Vlastní výroba svatebních novin

24. led 20215

Ahoj nevěsty, děláte si některá sama svatební noviny? Případně je někdo ochotný zaslat vzor novin?

 • @veroonka8  
  Ahojky, taky teď řeším a potřebovala bych nějaké tipy co do nich dát. Našla jsem rady na netu a asi dvoje noviny jsem viděla u kamarádek, ale nechci kopírovat od nich. Jinak si je sama hodím do wordu a pak to budu posílat do Printia, necháváme si u nich tiskonout i oznámení a oni mi to upraví a vytisknou.

 • Ahoj, já budu dělat sama. Našla jsem na nějakých svatebních stránkách vzor, který jsem ale upravila. Nechceme tam dávat ty křížovky a blbosti, protože to stejně hosté vesměs neocení. Přidala jsem tam naše společné fotky, informace o místě svatby, náš příběh a tak 🙂

 • Na novinách je super, že si je každý může udělat podle sebe... je tady o tom už spousta diskusí, tak zkuste zapátrat v nějakých starších... Já jsem tvořila v Canva.com, ale určitě jde i word nebo cokoli jiného... K obsahu - zamyslete se, co byste si chtěly přečíst vy, když byste dostali svatební noviny jako hosté na svatbě, co by vás zajímalo, nebo v čem jste originální... Nejlepší kamarádku v novinách možná nic nepřekvapí, ale manželova sestřenka o vás leccos neví, apod. (samozřejmě jen informace, které sdílet chcete)...
  Já třeba moc nemusím z netu stažené vtipy, předpovědi počasí (ať je jak je, dnes je príma), radši si přečtu nějaké zajímavosti o tom konkrétním páru... ale spousta lidí to má obráceně 🙂
  Tip: Pokud budete chtít formát A5 z přeložené A4, tak počet stran aby byl dělitelný 4, aby vám nevyšly na konec prázdné stránky (i na domácích tiskárnách bývá možnost tisk do brožury, pak se to rovnou vytiskne v pořadí, že když to přehnete, tak máte knížečku a stránky na sebe navazují)

 • Sponzor fóra
 • Ahojky, já dělala noviny sama ve wordu, chtěla jsem hlavně, aby byly o nás.. Takže jsme měli články jako naše dětství, jak jsme se seznámili, jak probíhali naše zásnuby apod. A hodně fotek jsem do nich dala. 🙂 Ale dávala jsem i nějaké vtipy, křížovku apod..

 • Dělám si je sama ve Wordu. Myslela jsem že nic neumí, ale opak je pravdou. Lze zvolit různý vzhled stránek, přímo i novinový, přírodní atd...formátuje obrázky a text jak potřebuju, takže já jsem spokojená s Wordem😊 a nic nekopíruji z netu, vymýšlím je sama, ale pořád je to klasika, úvodní stránka s harmonogramem svatby, něco o nás, jak jsme se seznámili a zasnoubili, důležité osoby na svatbě, info o místě konání svatby, menu a nápojový lístek, zábava a aktivity pro hosty včetně informací ke svatebnímu stromu/knize.a poděkování. Možná vložím i nějakou doplňovacku, sudoku, osmisměrku...budou tam hosté co netančí ale jen sedí.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Bude pro mě poctou a velkým potěšením se jako fotograf účastnit Vaší svatby a vyfotit ji od příprav až po oslavu, cena 8000,- Kč za celodenní focení.
  Ahoj, dobrý den, vítejte 🙂 Dělám práci, která baví, fotím radost a štěstí. Spolu uděláme Váš den, skvělým na věky 🙂 Honza Dikovský svatební fotograf
  Zazpívejte a zatancujte si s námi! Na zahradě, v příjemné hospůdce nebo na romantickém zámku. Stylové uskupení, akustické nástroje.