Menu Forum

Svatební floristka 13.06.2020, Jičin nebo Mladá Boleslav

16. bře 2020  • 
fotoportrét
fotoportrét
klara2502
Registrovala se 8. července 2019 na beremese.cz. Přidala 30 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
klara2502
Registrovala se 8. července 2019 na beremese.cz. Přidala 30 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den, za současné situace už moc nevím ale doufám, že 13.6.2020 budeme mít svatbu.

Sháním svatební floristku, která má ješte volný termín a je ochotná se s ohledem na situaci domluvit treba po mailech.

Floristka,kterou jsem měla v plánu,mi dnes akorát napsala, že se sejít nemůžeme a dál to řešit nechce. Chci být jen připravená, kdyby se situace uklidnila a náhodou by v červnu mohly být svatby.
16. bře v 08:06  • Odpověz  •  Líbí se mi to
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
modrokvet
Modrokvět, zakázkový květinový ateliér
Petra Koubínová PRO

Květy a dekorace - Okres {name}
20
fotoportrét
fotoportrét
modrokvet
Modrokvět, zakázkový květinový ateliér
Petra Koubínová PRO

20
 Poslala jsem vám SZ emoticon
16. bře v 08:12  •  www.modrokvet.cz  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
rozkvetla_dilna
Rozkvetlá dílna - dílna, která pro Vás rozkvétá
Jana Čechová PRO

PRO Shop: 52 inzerátů
21

“Svatební květiny z Rozkvetlé dílny! Bude mi ctí být součástí i vašeho svatebního dne......Přijímám objednávky na květinové dekorace pro svatby v roce 2020. Budu se těšit na vaše květinové výzvy. A pokud nevíte, jak do toho, tak spoustu tipů a inspirace svatebních květin najdete u mě na stránkách. Rozkvetlá dílna”
(Před 4 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
rozkvetla_dilna
Rozkvetlá dílna - dílna, která pro Vás rozkvétá
Jana Čechová PRO

PRO Shop: 52 inzerátů
21

“Svatební květiny z Rozkvetlé dílny! Bude mi ctí být součástí i vašeho svatebního dne......Přijímám objednávky na květinové dekorace pro svatby v roce 2020. Budu se těšit na vaše květinové výzvy. A pokud nevíte, jak do toho, tak spoustu tipů a inspirace svatebních květin najdete u mě na stránkách. Rozkvetlá dílna”
(Před 4 týdny)

Mám dílnu v Praze, pokud byste měla někoho, kdo vám květiny z Prahy přiveze, nemám problém s domluvou přes mail a snažím se být optimista, že to v červnu bude už jen vzpomínka na minulost ;). Zdravím z Rozkvetlé dílny
16. bře v 19:03  •  www.rozkvetladilna.cz  • Odpověz  •  Líbí se mi to