Tombola- rada

29. čvc 202220

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat těch z vás, které jste měly na svatbě tombolu, měly jste cenu lístku danou nebo jste nechaly dobrovolnou?
A druhá otázka je, kolik lístku jste měly na kolik osob a v jakém poměru výherní/ nevyherni?
Děkuji za odpověď 🙂

 • Ted jsem to tady řešila. My budeme mít lístek za 20kc. Hostu je 60 a výher 30 - kolik se prodá tolik se proda a bude se losovat nic jako výherní ne výherní nemáme

 • Prodávat lístky do tomboly mě přijde docela trapárna, hosté novomaželům určitě přinesou nejspíš něco v obálce a potom ještě vybírat po drobných by se mi nelíbilo, nehledě na to, že se může někdo cítit trapně jenom proto, že u sebe žádný drobnější peníz nemá. Na svatbě s tombolou to probíhalo tak, že děti od sestřenice, která se o tombolu postarala, rozdaly lístky, buď jednotlivcům nebo párům. každý vyhrával nějakou drobnost. Ceny byly myšleny jako vtip s dobrým komentářem - cesta kolem světa dle vlastního výběru a katalog cestovní kanceláře. Já jsem vyhrála plácačku na mouchy a pastičku s komentářem na nezvané hosty.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  I.P.Band
  Celá ČR
  Hudební skupina s bohatými zkušenostmi s vystupováním na svatbách.
  Můžeme vystupovat buď jako duo, trio a nebo kvartet.
  Zachycuji okamžiky štěstí. Organizuji jen focení skupinové a novomanželů-všem ráda pomůžu s pózami. Proč já?-víc než 100 svateb a kladné recenze.
  Nabízím focení a natáčení svatebních klipů, empatii a cit pro situaci. Při realizaci jsem otevřen Vašim nápadům a nebojím se experimentovat.
  Články od našich partnerů
  Posvatební kolotoč: Co všechno si ohlídat a zařídit po svatbě?
  TOP-5 dámských parfémů s dlouhou vydrží
  Letní svatební make-up? Následující 3 tipy vám pomohou ho udržet i přes vysoké teploty
  Archiv článků od partnerů