Sháním floristku Beskydy 17.7.2021

24. dub 202130

Dobrý den, sháním floristku na naši svatbu 17.7.2021 na Kolářově chatě Slavíč. Mám představu něco v boho stylu, jednoduchost. Ideálně pokud by šla udělat výzdoba stolů i s dekoracemi, svatební kytice, korsáž, květiny por svědkyně a slavobrána. Dále bych byla ráda za možnost dovozu květin.

 • Příjemný večer,

  za náš svatební vyhledávač bych doporučila kytky Z přírody, Na Větvi nebo Kvítí Opava.

  Pokud byste měla zájem, tak bychom Vám rády doporučily náš svatební vyhledávač, přes který můžete zmiňované floristy rovněž kontaktovat. Najdete tam další dodavatele, kteří vykonávají svou práci ve Vašem okolí.

  Ať Vám vše vyjde! 🙂

 • Dobrý den.
  Tvořím pod značkou Liros design, květinové venečky a náramky v boho stylu. Vše je s láskou a pílí. Mohu vytvořit na zakázku barevnost i materiál.

 • Dobrý den,
  rádi Vám vyzdobíme Vaši svatbu,(kytice,stoly,obřad,..) jsme z Ostravy a jezdíme zdobit přímo na místo konání svatby i do Beskyd, tento rok také postupně rozšiřujeme naši půjčovnu dekorací.Máme i dřevěnou slavobránu,světýlka,.. Nakoukněte na naše stránky svatby-verixlenka

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Výroba svatebních vývazků, jmenovek a dekorace vše v barvě na přání.
  S láskou vyrábíme svatební vývazky ze saténu jakékoli barvy dle Vašeho přání!Svatební polštářky, náramky, podvazky..
  Vyrábíme podvazky, pásky, polštářky, čelenky, bižuterii, klipy na boty, vývazky a další svatební doplňky. Vyrobíme kompletní výzdobu na Vaši svatbu.