Potisk 100 papírových ubrousků. Kto má zkušenost?

Profilova fotka
Dobrý den, ahoj. Nemáte už někdo zkušenosti s potiskem ubrousků u nějaké firmy? Našla jsem pár firem, jenže 100 ks ubrousků mi nechtějí udělat pro malý počet. Kdyby se třeba našel někdo a doporučil něco, byla bych ráda ;-). Děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem to vyresila tak, ze jsem objednala razitko (za cca 100kc) byli tam nase jmena a datum. a pak jsem ty ubrousky orazitkovala - vypadalo to uplne stejne jako potisk. (sranda je ze jsme je pak zapomeli doma a nahostien je stejne nemeli :DDDD)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) . no tak i tak by se to dalo vyresit a urcite to je levnejsi zalezitost :) diky
Odpovědět
Profilova fotka
jo a mohla bych te poprosit o link, kde sis nechala udelat ty razitka. diky
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsme to nechala delat u nas vedle baraku je kopirovani a delaji tam i razitka, je to ulice Moskevska u zastavky Cechovo namesti. Ale udelaji ti to kdekoliv kde delaji kopirovani,vizitky, potisk tricek a taky zalezi jak velke bude to razitko od toho se odvii ta cena a tak jestli barevne nebo ne. tech obchodu s touto sluzbou je v Pze strasne moc:D
Odpovědět
Profilova fotka
dobrá, dobrá, mrknu ve meste na neco :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
obnovuji tema - treba ma nekdo nove informace: nevite o nejake firme, ktera by potiskla ubrousky jmeny svatebcanu (100-150ks)? zadny web shop v CR jsem nenasla.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem to nasla pres Ebay, tam se to da objednat v pohode...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
@p.tulipanova Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli se vám povedlo najít firmu, která by udělala ubrousky se jmény svatebčanů. Měla jsem stejný nápad a nic nemůžu najít. Díky za odpověď. Ivana
Odpovědět
zkuste firmu goldpress.. dělají ubrousky s monogramem, ale třeba by šla i celá jména..
Odpovědět
@ivus_ka nenasla, ale ja jsem uz pak ani nehledala intenzivně. Měli jsme jmenovky z papíru a látkové ubrousky.
Odpovědět
můžete je popsat barvou na textil, pokud myslíte textilní.....
Odpovědět
Budu je dělat nakonec barvou na textil. Díky za radu :)
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?