1.7.2017

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, právě jsem se na tuhle stránku poprvé přihlásila. Hledám nevěsty, které plánují svatbu ve stejný termín jako já, abychom si mohly vyměňovat radosti, starosti, rady apod. :) Katka
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Máme taky 1.7.2017 ,máme jen okolo 20 lidí ,stan 10X5 metrů u nás na vesnici na hřišti ,jídlo nemáme tradiční ,my se budeme krmit sushi a hosté si naberou co chcou z rautu ,budeme tam mít jen kamarády bez rodiny ,jelikož u nás v rodině se pořád něco řeší a dopadlo by to tak,že nejprve by se nikdo nebavil a potom by si opily a začaly hádat a vytahovat staré křivdy ,tohle opravdu řešit nechci ,kupodivu moje rodina nebyla proto když jsme s tím přišli ,ale tchýně to ještě neví ani nám nepopřála ke svatbě ,je hrozně negativní a pořád si na něco stěžuje ,na starost to má chlap ,jí to říct ,ale podle mě se k tomu nedokope ... Šaty mám v Praze,stopla mi je celnice ,tak snad brzo dorazí ,koupila jsem si menší velikost ať mám motivaci zhubnout . Po malém jsem nabrala skoro 100kg a zbývá mi posledních 10kg,ale drží se mě ,děs. Jaké budete mít hry,soutěže atd.? Mají to připravit svědkové ,ale mám prý nadhodit co bych asi tak chtěla .
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?