Svatební vývazky - kolik cm stuhy na jeden?

Ahoj holky, kolik cm stuhy jste potřebovali na jeden vývazek? chci takovej ten klasickej, viz foto., ale nemám potuchy, kolik cm mám objednat (jedna barva bude malinová, druhá šedá, takže potřebuji údaje k oběma stužkám). díky za radu.
Odpovědět
Dobrý den, na základ (bílá spodní mašlička) potřebujete cca 20cm a na vrchní 12 cm.Záleží taky na tom,jak dlouhé je chcete:-)). Přeji úspěšné tvoření. Jana V.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rozměry asi tak jak napsala paní výše. Samozřejmě musíte vyzkoušet jak velké se Vám budou líbit, podle toho pak ta délka:-) Vychází to zkruba na 50 kusů vyvazků 15m té bílé, 10m té barevné:-) Zrovna v pondělí jsem tyto vyráběla v lila barvě:-) Příjemné tovření přeji.
Odpovědět
@matala87 Nejlepší je udělat si jeden vývazek,a pak změřit jak dlouhé stužky na to jsou potřeba,a to vynásobit počtem kusů,co je potřeba. A podle toho nakoupit.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 letech
Profilova fotka
Dobrý den, mohu se zeptat chci si udělat výzdobu na svatbu hlavne vývazky, máme cca 82 lidi někteří asi neprijdou, ale musíme počítat s více. Jak mám spočítat kolik stuhy mám nakoupit když jednu barvu mám 20cm a druhou 18cm? Děkuji za odpověď
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela_hola 1. barva 20 cm - 82*20=1640, tj. 16m a 40cm 2. barva 18 cm - 82*18=1476, tj. 14m a 76cm Teda pokud se nepletu, mně to počítal nastávající 😄
Odpovědět
Profilova fotka
@cat1505 jo toto mi vyšlo taky, akorat jsem si nebyla jistá 🙂 dekuji
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?