Vývazky pro svatebčany

Ahoj 🙂 pošlete mi, prosím, fotky vašich vývazků pro svatebčany? Nevím si moc rady, jelikož nechci klasickou myrtu ani žadné tříbarevné mašličky🙄 máme svatbu spíše v přírodním stylu. Moc díky za každý nápad 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Naše vývazky budou vypadat takto. Mašlička s levandulí 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
A co vývazky nemít? My mít nebudeme, sama nesnáším ty dírky pak...
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít tyto. Dáme k nim myrthu nebo buksus🙂
Odpovědět
Profilova fotka
My máme tyto 🙂 Svatba taky v přírodním stylu. Žádnou barvu svatby nemáme a na stole bude juta, tak jsme vybrali tyhle.
Odpovědět
🙂
Odpovědět
Nemám fotku, ale my měli malá origami srdíčka, asi 2cm, nalepená na dřevěném minikolíčku. Sama nemám ráda, když mě někdo donutí propíchnout hezké šaty, takže u nás se kolíčkovalo. 🙂 Inspirovala jsem se kamarádkou, která zas měla takhle malé origami jeřábi nalepené na sicherheisce.
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít klasické vývazky, ale s magnetickým připínáním (na vývazku je magnet a k němu druhý se dá pod vrstvu oblečení), takže žádné ničení oděvů nehrozí.
Odpovědět
@ivet_ka999 jéé to je škoda, že nemáte fotku, to bych zrovna moc ráda viděla. Vůbec si neumím představit, jak to vypadá, ale zní to jako něco, co by se mi mohlo líbit 😄😄😄
Odpovědět
@ivet_ka999 můžu se zeptat, kdo vám to dělal? Taky nechci šepndlíky a protože origami miluju, moc se mi ten nápad líbí🙂
Odpovědět
@beth mohla bych se zeptat, kde jste si to nechali udelat a kolik to stalo? Dekuji moc!
Odpovědět
Profilova fotka
@ruthie22 Mrkněte na Fler na prodejce DekoLuLu. Dělá krásné věci a dá se s ní domluvit i na jiných barvách, než má v nabídce. Já jsem kupovala tyto vývazky https://www.fler.cz/zbozi-prodane/bil... a cena byla 22,-/ks.
Odpovědět
@beth dekuji!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Svatební dekorace na Svatební doplňky s.r.o.
Odpovědět
@ruthie22 Já si je vyráběla sama.
Odpovědět
Díky moc všem za tipy🙂 nakonec máme takovéhle
Odpovědět
@rezavaliska Kde se dají prosím sehnat?
Odpovědět
Taky budeme mít přírodní styl
Odpovědět
Profilova fotka
Já nyní pro nevěstu dělala kombinaci limonka a eukalyptus 200 ks :). Na přírodní svatbu se hodí pěkně. Zdravím z Rozkvetlé dílny
Odpovědět
Profilova fotka
@smudla95 Mám je z Facebooku od paní s profilem "Valentyna Svatebnísalon" a dělá nejrůznější styly vývazků 🙂
Odpovědět
@svatebni-doplnky : když jsem zkusila odkaz, je web nedostupný. V čem je chyba?
Odpovědět
Ale když nejdu přes odkaz, tak to funguje.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Profilova fotka
Kdo má rád geometrické tvary, takl pro něj máme krásná geometrická srdíčka na vývazky :-) Každopadně klasické srdíčka různých tvarů a velikostí také :) https://www.placatky-levne.cz/drevena...
Odpovědět
My měli takové😉
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se nejvíce letos libi takove
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?