Jakou hudbu na waltz?

Ahoj, nemáte nějaké tipy na nějakou dobrou waltzovou hudbu? :) Ideálně, aby to nebyl úplný cajdák. Nějak mám pocit, že když už něco pěkného na 3 najdu, tak je to stejně zas jen valčík. Děkuju
Odpovědět
Asi to bude na vás cajdák, ale okamžitě mě napadla Moon river :-)
Odpovědět
Hudbu neporadim... Jen nazor a radu, co jsme dostali my...chodili jsme rok do tanecnich od zakladek po specialky, kde uz jsme se ucili sestavy pro souteze a kdyz jsme meli svatbu dostali jsme radu, hlavne zadny waltz, to nikoho neohromite... To vam zatanci kazdy druhy a polovina pritomnych to udela i lip...vybrali nam rumbu a nemenila nych, da se sestavit primo pro vas, je to elegantni, eroticke a v uvozovkach, kd, z neco zkazite, nikdo si toho ani nevsimne :-)
Odpovědět
@emafrost Jojo, to je na nás utahané až dost, ale děkuji. :)
Odpovědět
@lobella Díky za tip, ale určitě zůstaneme u waltzu. :) Mnohdy nejde ani tak o kroky, ale o to jak u toho člověk vypadá, tedy postoj, apod.
Odpovědět
Profilova fotka
@lobella těžko bude někdo tančit rumbu, když na to nezná kroky. Osobně si myslím, že je lepší zvolit jednodušší tanec, u kterého jsem si jistá, než experimentovat, což nemusí vždy dobře dopadnout. Ne každý chodí před svatbou k choreografovi, co jim sestaví celý tanec. Pár si má užít první novomanželský tanec a né přemýšlet, která teď bude figura a být akorát nervózní z toho. Od ohromování jsou tady profesionální taneční vystoupení. Je samozřejmě super, pokud umíte něco netradičního a chcete to nacvičit, ale není to pro každého....
Odpovědět
Profilova fotka
Moon River miluju, to jsem si měla nechat zahrát na svatbě Waltz všeobecně mám moc ráda. Zde jsou nějaké tipy. (Cajdáky si vyselektuj sama ;) ) „Who Would Imagine a King“ — Whitney Houston „If You Don't Know Me By Now“ — Simply Red Three times a lady - Lionel Richie soundtrack z filmu Legenda o vášni Open Arms - Journey Elvis - Can't Help Falling in Love Elton John - True love What a Wonderful World - Louis Armstrong Norah Jones - Come Away With Me Righteous Brothers - Unchained Melody
Odpovědět
@veruko24 to nerikam, prave proto jsme volili rumbu, neni to o choreografii, tu jsme si udelali z toho co jsme znali, navic polovina tance nebyl ani tanec, ale jen to vypada dobre a clovek zvenku ma pocit, ze jste to strasne cvicili a buhvico netancite a my si to pritom nevyzkoseli ani jednou a zatancili to uplne jinak nez byl plan...ale to jen rada, kterou jsme dostali od profiku a ze drzeni tela pri tanci mame oba skvele... Ale je to na kazdem, at si zatanci co mu je blizsi a v cem se citi... My ani na waltz nemeli prostor, tak se muselo experimentovat :-D
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?