Vintage a jiné svatby

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj slecny, zakladam toho tema, protoze bych se rada s nekym podelila a jeste radeji nacerpala inspirace ohledne "tak trochu jinych svateb" .... po mesici zde jsem zjistila, ze je tu strasne moc fajn lidi, teda hlavne slecen a mladych pani, ale ze i kdyz se mi s nima dobre povida, je to vzdycky o necem jinem, nez o stylu svatby, ktery se mi libi. Takze pokud se vam nekomu bez vyhrad libi ma pripravna alba a mate pocit, ze byste tohle zrovna chtely rozvijet, pojde sem za mnou :). Uz ted si povidame pres IP, takze zvu vsechny dopisovatelky z me interni posty taky! ;-)
Odpovědět
Inspirace krasne, ale to by nevesta nemohla delat nic jineho, nez cely rok malovat, vystrihovat, lepit a skladat. A ten den tak rychle utece...
Odpovědět
Profilova fotka
tak se k vám též přidávám, šatičky sice budou trochu jiné než vintage, ale věcičky na hostině chci mít do tohohle stylu, i účes kytičky atd atd :-)
Odpovědět
@terulilinka Ahojky, co to znamená styl vintage?
Odpovědět
Profilova fotka
@haniiiii stačí překladač :-D
Odpovědět
@terulilinka no jasně :)
Odpovědět
@dobrak súhlasím, ja napr. rada tvorím a maľujem ale nie je na to čas;) takže tých kreatívnych nápadov zrealizujem len pár - ozdoby na stôl, menovky, podnos na prstienky a svadobné oznámenie. Svadba nebude úpne vintage, to by som musela ju mať aj na netradičnom meiste, neikde vonku. My to budeme mať v klasickej sále. Ja iba pár detailov mám kvázi "vintage". @hanii vintage = starodávny, starobylý, s prvkami retra, čias dávno minulých či už v móde, doplnkoch, výzdobe, detailoch...
Odpovědět
ja mám okolo seba, našťastie, veľa ľudí so šikovnými rukami (keďže ja som na tieto veci ľavá) a sami sa mi ponúkli, že s výzdobou a vyrábaním oznámení a pod. pomôžu...takže v takomto prípade sa to zvládnuť dá...ale musíte mať okolo seba ochotný a kreatívny tím ľudí :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@carpatia ahoj, můžu se zeptat kde jsi koupila ty pírka??
Odpovědět
Profilova fotka
@lunciatko pírka jsem koupila ve výtvarných potřebách Altamira, v Praze. Ale běžně je mají v lepčích galanteriích a papírnictvích
Odpovědět
ahoj vespolek, už nějakou dobu sleduju tuhle diskuzi a konečně jsem se sem zalogovala. Svatbu budeme mít v srpnu, snažíme se to všechno řešit tak nějak v poklidu, ale asi bych už měla začít řešit šaty . . . tak bych se ráda zeptala, jestli si třeba některá z vás nenechávala šít šaty u šikovné švadleny v Praze. Za každé info budu ráda :-)
Odpovědět
ahoj všem nevěstám a novomanželkám, ráda bych se zeptala, jestli nemáte tip na nějaké pěkné vintage svatební fotoalbum. Už druhý den hledám, ale pořád nějaké, co by mě zaujalo, nenacházím. Klidně i ze zahraničí. Děkuji moc za tipy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@idoch přímo svatební album nepošlu, ale jinak ti případně můžu poslat nějakou inspiraci, on je to letos dost profláklý styl svatby.
Odpovědět
Článek se načítá
cibetka_veronika - děkuju, když já potřebuju někam šupnout fotky z naší svatby a vintage album by se mi líbilo úplně nejvíc. Našla jsem něco na fleru, ale pořád to není ono. Tož budu hledat dál, snad se poštěstí. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rysavka ja pozerám tieto možno poznás :-) http://translate.google.sk/translate?... http://translate.google.sk/translate?... http://translate.google.sk/translate?...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Profilova fotka
zdravím vespolek... uf, jsem ráda, že jsem vás našla - už jsem se bála, že jsem nějaká divná, když chci svatbu trochu jinak... ("ale vždyť to všem v tom závoji tak sluší" "a jednou budeš litovat") holky, co takhle rockabilly?! ]-( nemáte někdo zkušenost? ideálně se sháněním šatů
Odpovědět
milujem vintage :-) nasla som agenturu s takymito vecickami :-D :-D :-D !! kasolina. presne tento stylecek :-)
Odpovědět
Babky a videli ste v casopise Nevesta fotoeditorial v style vintage? Mne ucaroval. Tie saty i dekoracie nemaju chybu! :-) http://www.casopisnevesta.sk/nevesta_...
Odpovědět
Profilova fotka
@betulik44 Díky za úžasný odkaz!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@lukianna Tesim sa, ze sa ti paci. Ja uz zhaniam vsetky doplnky, ake su na fotkach. Nastastie uviedli dodavatelov, takze to nie je problem... :)
Odpovědět
http://www.nevesta.sk/svadobne-inspir...
Odpovědět
Hledam casto na angl. strankach, tam je hodne inspirace k vintage obleceni i cele svatbe.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, také se přidám. Jelikož obřad bude na zřícenině hradu (foto v albumu), tak by se k tomu ani princeznovský růžový styl nehodil. Jsem z vesnice, takže volba je jasná. Přírodní styl :) Už dlouho hledám nějaké inspirace na kytici. Něco jsem už našla, ale pořád to není ono. Chtěli bychom mix slunečnic, případně gerber, do toho bílé vlčí máky a zelené makovice nebo klasy (zlaté v červnu ještě nebudou)... nevíte, kde bych našla inspiraci na takové (alespon podobné) kytky? Vývazky budou asi z rozmotaného papírového motouzu, odpoledne grilovačka na zahradě u krbu, dřevěné stoly, lavice, ve váze větvičky, na tom zavěšené textilní srdíčka, pod prstýnky hnízdo ze sena, apod.
Odpovědět
@lomanta Ahoj :-) pokud tyto stránky neznáš http://greenweddingshoes.com/, zkus je pořádně prostudovat..já tam našla inspirace až až :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mawiyah Rockabilly mě napadlo zrovna včera v noci, když jsem dumala nad svatbou a dnes ráno se mi to zamlouvalo čím dál víc, takže do toho asi jdeme :-D Takže třeba si vzájemně nějak pomůžeme... ;-) Jinak ahoy všem, pozvala jsem se, taky nechci tradiční svatbu... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eriana - super, tak průběžně informuj 8-) za sebe musím konstatovat, že v Čechách je to dost bída... neseženeš tu skoro nic... teď jsem objevila jeden salon, kde tvrdí, že mi šaty ušijou (cena taky docela fajn, akorát mi původně tvrdili, že mi šaty dokonce ušijou a jen zapůjčí - teď mi napsali, že na tohle ještě nejsou české nevěsty připravené ]-( , takže ušijou a prodají... ale i tak) boty půjdou asi přes internet... jak si na tom ty?
Odpovědět
Profilova fotka
@mawiyah V Čechách je to bída se vším, ale to je známá věc. Nicméně i tak si myslím, že se to bude dát docela dobře "splácat". Pro mě byli v tomto stěžejní americké veterány, táta je sbírá. Původně jsem myslela, že pojede jen jedno auto, ale ono jich pojede asi pět, takže k tomu jsem hledala odpovídající styl...A našla, i díky Tobě ;-) Šaty se budou šít určitě, mám teď v jednání jednu návrhářku, která vypadá, že to krásně zvládne. Boty přes net určitě, i když zalíbili se mi tady i takové ty černobílé ve stylu sicilská mafie, dají se sehnat pánské i dámské...Ale to je všechno ještě v plenkách ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 letech
Holky,jaké jste měli botky u vintage přirodni svatby?my ji budeme mit na ranči a boty co jsem chtěla už nemaji :(((
Odpovědět
Ahoj, zajímalo by mě, jestli jste někdo využili služby dekoratéra a aranžéra na svatbě? Co jste si nechali zaranžovat? Kolik jste za to dali? My si děláme svatbu zatím sami, ale uvažujeme o možném najatí někoho. Nedoporučili byste mi někoho v Plzni a okolí? (Přinejhorším z Prahy). Jinak by mě zajímal i váš názor na tematicky lazenou svatbu - provence, rustic, asia nebo tak. Koukala jsem na nějakou výzdobu a je toho opravdu hodně. Co byste mi doporučili a jako cenu byste za to byly ochotné dát? Díky moc.
Odpovědět
@yurika33 ahoj, já se chystám mít svatbu v podobném stylu, příroda, vintage stylu a sehnala jsem krásné boty od Bati, budu mít svatební šaty šité na míru - boho styl a k tomu tyto botky....a to jsem byla v druhém obchodě a hned musely být moje
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?