeříková) detaily. Už se moc těším, až si začnu něco vyrábět. Vím, že je ještě brzo, ale jsem z toho všech hrozně natěšená a nabuzená. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, chtela bych Vam nabidnout nase sluzby. Vyrabime svatebni dorty a pripravujeme sweetbary, muzeme navrhnout Vam Vas jedinecny a dort. Nabizime ochutnavky, rozvazime po Praze a Stredoceskem kraji. Podivejte se na nas profil a nevahejte se nas kontaktovat. Terminy na rok 2017 se u nas bukuji rychle! :-)
Odpovědět
Ahoj, my mame termin 13.5.2017 a matriki nemame zajistenou, az v listopadu/prosinci, volala jsem tam a kdyz jsem psala naattiky kvuli zamki, tak vsichni odepsali ze se zacina vetsinou resit od listopadu/prosince/ledna, ale jsou vyjimky, ktere daji driv, zalohu na termin mame od vcera zaplaceny :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
Ahoj holky, uz se nam to blizi. Jak jste pokrocili se zarizovanim? My mame blokly zamek, penzion, nakonec catering nebude, o jidlo se postaraji v penzionu, budou delat i dekoraci. Cukrovi a dorty bude delat kamaradka, vlasy a liceni mi bude delat kamaradka cukrark, nehty si udelam sama. Mam objednanou kytici, korsaz, vyvazky, saty koupene zacatkem roku, fotografka, kapela. A ted nakupuji ruzne rekvizity do fotokoutku. V sobotu jedem mrknout na prstynky.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?