Menu Forum

Zábava po dobu svatební hostiny a rautu. Poradíte mi?

31. črc 2011  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
azeretv
3
Registrovala se 21. prosince 2010 na beremese.cz. Přidala 125 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
azeretv
3
Registrovala se 21. prosince 2010 na beremese.cz. Přidala 125 příspěvků. Region Praha.
 Ahoj holky. Chci se s vámi poradit, především bych chtěla nasbírat inspiraci již od vdaných holek. Za prvé: Všichni mí příbuzní a my se sejdeme až před radnicí, to jest tak kolem půl 11, páč obřad je v 11.00, tam jim asi rozdáme vývazky s myrtami. Poté, co skončí obřad, asi budem fotit, ale nechcem to přehánět, takže max tak 30 min.
Co povětšinou dělali vaši příbuzní , když jste se fotili? A prosím neodkazujte mne na diskuzi zabavení hostů při focení, jelikož tam jsem vpodstatě nenašla nic. Noviny a žádné takové věci nemám, ani nehodlám vyrábět, spíš se všichni asi trochu seznámí (ti co se neznají). Takže pokud jste to měly obdobné a bez novin, sem s radamiemoticon
Za druhé: Skupinu nemáme, máme vlastní profi DJ aparaturu, pochopitelně nám při hostině DJ hrát nebude, to až na raut a večer, ale hudbu řešíme formou mp3 zapojené do celé té aparatury. Takže, nejprve přijdem, rozbijou nám talíř, asi přípitek, pak usazení a oběd atd... to už by asi měla hrát zvuková kulisa, no a co se u Vás dělo po obědě? Po kafi a dortu? Kdy jste začly tak nějak aktivněji se zapojovat: Jinak program opravdu nemám, spíš to necháme vyplynout ze situace a trochu improvizovat, ale na co si třeba mám dát pozor a tak?
Za třetí: u nás neplánujem žádné hry, žádné únosy, žádné dělání mašinky, prostě spontání akce. Tak i toto mi prosím nedoporučovat. Díky moc všem.
31. črc 2011 v 18:08  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
bubbi
2
Registrovala se 28. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 619 příspěvků. Má 2 přátele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
bubbi
2
Registrovala se 28. dubna 2011 na beremese.cz. Přidala 619 příspěvků. Má 2 přátele. Region Brno.
 Tak nevím, jestli ti to pomůže, ale napíšu, jak to bylo u nás. Taky jsme neměli žádné noviny, ani organizovanou zábavu, nejsem toho přítelem emoticon
Po obřadu jeli naši hosté na místo hostiny, kde si sedli na terase, dali si něco k občerstvení, seznamovali se a klábosili. Po našem příjezdu se šlo společně dovnitř.
Odpoledne, protože bylo hezké počasí, se šla spousta lidí projít. Svatba byla ve vinařské obci, odkud pocházím, takže takový výlet mezi sklepy (včetně našeho) byl pro ně docela atraktivní.
V pět odpoledne dorazila kapela, tak kdo chtěl, trsal, kdo ne, kecal emoticon Nechali jsme to plynout uplně přirozeně, žádné násilí, ale vůbec to nevázlo, lidi se bavili i bez tomboly, nebo ohmatávání nevěstiného obličeje půlkou svatebčanů.
Myslím, že pokud budeš mít na svatbě lidi, co jsou pro srandu, tak nemusíš vymýšlet, co s nima. Všechno vyplyne ze situace a po pár skleničkách to půjde samo emoticon
31. črc 2011 v 18:36  •  To se mi líbí