Menu Forum

24.6 2017 kdo má stejný termín? :-)

29. led 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
lidub
1
Registrovala se 7. ledna 2017 na beremese.cz. Přidala 35 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lidub
1
Registrovala se 7. ledna 2017 na beremese.cz. Přidala 35 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky,.
Kdo má stejný terminek? Co už máte hotové? Kdy budete rozesílat oznámení?
28. led v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
noterka
2
Registrovala se 21. října 2016 na beremese.cz. Přidala 249 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
noterka
2
Registrovala se 21. října 2016 na beremese.cz. Přidala 249 příspěvků. Má 1 přítele.
 Jáá emoticon Oznámení budeme posílat cca na začátku května.. A chybí nám akorát prstýnky a přítelův oblek,pár věcí na výzdobu, jinak máme vše zařízené.. A domlouvat hostinu jedeme v březnu emoticon
28. led ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidub
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lidub
1
  • Neví, kdy bude svatba
 @noterka tak my už máme vlastně vše kromě šatů a obleku, šaty jsem si objednavala, tak čekám až přijdou emoticon Já jsem právě premyslela, zda to neposlal už trvá v březnu emoticon aby měli všichni čas si zařídit volno atd emoticon
28. led ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
noterka
2
fotoportrét
fotoportrét
noterka
2
 Tak u nás už datum všichni ví, tak s tím počítají emoticon a neřekla bych tradice, ale u nás se dává 6 týdnů dopředu emoticon
28. led ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidub
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lidub
1
  • Neví, kdy bude svatba
 @noterka tak u nás taky všichni ví,ale já si to tím okecavam emoticon protože už se těším až ho rozesleme emoticon a kde máme svatbu?
28. led ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
noterka
2
fotoportrét
fotoportrét
noterka
2
 My si to znamení budeme vyrábět sami emoticon vysočina, jihlavsko. Kdyžtak můžeme psát do zpráv emoticon
28. led ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
boudovapetra
1
Registrovala se 20. května 2016 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
boudovapetra
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Mi máme o týden dříve, svatební oznámení už máme rozdané, jelikož někdo pracuje ve fabrikách či jiných firmách kde si musí napsat dovolenou začátkem roku, tak aby byli všichni připraveni jsme se proto rozhodli ho už odeslat a rozvést. Jinak máme zajištěný oběd, raut, pronájem sálu, hudbu, květiny, kosmetičku, vizážistku, fotografa, vybrané šaty a nakoupený část nápojového lístku jelikož si budeme dělat vše sami.

Svatbu máme v POlné u Jihlavy na zámku
28. led ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
boudovapetra
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
boudovapetra
1
  • Neví, kdy bude svatba
 @noterka kde budete mít obřad? v Jihlavě na radnici?
28. led ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
noterka
2
fotoportrét
fotoportrét
noterka
2
 @boudovapetra Nn, v náš termín je havíření a neoddávají na radnici, jen venku..Vše máme kousek od Jihlavy na ranči, obřad, oběd, raut i hostinu emoticon
28. led ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
boudovapetra
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
boudovapetra
1
  • Neví, kdy bude svatba
 @noterka plandry? mi budeme mít na zámku v polné
28. led ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
noterka
2
fotoportrét
fotoportrét
noterka
2
 @boudovapetra Nn, Q Ranch Bezděkov, kousek od Třeště emoticon Týjo, na Polnou jsem se ani nedívala
28. led ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
boudovapetra
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
boudovapetra
1
  • Neví, kdy bude svatba
 @noterka tak to ani nevím kde to tam je, bezděkov vím ale přímo tam nevím kde se to nachází. no Polná je krásná, hostinu budem emít v Opatově kouske za dlouhou Brtnicí směr Třebíč v sokolovně. Jakou máte prosím hudbu?
29. led v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
noterka
2
fotoportrét
fotoportrét
noterka
2
 @boudovapetra Napíšu vám do zprávy
29. led v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí