Svatební noviny 2016

Profilova fotka
Ahoj děvčata, potřebovala bych poradit, máte někdo zkušenosti s domácím vytvořením svatebních novin, máte nějakou inspiraci, a hlavně v jakém programu pracujete ?? :) Děkuji za odpověďi
Odpovědět
Profilova fotka
v open office
Odpovědět
Profilova fotka
NikolaTumova - No úžasný :), přesně podle mých představ :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja si je dělám v corel draw
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji, máte to moc hezky řešené. Ještě bych měla prosbičku, tisknete každou stranu zvlášť nebo oboustranně ? Bojím se aby mi to neprosvítalo ..
Odpovědět
Profilova fotka
Máte stejný datum svatby jako máme my .. :)
Odpovědět
To je super :-)
Odpovědět
My také 9.7., to bude po republice veselo... :)
Odpovědět
A já to hodlám pojmout jen jako jakýsi "svatební zpravodaj", jedna A4ka potištěná z obou stran. Kratinké info o nevěstě a ženichovi + vkusné foto, z piktogramů vytvořím časovou osu (první rande, zásnuby apod.), z druhé strany program svatebního dne a poděkování za účast. :) Černo-fuchsiový tisk na pevném lesklém papíře a pokud to nebude vypadat přeplácaně, vlevo nahoře bude nějaká menší fuchsiová mašle :). Uvidíme. Zkusím POWER POINT, lépe se mi v něm pracuje :).
Odpovědět
skvěle se pracuje v Microsoft Publisher, trosku jsem s nim bojovala, ale kdyz jsem se v nem poradne naucila, tak vysledek stoji za to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem chtěla Publisher ale mám problém že to nemůžu najít nikde kde to stáhnout. svatební noviny mám předpřipravený ve wordu a pak chci nějaký hezký okraje udělat apod .. .)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám že je to nějaký žádaný datum :) Holky víte něco o tom datumu ?? co se dříve stalo apod... nemohu nic najít :( :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem něco našla :) a docela mě to pobavilo :D 9. červenec Mezinárodní den vězňů :D:D:D
Odpovědět
Článek se načítá
@michaela94 Míšo, kdybys náhodou něco vypátrala a nevadilo Ti se podělit, budu moooc vděčná :-D Já, jako pc analfabet s tim bojuju jak blázen.... A máme stejné datum, takže bych se kdyžtak inspirovala :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes snad dodělám svatební noviny, můžu Ti je poslat na e- mail pokud budeš chtít :)
Odpovědět
Profilova fotka
Na wiki jsou výroční datumy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alexandrababosova ahoj :) jak jsi udělala horoskop na dnešní den, když to máš určitě připravené nějakou dobu dopředu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky jsem dala do svatebních novin horoskop, a je jeden neutrální, přímo na svatby co jsem já našla :) Děj si v Google.cz svatební horoskop a najdeš to :)
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela94 aha děkuji :)
Odpovědět
Profilova fotka
@maky91 univerzal jak pise michaela94
Odpovědět
Profilova fotka
Máte někdo ještě nějakou inspiraci ?? :)
Odpovědět
@michaela94 Míšo, mám stejný termín svatby, pokud něco vypátráš, budu ráda, když se podělíš :-) taky se snažím dát do kupy svatební noviny a hledám, kde začít :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?