Svatba v korálové barvě? Trend roku 2014

Ahojte. přidá se někdo do svatby v korálové barvě v roce 2014? prý to bude hit :) krásná barva
Odpovědět
1
2
@suzitweetty Cau, tak ja se pridavam...rada bych koralovou a zlutou a sem tam asi nekde bude i zelena:) Mozna tu koralovou nekde zjemnime a bude prechazet do broskvove a tak...protoze obecne barva jako koralova neni moc znama:) A jak uz jsem nekde videla, tak si i zminovala, ze je tezke sehnat doplnky v teto barve...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, korálová barva je opravdu těžko k dostání, ale broskvová je jí dost podobná. V broskvové či lososové barvě nabízíme v našem eshopu.
Odpovědět
možná se to do obchodů teprve dostane. na více servrech jsem četla že to bude hit a dokonce i s kombinací s tyrkysovou.
Odpovědět
@suzitweetty Já ti fandím!! Koráloá je krásná barva :) A hlavně se nenech přesvědčit, aby sis vybrala jinou barvu, protože korálová je těžko k dostání ;-) Mně přijde, že v ČR snaha o kompromis pak připomíná vaření a la Babica ve stylu "když nejsou limetky, dejte tam citrón", ačkoli limetky opravdu nejsou citróny a korálová prostě není broskvová (nechci ale nikoho urazit ani se nikoho dotknout). Nechci aby to znělo nabubřele nebo tak, to opravdu ne, jen si myslím, že nabídka se má přizpůsobit poptávce a ne naopak. Ale k věci: pokud výzdobu v této barvě skutečně v ČR neseženeš, doporučuji nakupovat například v e-shopech z USA apod. My budeme mít zase barvu navy blue (taky málo k dostání, proto nakupujeme ze zahraničí) a místo organzy (kterou nám všichni nabízeli) chceme látkové ubrusy v této barvě (též málo k dostání). Kdybych ale dělala kompromisy a dala na rady ostatních, měli bych místo obrázku 1 obrázek 2...a ať mi kdo říká, co chce, já prostě rozdíl vidím. A velký :-) Tím nechci říct, že moje představa je nutně nejlepší, ale že když mám nějakou jasnou představu, ráda bych ji měla přesně tak, jak chci. Přece už není socík, abychom všechno šmelili...
Odpovědět
@simone5 Moc hezke odpoved a uplne s tim souhlasim:) Akorat pokud nekdo treba ne uplne dobre ovlada anglictinu nebo tak, tak to muze byt problem. Ja bydlim v NL a myslim, ze koralove doplnky tu taky moc nejsou, ale jeste jsem se poradne nezacala divat. Ale tak nejak tajne doufam, ze to bude lepsi nez u nas:) @suzitweetty Ja teda nevim, jestli to ma byt jako trend pro rok 2014, ale mne se proste libi. Pri vymysleni barevne kombinace jsem vychazela predevsim z mista hostiny a taky barevnostnich typu mne a snoubence, mych satu. A proste mne jednoznacne vysla koralova se zlutou. Budeme mit svatbu na podzim a vsude ctu jak to jsou barvy na jaro ap....at si, aspon budeme jedinecni:) hihi
Odpovědět
@kapacita Děkuji :-)
Odpovědět
@simone5 tak tohle je přesná odpověď :) přesně tak a ne že v obchodech je hlavně fialová a růžová. mám možnost aby se mě podívali i ve velkoskladu, tak uvidím co tam se sežene. nakupují tam i ze svatebních agentur a tam mě řekli že není problém korálovou barvu. přesně je to barva jiná než ty klasické. A jinak ta modrá obr. 1 fakt velký rozdíl oproti 2 a je to moc hezké. super výběr pokud máte dobrý prostor. mě by se to tam moc ztmavilo.
Odpovědět
@suzitweetty Tak držím palce, aby se povedlo! Ale myslím, že kdo hledá, ten najde ;-) Díky, my budeme mít svatbu doma, kde je to světlé a taky osvětlené, takže tahle barva spolu s bílou se nám líbila nejvíc. A kde vy to budete mít? Pokud to bude nějaká restaurace například z cihlových zdí (něco jako ve středověku) nebo na statku...prostě do hněda, tak korálová bude jednoduše nádherná!! Fakt držím palce, aby vám to vyšlo! A souhlasím, taky mě štve, že všude se točí pořád ty samé barvy. Já vesměs nemám nic proti zelené nebo třeba růžové, ale nebaví mě, když mi někdo vnucuje jinou barvu než přesně tu, kterou chci a že všude nabízejí pořád dokola tu samou výzdobu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud chcete mohu Vám zaslat vzorky dekorací v korálové (organza ubrousky, květy...) je to krásná barva jen dekorací je zatím pomálu, ale ono je to tak každý rok s trendy barvou. Před mnoha lety by jste tyrkysovou nikde skoro nenašla a dnes je již nabídka kompletní. Držím palce s laděním svatvby Jolana
Odpovědět
@nejkrasnejsisvatba děkuji moc, budu velice ráda :) to je pravda tyrkysové teď je dost v různých odstínech.
Odpovědět
@simone5 bude to v takovém přírodním prostředí. Je to nová budova vinařský dům a v sále jsou ručně dělané stoly a židle takže přírodní. zatím ještě dodělávají tak uvidíme co tam ještě doroste :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé sklípek v Rakvicích, tam jsme realizovali svatbu, dokonce ta fotografie je ze svatby, kterou jsme dělali, žluto oranžové z loňského září. ;o) nevěsta Lenka a ženich Milan ;o) svět na beremese je prostě malý ;o) to mám radost, ve sklípku je totiž skvělé prostředí, přijemné zázemí, dost prostoru perfektní volba. Klidně napiště adresu do IP na vzorky nebo pokud máte někdy cestu přes Brno Klidně i o víkendu ráda Vám vše ukáži na živo a můžeme vymyslet dekoraci na míru, zkoušky a konzultace máme zdarma. Držím pěsti. Jolana
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@simone5 Pěkně napsané :-)
Odpovědět
Tak koukam, ze jsem asi mela se svatbou jeste chvili pockat, az budou zasobeny obchudky. :-) Aniz bych tusila,ze to bude hit,koralova barva se stala moji favoritkou hned, jakmile jsem zacala vybirat barvu. Jen me mrzi, ze pak budu asi tezko nekomu vysvetlovat,ze jsem nepodlehla modnimu diktatu, ale ze se mi ta barva libila uz davno.
Odpovědět
@nemcovakn Děkuji :-) Těší mě, že tolik lidí sdílí stejný názor. @sondy S tím si nelam hlavu. Důležité je, že se to bude líbit vám, ne co si budou myslet ostatní, ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lze sehnat, ale musí si člověk připlatit...
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
už se to pomalu začíná plnit. i v obchodech s oblečením v korálové barvě, tak myslím že to půjde na letošní svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee já ji mám taky!!! to jsem ani netušila :)
Odpovědět
holky, zrovna dneska jsem si říkala, že do korálové barvičky nejspíše obléknu naše družičky a svědkyně .... koukejte na ty šatky :) ,.... a myslim, že se slunečnicovou kytkou to nebude mít chybu !!!
Odpovědět
@gerritka jj taky je chci do korálové :) bude to krásné určitě. taková krásná teplá barva a žádná růžová :-)
Odpovědět
@gerritka ty prvni jsou moc hezke!
Odpovědět
@gerritka a budete mít družičky ve střihu?
Odpovědět
@suzitweetty družičky ve střihu? ... jako jestli budou mít stejný střih šatů? ... no, to právě vymýšlím. Hledám střih, který bude slušet 3 věkovým kategoriím a to 4roky, 12 let a 25 let :) ... na druhou stranu oba budeme mít svědkyně, takže ty stejný šaty mít budou ... a k tomu právě potřebuju vymyslet podobný, jednoduší, ale přitom stejně laděné pro družičky ;)
Odpovědět
já právě uvažuji, protože každému sedí jiný střih. ale zase aby uhádly holky pak tu barvu.
Odpovědět
@suzitweetty no, se svědkyněma to musím probrat detailněji, ale jsou celkem podobné postavy i výšky, tak myslím, že vyberem nějakej střih, co bude sedět oběma. Už mám nějakej v hlavě. A pro ty moje družičky bych chtěla jen takovéhle jednoduché šatičky (viz foto) ty si myslim, že budou slušet všem třem holkám, jelikož i ta 25ti letá je hrozná vyžle :)
Odpovědět
a budeš je nechávat šít a i platit a i svědkyním ?
Odpovědět
@suzitweetty no, takhle do detailu jsem o tom nepřemýšlela. Ale družičky jsou moje sestry a malá je neteř. Takže mým sestrám to předpokládám zaplatí moje mamka a malý ty jednoduchý šatičky doufám ušije naše známa švadlena jen za materiál. No a svědkyně - moje svědkyně si je určitě zaplatí sama - s tou jsem se o tom už bavila a nechce abych jí je platila. Jen musíme vybrat takové, aby je mohla nosit i potom na normální nošení a to jsme se zatím na všech střihách shodly, takže v tom nevidim problém. No a druhá svědkyně o tom ještě neví, ale když jsme šli na její svatbu, tak jsem si taky šaty nechávala kvůli ní šít a zaplatila jsem si je sama(svědek byl můj přítel, ale abysme ladili), tak předpokládám to samé.
Odpovědět
já to tak právě taky nechám, aby si to holky zaplatily sami pokud budou souhlasit s tím že půjdou za družičky. my budeme mít už velké družičky, moje sestřenky a nej kamarádka. a svědkyně přítele je jeho sestra takže ta si je koupí sama prý
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer holky já chtěla vždy lososvou a nebo broskvovou a nemohla sem nikde sehnat uplně vše co sem potřebovala v téhle barvě a všimla sem si že paní tady o téhle barvě psala tak mrknu na její shop :-) všem přeji pěkný zbytek dne
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?