Sladký bar - sháním dekorace

Milé nevěsty, neprodáváte prosím podnosy,bedýnky atd. na sladký bar?? Děkuju moc
Odpovědět
Dobrý večer, nabízím skleněný podnos na nožičce, průměr 24 cm, výška 12,5 cm. Cena 190 Kč + zásilkovna
Odpovědět
Sada bedýnek - šedá 27*16*10 cm, bílá 26*11,5*8 cm. Cena 200 Kč + zásilkovna
Odpovědět
Dřevěný nápis Sweet bar 11*37 cm Dřevěný nápis Love 15*33 cm Každý 80 Kč, nebo oba 130 Kč
Odpovědět
Dekorační srdíčka, 90 Kč za komplet Dekorační keramický klíč, s provázkem na zavěšení 38*12,5 cm, 80 Kč
Odpovědět
Profilova fotka
Já sice nic neprodávám, ale doporučuju najít na facebooku stránku Dekorace svatba party, mají vše na jednom místě a i za super ceny, s paní jsem měla skvělou zkušenost, tak ať nemusíte třeba zbytečně platit několik poštovných 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@slucc dobrý den, kdybyste nechtěla kupovat, tak mohu zapůjčit. V nabídce mám různé etažéry, tácy, dózy... Mrkněte do sekce Sladký bar :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
@ppawlusha máte ve svatebním krámku opravdu nádherné věci a ráda bych si něco objednala, ale vzhledem k tomu, že umožňujete ve svatební sezóně pouze osobní odběr, poohlédnu se jinde...Bohužel nejsem z Prahy. Já Vás samozřejmě na jednu stranu chápu, ale je to škoda. Měli byste více zakázek 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@danpetr dobrý den, velmi děkuji za Vaše milá slova, jsem moc ráda, že se Vám sortiment líbí. Během sezóny mám třeba 12-15 objednávek za víkend a už opravdu není bohužel v mých silách ještě posílat balíky. Nehledě na to, že se balík může také čas od času někde zatoulat, něco se může po cestě rozbít, atd. Dělala jsem to tak první 2 roky, ale po těchto zkušenostech jsem již zvolila jen osobní odběr. Ceny mám nastavené tak, aby se je mohla dovolit většina nevěst a proto také za mnou jezdí nejenom z Prahy, ale i ze Severních Čech a dokonce za mnou přijeli také z Písku a to hned několikrát, z Karlových Varů i Moravy. Záleží na každém, jakou cestu zvolí. I kdyby se u mě třeba některé nevěsty jen inspirovaly, tak mě to těší :-) Vám přeji ať se svatba vydaří dle představ a pokud možno klidné plánování
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?