Strom s otisky prstů

Profilova fotka
Holky viděla jsem na plátně nakreslený strom, kde každý svatebčan otiskl svůj prst namočený do barevných temper. Má to nějaký hlubší význam? Píše k otisku i své jméno? A kdo ten strom nakreslí?? Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, to teď letí :-D může být i v podobě koše s ženichem a nevěstou, které letí s balonky (jako v pohádce Vzhůru do oblak). Já si strom kreslím sama, svatěbčani budou mít na výběr 2 inkousty v barvách naší svatby. Koupila jsem je tady od uživatelky NOBONDGIRL. A mi se to líbí v tom, že je to jako vizitka: byl jsem na tvé svatbě. Každý se otiskne jen jednou a může k tomu dopsat samozřejmě jméno :-)
Odpovědět
Podle mě to nemá hlubší význam, vznikne z toho podivné vypadající věc, kterou si pak novomanželé vystaví v interiéru. Ještě jsem tu neviděla strom na otisky, co by se mi líbil, spíš si myslím, že z toho vznikají neosobní mazanice. Na co zrovna otisky prstů? O těch lidech to nic neřekne, ani nebude poznat, od koho který byl. A podpisy to ve většině případů dorazí úplně.
Odpovědět
@gruntovat ja to Vidim tak, že to bude památka ze svatby.. v tom bych viděla smysl.krome toho zabavis na určitou dobu hosty ☺ strom si můžeš koupit už nakresleny jestli se na to necitis cca co jsem viděla 700. Já si koupila plátno v Lidlu v akci :-D Strom jsem si nakreslila podle oka z netu .jako předloha mi posloužil nějaký obrázek na Google . :-) co jsme byly na svatbě, kde me tenhle nápad nadchl, tak jsme jména psali pod otisk :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se svatební strom líbí a taky ho budu mít - myslím, že je to vedle fotek a videa další hezká vzpomínka na krásný den v životě. Navíc, když jsou lístky (otisky prstů) sladěny do barev svatby, musí Vám naskočit okamžitě i barevnost svatby, to je super, ne? A podle podpisu budete mít památku i na svatebčany...
Odpovědět
Na přání ženicha mi bude krestli kamarádka alá toto :). Je moc šikovná. Podpisy do toho nechci, podle mě to kazí. Hlubší význam to asi nemá, spíš je to památka na svatbu :). Žádného hosta nutit nebudeme, kdo se nám bude chtít otisknout, otiskne se :). Jako předlohu dáme asi vytisknutý tento obrázek, aby se hosté pokusili zachovat tvar :). Stromy bych nepřežila, to se mi fakt nelíbí (hlavně ty barevné listy, nechápu), takže balónky byly kompromis :).
Odpovědět
Profilova fotka
Je to věc názoru. Jako se vším. Mě se ten nápad taky líbí, jen jsem neměla tušení, že se z toho stane taková mánie a bude tp koukám skoro na každé svatbě... Ale co, jednu dobu frčí to a jindy zase ono. :-) Je to hezká vzpomínka na Váš den, a zabaví se tím i hosté. Dřív jsem měla v pokoji otisky rukou všech blízkých. A bylo to krásný. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem náš strom malovala sama dle předlohy z netu, hlubší význam nemá, ale výsledek se mi libi ;) http://www.beremese.cz/blog/dmiska/al...
Odpovědět
Profilova fotka
Já dala přednost stromu bez otisků, ale se srdíčky, do které se každý návštěvník jen podepíše ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mne sa páčia tieto, ktoré som si našla ako inšpiráciu.
Odpovědět
Profilova fotka
Já si ho kreslila sama. Je to památka na svatebčany. Pro mě to byl lepší nápad než svatební kniha. Na svatbách kde jsem byla a měli svatební knihu svatebčané nevěděli co psát a pak většinou byla popsaná stránka dvě citáty...a ty lidé píší i do svatebních blahopřání. A je to určitý způsob jak zvednout svatebčany ze židlí a na chvíli je zabavit, než se rozjede mejdan ;) Takže za mě strom.
Odpovědět
@marciik pro mě je strom zpusob jak svatebcany zaspinit za vidinou pro me nedostacujiciho a nesmyslneho vysledku. Mne prijde lepsi kniha, lide tam nechali neco ze sebe a na zbyle stranky jsem vlepila pranicka. Jasne, je to vec nazoru a vkusu.
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkakaca to ano vzdycky je to vec nazoru. Do vstabeni knihy malokdo pise-z me zkusnosti. Priznejme si ne kazdy svatebcan ze sebe dokaze neco vyplodit a v takove knize by mi teda podpis a pod tim napsano budte stastni. Teda rozhodne nestacilo. Takze ja spise nez aby si tam chudaci zavarovali mozek s tim aby do svatebni knihy neco vykouzlili aby to bylo hezky a originalni to vetsinou skonci pohromou. Radeji je necham obtisknout prst pod to podpis. Pro me pamatka akorat. A zbytecne uspineni-no tak vzdyt to se tak ani neda nazvat je dobre tam mit pripravene vlhcene ubrousky:) na okamzite utreni. Jo a lepit si pranicka do knihy na kterych uz je z 95% prani natisteno to pro me teda neni:)
Odpovědět
Článek se načítá
@broccolka Já mám tedy v knize od většiny lidí třeba půl stránky originálního textu. Nikoho jsme nenutili tam psát, psal, kdo chtěl a docela se to chytlo. Navíc tam mám vlepena pranicka a další věci ze svatby. Většina pranicek byla popsána vlastním textem, ne predtistenym nebo stazenym z netu. Nevím, co s pranicky děláš ty, snad ty predtistene vyhazujes do koše?
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám strom na velké čtvrtce A3 s otisky prstů a jmény u otisku. Je zarámovaný v obývacím pokoji na památku. Tiskátka jsem si ladila barevně aby mi šel s obývákem :) Strom mi nakreslila kamáaádka. Krásné dělá Alluca (má webovky a dělá spoustu dalšího svatebního zboží)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkakaca no vidis jaky jsi mela stesti ohledne popsani knihy. Jak jsem jiz psala je to moje zkusenost a taky zkusenost ostatnich, ze se do knihy malo pise. Pokud jsi mela opak tak to opravdu gratuluju. No o vyhazovani do kose jsem nerekla nebo spise nenapsala ani carku. Jen ze to pro me tedy neni abych si lepila predtistena prani do svatebni knihy, ktera je podle myho k nicemu. Ale to ze je k nicemu je jen muj nazor:) protoze rikat tady ze tu svatebni knihu otevres prvni rok dvakrat dalsi rok jednou. A pak uz treba jednou za 5let. Ale samozrejme ze chapu, ze urcite patris mezi ty lidi co si svatebni knihu oteviraji casteji nez fotky a video ze svatby :) a abych zodpovezela tvou otazku co udelam s pranickama at predtistenyma nebo popsana vlastnim textem. Budou hezky v krabici , zadne vyhazovani se nekona:) budou v krasne ozdobene krabici v obyvaku knihovne i s oznamenim :) a vedle bude svatebni album :) jo a strom nam bude vyset na chodbe :) jako dekorace
Odpovědět
Profilova fotka
Nám se budou podepisovat do periodické tabulky chlastů. Samozřejmě, že za každý zápis panák. Jen se bojíme strejdy Ctibora z Hané, máme mu nachystat vlastní tabulku?
Odpovědět
@broccolka Já to beru právě naopak. Do knihy se podívám třeba párkrát ročně, bohatě mi to stačí. A proto jsem ráda, že bude uklizená v knihovně a právě proto nechci strom. Já to nepotřebuji mít na očích denně, nechtěla bych mít takovou dekoraci vystavenou. Nejenže mi smysl toho stromu či balonků v souvislosti se svatbou naprosto uniká, ale zdá se mi to neosobní a neestetické. Vnímám knihu jako věc na osobní vzkazy od hostů, jako věc k archivaci přání, které jsme dostali a ani jedno u mě strom nesplňuje. A ne, určitě knihu neotevřu častěji než fotky, ty totiž fakt miluju a prohlížím je často. Video jsme neměli, nezaujalo nás. Prostě k tomu přistupuju úplně obráceně. Jak se u knihy říká, že je její nevýhodou to, že bude akorát schovaná v knihovně, tak přesně to považuju za výhodu. Nejsem z těch, co by si byt zahlcovali dekoracemi ze svatby, na to mi bohatě stačí fotografie, která má pro mě osobně úplně jinou hloubku.
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkakaca tak to doufam ze spousta nevest si nezahlti byt dekoracemi ze svatby :) nevim co se ti teda zda neosobni a neesteticke? Já můžu říct, že mě se do chodby hodit bude, protože přibyde k dalším obtiskům:) pro mě je tohle hezká vzpomínka a klidně se na to budu dívat každý den. Na nějakou knihu s popsanýma řádkama a nalepenýma přáníčkama a nevím čím ještě ... V tom zase nenalézám sympatie já. Ani náhodou. Ale ještě štěstí, že jsme každá jiná a každá si to uděla podle sebe.. Kdyby všechny svatby byly stejný byla by to celkem nuda :)
Odpovědět
@broccolka Tak mně přijde (a hlavně loni to tak bylo), že si tu holky nechávaly z té svatby všecko, až jsem se divila, kam to všichni budou dávat. Já jsem minimalista. Co se mi zdá neosobní? Obrázek stromu stažený a obkreslený z netu? Proč stromu? Pak otisky a maximálně jména k tomu. Co je na tom osobního? Co vypovídá ten otisk o dotyčném člověku? Mně to nic neříká. A co je neestetické? Někdy ta malůvka toho stromu samotná, častěji ale právě ty otisky, ty mi přijdou ošklivé, kazí to celý ten dojem, o jménech ani nemluvím. Samozřejmě, ať má každý to, co se mu líbí, jen mám jiný názor než většina.
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkakaca třeba mají holky velký byt tak se jim to tam vleze:) ale toho bych se nebála za rok to vyhodí :) Nebo za dva :) Nám zůstane strom a sošky na dort jestli teda někdy dorazí :)Jo a vlastně květiny :) Budu mít na stole orchideje :)Toť vše.. a to máme ooobr byt. Jo tohle neosobní... to ale já nepotřebuji aby mi ten otisk o někom něco vypovídal. Já ty lidi co si zvu na svatbu znám. A znám je dobře... A nemyslím si, že máš jiný názor než většina... Myslím, že je to půl na půl. A ty se svatební knihou nejsi ojedinělá
Odpovědět
@broccolka Nechápu, jak souvisí to, jestli ty hosty znám nebo ne s tím otiskem prstu. Možná tak, že ten otisk prstu mi tam může udělat kdokoli, ale napsat mi něco osobního, to může jen člověk mně blízký.
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkakaca pokud vím napsala jsi že ti otisk o sobě nic nevypovídá.... tak ok... já nepotřebuju aby mi o někom něco vypovídalo... ani otisk ani žádný psaní do knihy.. A už myslím, že to tu zbytečně spamujeme... Jsme ve špatné diskuzi :) Tady by jsme měli nechat prostor co o stromu opravdu přemýšlí a chtějí si tu vyměnit nápady. Ale chápu, že potřebuješ sdělit svůj názor. Tak já založím diskuzi " svatební strom versus svatební kniha " co ty na to ? Já totiž nemám ráda když vstoupím do diskuze, která mě zajímá a pak musím přeskakovat dvě tři stránky jen kvůli některým , kteří se tu " dohadují" :) Vlastně diskutují a od tématu už se to trochu ztrácí :) To dohadují je opravdu v uvozovkách :) :)
Odpovědět
@broccolka Já jsem taky zakladatelce sdělila svůj názor na svatební strom :-) pak jsem jen reagovala na názor ohledně svatební knihy, od té doby už reagují na tvé příspěvky. Nepotřebují, abys něco zakládala, ale jestli chceš, můžeš. Já jsem svoje řekla.
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkakaca no právě, že jsme tu reagovali jen na sebe. já to základatpro sebe nechci já mám o svatební knize celkem jasno. To spíš jestli ty by jsi chtěla pokračovat. Pokud už jsi řekla vše. Je zbytečný něco zakládat a také dal v této naší diskuzi pokračovat:) tak přeji hezkou neděli
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?