První tanec na tuto písničku - co myslíte?

Ahoj holky chtela bych radu chceme s pritelem na prvni novomanzelsky tanec tuto pisnicku https://youtu.be/94MHIeeGwys jenze je celkem rychla umite si predstavit ze by byl takovy prvni tanec ? Sli by jste do toho? Dekuju za odpovedi
Odpovědět
@midaila Pokud chcete "šlapat zelí" a líbí se vám, tak proč ne. :-)
Odpovědět
záleží samozřejmě taky, jak jste tanečně nadaní. kamarádi měli poměrně rychlou písničku a bylo vidět, že něco trénovali, ale nakonec tam, pardon, že to tak napíšu, skákali, jak koza s kozlem a vypadalo to trochu srandovně. doteď, když tu písničku slyším, tak si na to vzpomenu a pousměju se nad tím. ono je někdy méně, více. pokud jste dobří tanečníci a cítíte se na to, směle do toho! my jsme s chlapem chodili na latinu do tanečních pro dospělé, on i v pubertě závodně tančil a milujeme jive a chtěla jsem jako svatební tanec dát jive, což je taky rychlej tanec. nakonec jsem si to rozmyslela kvůli šatům, nechci se převlékat a v dlouhých bych to nedala.
Odpovědět
Přijde na to, já bych se tomu nebránila, ale určitě bych zkusila natrénovat, abyste nebyli třeba mimo rytmus.. což se u tohoto rytmu ve dvojici může stát velmi jednoduše :)
Odpovědět
Profilova fotka
První píseň je ta Vaše, pokud ji chcete, mějte ji. I kdybyste neuměli tančit vůbec. Je to jen Vaše chvilka, ostatní v tu chvíli neexistují. A taky je to jen Vaše svatba, Váš nejdůležitější den. Rozhodujte se jen podle sebe, udělejte si to tak, jak to chcete mít Vy, ne tak, jak by si to asi představovali ostatní.
Odpovědět
Profilova fotka
Nejsem holka, ale dovolím si připojit svůj komentář. Tuhle písničku už jsem jako první svatební tanec hrál, je to normální pomalá písnička. Nakrátko mírně zrychlené tempo můžete zkusit třeba využít k nějaké rychlejší otočce. Rozhodně bych se toho nebál. Hezkou svatbu vinšuji! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě si říkám, zda by třeba nešel najít nějaký cover od téhle písničky, který je o malinko pomalejší, nebo klidnější? Samozřejně už to není Bublé, ale třeba by to taky bylo hezký :-) Např: https://www.youtube.com/watch?v=LURVU...
Odpovědět
Mně se líbí, taky nebudem mít typický pomalý cajdák s pohupováním sem a tam typu Ed Sheeran Perfect 😂👍
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Pěkná skladba. Zkuste si jí "trsnout" doma (možná před tím trošku něčeho dobrého :-) ) a nehledejte v tom vědu, sem tam nějaká otočka a bude to super. :-) Určitě to bude pěkná skladba pro první tanec.
Odpovědět
Profilova fotka
Je dobrá mi budeme mít od Mirai Otchi :)
Odpovědět
Dost dobře si neumím představit jak na to tančíte. Je to hodně netradiční "párová" skladba. Rytmus hodně těžký, ale pokud si troufnete a třeba i vyzkoušíte nějaké kroky předem, je úplně každého věc, jakou písničku si dá jako tu svoji první.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?