Menu Forum

Hry...jaké a kolik jich má být pro cca 100 hosti?

27. srp 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
jozefina91
6
Registrovala se 12. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 67 příspěvků. Má 2 přátele. Plzeň , Region Klatovy.
fotoportrét
fotoportrét
jozefina91
6
Registrovala se 12. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 67 příspěvků. Má 2 přátele. Plzeň , Region Klatovy.
 Na svatbě budeme mít cca 100 hostů. Bude to československá svatba. Vůbec nevím jaké vybrat hry a kolik jich má být (aby to nebylo ani málo ani moc) emoticon Poradí někdo?
Předem děkuji!
27. čer 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
rettii
27
Registrovala se 17. listopadu 2012 na beremese.cz. Přidala 121 příspěvků a 1 album. Má 8 přátel. Veselí nad Moravou, Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
rettii
27
Registrovala se 17. listopadu 2012 na beremese.cz. Přidala 121 příspěvků a 1 album. Má 8 přátel. Veselí nad Moravou, Region Hodonín.
 my budeme mít 90 hostů, taky československých, ale asi jsme divní/jiní, protože hry pro svatebčany žádné nevymýšlíme... bude prostě jídlo, pití, hudba, bude dost lidí napříč všemi generacemi, aby se spolu dokázali bavit, tak proč jim ještě vymýšlet/nutit zábavu... samozřejmě, pokud někdo z našich sourozenců, či kamarádů něco připraví, budeme jenom rádi... emoticon
tak a teď mě ukamenujte emoticon
27. čer 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jozefina91
6
fotoportrét
fotoportrét
jozefina91
6
 @rettii No já bych byla taky ráda, kdyby mi to udělala svědkyně emoticon Akorát ona je Slovenka a nikdy nebyla na svatbě, kde by byly hry. Takže si s tím musím poradit sama emoticon Myslím si, že svatba bez her, je taky fajn a taky se dá moc pekně zabávat i bez toho (nejste divní), ale když už je to "v modě" tak proč ne? emoticon My jsme byli minulý rok u kamaráda na svatbě a měli tam i hry. Nikomu je nenutili a svatba dopadla skvělé. Řekla jsem si, že taky chci mít hry, aby se hosté i trošku zasmáli a pobavili, nejen najedli se a tančili emoticon Myslím si, že není problém, když uvidíme, že se to hostům nelíbí, tak ve hrách nepokračovat (to už je pak ten nejmenší problém emoticon ).
27. čer 2014 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kmotra87
27
Registrovala se 16. října 2013 na beremese.cz. Přidala 126 příspěvků a 1 článek. Má 20 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
kmotra87
27
Registrovala se 16. října 2013 na beremese.cz. Přidala 126 příspěvků a 1 článek. Má 20 přátel. Region Praha.
 @jozefina91
Ahoj, pár her a typů na zábavu mám tady ve "článku"
http://www.beremese.cz/blog/kmotra87/article/svatebni-hry-63co1d/
28. čer 2014 v 01:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kuliseks
5
Registrovala se 6. května 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 256 příspěvků.
  • Svatba byla 23. května 2015
    Kostelec nad Černými lesy, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
kuliseks
5
Registrovala se 6. května 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 256 příspěvků.
  • Svatba byla 23. května 2015
    Kostelec nad Černými lesy, Česká republika
 Myslím, že to může být třeba klasika točící se kolem vás dvou jako novomanželský kvíz, u toho se všichni zasmějí, nebo házení květinou mezi svobodné slečny, stažení podvazku apod. Nedoporučuji únos nevěsty, to se pak lidé spíš nudí, když tam vy dva s ženichem nejste. Ale třeba je to problém jen na českých svatbách a Slováci se dokážou zabavit i tak no.
28. čer 2014 v 07:25  •  Svatba byla v květnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
deepday
kapela DEEP DAY
DEEP DAY PRO

Hudba a zábava - Region Příbram
PRO Shop: 6 inzerátů
1
fotoportrét
fotoportrét
deepday
kapela DEEP DAY
DEEP DAY PRO

Hudba a zábava - Region Příbram
PRO Shop: 6 inzerátů
1
 My jako kapela hry pořádáme i během večera nebo předem se domluvíme s manžely zda hry chtějí.
většina svateb 98% tuto naši možnost programu večera využije. a lidé se skvěle baví.
nikdy se nám nestalo že by nějaká hra se nechytla-hry vybíráme dle návštěvníků, pocitů a věku.... na každé svatbě jsou jiní lidé jiná atmosféra- pokud hry vyberete jen pro vás novomanžele asi by s tim nikdo neměl mít problém lidi se zasmějí.
pokud chcete do her zapojit hosty - vybírejte hry a poté lidi který vám tu zábavu nezkazí a ba naopak to rozproudí.
hodně v oblibě je hra Kočár/ kohoutek / otázky pro novomanžele/ pytel / a pro ty co se nebojí jsou výborné hry: milostná sousoší/ kulička/ 12 měsíčků/ koště

Vždy to rozproudí atmosféru a nikdo se pak neostýchá u stolu
a nevěřili byste že i babičky a dědové Vám dokaží vyrazit dech tím co dokážou emoticon
27. srp 2014 ve 13:53  •  www.deepday.webnode.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí