Travesti show na svatbě

25. říj 201640

Ahoj nevěsty,
ráda bych znala názor na krátké travesti show večer pro pobavení během svatebního veselí. Zažili jste některá na svatbě, jaké to bylo? Doporučili byste někoho z Prahy a případně za kolik? Děkuji za názory.

 • @srpen2016  Promiň ale přijde mi že tento druh zábavy se na svatbu absolutně nehodí. Někdo to i přímo nesnáší,a mohla bys mu svatbu zkazit.

 • @srpen2016  Také se mi zdá tato zábava na svatbu nevhodná a konkrétně mě přijde trapná. Někdy až žasnu, co jsou lidé schopni vymyslet, aby byli co nejoriginálnější a "nejzábavnější". Jak tak koukám, čím dál častěji je svatba brána jako jedna velká pařba a ne jako životní událost na úrovni.

 • Myslím, že travesti show je mnohem vhodnější jako součást rozlučky se svobodou a ne svatby.

 • Za 313 svateb, které jsem měl tu čest odherát s kapelou, jsem teprve až před někdy dvěma měsíci zažil travesti na svatbě. Osobně jsem si to nedokázal vůbec představit a měl jsem stejné obavy jako vy. Musím ale říct, že to bylo úplně super. Určitě záleží na tom, jaké jsou to "showmanky" a jak dokáží lidi vtáhnout do svého vystoupení. 🙂 Osobně nejsem zastánce této "zábavy" na svatbu, ale na druhou stranu to může hodně oživit.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Jsme manželský pár - Monika a Tom Bauer, fotografka a kameraman 😉 Velmi rádi zachytíme Vaše nejkrásnější a neopakovatelné okamžiky.
  Jsme skupina mladých muzikantů, kteří rádi zahrají i na Vaší svatbě! Můžete slyšet pestrost různých nástrojů, mnoho hudebních stylů a ještě víc...!
  Fotolove
  Karlovy Vary
  Dva fotografové jsou více než jeden ....nabízíme více kreativity a nápadů.
  Na svatbu vám rádi přivezeme fotobudku, která zabaví všechny svatebčany.