Vyhledávání BEREMESE

Holky chápete někdo nové stránky beremese? Chtěla jsem si vyhledat alba, podle místa svatby, nebo podle dekorace v přípravách a neumím to nikde najít. To zase měl někdo chytrý nápad, stránky, které fungovali zkurv..... Děkuji za rady
Odpovědět
Profilova fotka
@krajta21 Ahoj, ďakujem za podnet. Mrzí ma, že si v aktuálnom vyhľadávaní nenašla možnosti, ktoré potrebuješ. Na funkciách samozrejme neustále pracujeme a postupne budeme zapracovávať aj tie požiadavky, ktoré sa nám často od používateľov opakujú. Momentálne odporúčam prejsť napríklad na https://old.beremese.cz/ , ktoré síce už nepodporujeme a časom bude odstavené úplne ale vieš tam zatiaľ využiť funkcie, ktoré v novom dizajne ešte nie sú 🙂 @katterinka1 Prosím, vieš mi napísať (napríklad aj do súkromnej správy), konkrétnejšie info o vyhľadávaní v sekcii Bazár? Čo ti nešlo nájsť, čo ti chýba a podobne? Ďakujem 🙂
Odpovědět
@michaela_recht já jestli můžu, tak mě třeba na bazaru nefunguje třídění podle data přidání. Pokud si zadám lokalitu a chci třídit podle data přidání, tak se to stejně neseřadí, ale je to přeházené.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?