20.6.2015

Pojďme si popsat o společném termínu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zkuste plánovací svatební diář Smart
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim Vas. Vybirate jiz kapelu na svatbu? Mam pripadne pro Vas tip - skupinu Bosaci. Mrknete do meho profilu, kde najdete fotky, reference, cenik.
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme také 20.6.2015 :) Co už máš hotové? My máme zamluvený termín na matrice, místo hostiny, koordinátorku a fotografy. Samozřejmě už máme i seznam hostů, dostaly jsme se k číslu 70, což je hrozné na to, že jsme původně nechtěli žádnou velkou svatbu :-D ale máme tam nejbližší rodinu a hodně přátel s kterými si to chceme užít, tak toho nelitujeme. Jen jsme byli nakonec ohromeni tím číslem.
Odpovědět
@krobinka Já zjišťuju,že skoro nic nemám a to plánuju dva roky.Uplně mámuž obavy,abych to s tímto tempem celé stihla :-) O vánocích chcem dělat s tchýňkou jmenovky a to bude tady na hodně dlouho.Jinak máme jen fotografku a fotografa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky máme svatbu 20.6 - zatím máme jen místo :D
Odpovědět
Profilova fotka
však na drobnosti je zatím čas. Cukroví, vizážistku, kytici zatím nechávám až na příští rok, ale postupně už sháním věci na dekorace. Někteří se diví, že začínám docela brzo, ale mně se zase líbí, že nikam nespěchám. Dělám si totiž sama i oznámení a celou výzdobu, ale nechci 3 měsíce před svatbou šílet a vědět, že každý den musím udělat to nebo ono a zítra tamto.... prostě to mám tak, že "dneska mám náladu udělat pár oznámení", otevřu si lahvinku a u toho relaxuju. To se mi líbí na delších přípravách ;)
Odpovědět
To já toho mýho teprve na tento termín ukecávám:-D
Odpovědět
@krobinka Já kdybych si u toho otevřela lahvinku,tak neudělám vůbec nic :-D Já jsem to už kdysi tady psala.Jsem strašnej lempl a když můt taťka slavil padesátku,měla jsem na starost výzdobu a hudbu.Vše jsem naháněla den předem :D Teď si taky říkám,že bych mohla začít už pomalu něco dělat,ale vždy se u něčeho zaseknu a to je na měsíc :D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem na tom podobně jako krobinka.. koupila jsem si nějaké stuhy v barvě svatby, tak si teď po večerech hraju :) tenhle datum bychom chtěli, ale potvrdí nám ho na matrice až v lednu :-S zatím jsme tedy nezávazně rezervovali místo, fotografa a hudbu
Odpovědět
Holky, můžu se přidat k Vám? my máme termín 19.6.2015, sobota už nebyla volná :(
Odpovědět
Profilova fotka
@vercaw a kde to máte,ze uz je to plně? jinak vítej.. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@dany69 my to mame taky tak jako termín nám potvrdila,ale papíry az. v lednu,nýbrž se ted bude. volit nove zastupitelstvo a mohou se změnit podmínky-dle jejich slov.Ja to chápu tak,ze kdyby to náhodou od novyho roku podražilo,tak abych to treba neměla levnější :D ale tak doufám a důvěřuju,ze termín je náš.samozřejmě budu klidnější,az to bude na papíře.
Odpovědět
Článek se načítá
@krobinka na Čeladné v Beskydech
Odpovědět
@vercaw je my v Malenovicích na Borové, taky 20.6. :)
Odpovědět
Ahoj holky, také máme termín 20.6.2015 :) Máme zamluvený termín v kostele, hostinu v restauraci a kapelu s fotografem. Pomalu nakupuji věci, jelikož si budu dělat přáníčka sama. Včera jsme vybrali ženichovi oblek, tak se už nemůžu dočkat, až v ho v tom uvidím..
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím děvčata, my máme taky termín 20.6 2015 a máme oblek pro ženicha, místo na obřad i hostinu, seznam hostů, vybraný dort, holčina co mi bude dělat kytičky má moji představu a já už její cenovou nabídku, dělám si vývazky, a teď mě další věci nenapadají... ale mám pocit že nemám nic... :D
Odpovědět
Profilova fotka
@vercaw tak si můžeme podat ruce :-) také máme termín 19.6.2015, chtěla jsem původně 26.6.2015 ( taky pátek ), ale to již nebylo volno. Takže aspoň tak :-) nemáme moc na výběr, protože sestra je v tom termínu těsně před porodem, tak doufám, že nám tam neporodí :-D Jinak Ahojky holky, můžu se k Vám taky přidat, když jsem termín 19.6.2015 a né 20.6.2015?? :-)
Odpovědět
Tak a teď si připadám ve skluzu. O víkendu jsme zamluvili tento termín a dnes jsem volala na matriku. Jinak nic zařízeného není :-) . Mezi náma - v kolik hodin to máte? My zatím v 10:00. Jiný termín neměli, ale chtěla bych to později... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj devcata,mame taky termin 20.6.2015 no a zijeme v zahranici tak jsem se do priprav pustila tak hystericky aby se to vsecko stihlo no a ted asi budu cumet do zdi pac mi prijde ze sem to asi prehnala s tou rychlosti :-D matrika zamluvena,hostina-zaloha zaplacena,fotograf nas znamy,saty se sijou,prstynky se zacnou vyrabet v breznu,vyzdoba se projednava,hudba kamos DJ,kadernice zamluvena,liceni-kamaradka,kytky jsou domluveny po vanocich,oznamko po vanocich,neco malo jsem si vyrobila sama strom,karticky ke stolu,na dary+nejake drobnosti ... jeste musim poresit dort,cukrovi a dal nevim vubec zapomela jsem jeste na neco ???? :-D jinak vsem preju prijemny planovani a hezke vanoce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nicolseda jinak mame jeste vyvazky,bizuterku,a v lednu budou boty :-) zenich ma oblek svuj tak splasime pouze boty a nejakou smrncovni kravatu a je to :-) seznam hostu mame taky a bude nas 50 a uz mam zakaz pripisovat prej :-D
Odpovědět
Tak a teď mám depku jistou :-D ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,taky máme svatbu 20.6. :-)) . máme zamluvene místo obřadu a hostiny, moje šaty se sijou,víme jak chceme ladit výzdobu, máme predvybrana oznámení a seznam hostu máme taky..ale to je vše.. :-D. Az na konci ledna do dělám školu, tak to začne.. :-D Btw. Holky,nemáte už některá děti? My máme syna, v červnu mu bude 11 měsíců, tak jsem zvědavá,jak to zvládneme.. :-) trošku se toho obavám..
Odpovědět
Profilova fotka
@evarm no vis my zijeme v nemecku a ja se tady nudim a mam furru casu tak asi proto toho mam tolik :-D kdybychom byly v cesku tak asi nemam vubec nic... tam prace,kone,doma neco podelat a svatba by sla na posledni chvili :-D tak si z toho nic nedelej...
Odpovědět
@nicolseda ;-) budu se snažit. :-) Ale svatba bude předpokládám v Čechách, že? Holky - a nejste tady některá od Havlíčkova Brodu? Potřebovala bych tip na vizážistku/kosmetičku nebo šikovnou kadeřnici, která dělá i líčení.
Odpovědět
ahoj holky dnes jsme zamluvili termín na 20.6 ma 11hodinu jinak nemam vubec nic a nevim kde zacit ale zatim jsem relativne v klidu, :-D
Odpovědět
evarm jsem z Havlíčkova Brodu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se hlásím k 20. červnu :) Frýdek - Místek - svatba bude na Hukvaldech. Jinak máme zamluvenou fotografku, kapelu, hostinu, obřad, dort, koupené prstýnky a šaty pro nevěstu, pro ženicha zatím je manžetové knoflíčky :D Oznámení si děláme sami, tam víceméně stačí dopsat datum a můžu posílat.:) , vývazky jsou objednané ve výrobě.. tak a teď se pomalu pouštím do dekorací a hledání nějaké šikovné květinářky ve frýdku..:)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?