Květiny - velkoobchod

Ahoj nevěsty, ráda bych ušetřila na květinové výzdobě a kyticích obecně a proto uvažuji o vlastní tvorbě. Kamarádka má praxi ve vázání květin a tak vím, že by to vypadalo krásně. Chtěla jsem se zeptat, zda jste se některá také rozhodla zvládnout tohle na vlastní pěst. Objednávat květiny chci z velkoobchodu - nemáte některá přehled o cenách? Předem moc děkuji za jakékoliv rady a příspěvky do diskuze. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, aktuální přehled o cenách teď nemám, krapet to stouplo, ale cenově se to vyplatí až od větší výzdoby, nebo pokud ti stačí jednodruhové kytice (např. růže). Na pár kytic se to nevyplatí, protože se vše prodává po svazcích min. 10ks (dražší věci, typu hortenzie po 5). Jinak potřebuješ mít IČO, ale to asi víš, Brno Storge docela řešili i na co to IČO je, jestli se tam v živnostech vyskytuje něco s rostlinami, dekoracemi apod., ale není to všude. Jestli to budeš nakupovat přes kámošku, tak pohoda. Ještě počítej s tím, že takto prodávané rostliny jsou neopracované - to se dělá až v květinářstvích, takže mají listy, trny, jsou ve svazcích a "nachystat" si je na samotné vázání trvá poměrně dost času. Osobně vážu svatbu kolem 5-6h. jako neprofesionál - sama, ale ani ve dvou s profesionálkou jsme nebyly moc rychlejší, spíš pomalejší. Dělá se to max. den dva dopředu, tak je třeba počítat, že s tím strávíš spoustu času v nejvypjatější době.
Odpovědět
Děkuji moc! 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@niky555 Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli náhodou nemáš kartu do Vonekla? Já mám zřízenou kartu u Storge, kam dost ráda chodím, ale chtěla bych zkusit i Vonekl bez toho aniž bych si musela kartu zřizovat.
Odpovědět
Profilova fotka
@pavlina277 Ahoj, bohužel nemám, zatím mi stačil Storge. Nevím, jestli to stále platí, ale u Vonekla, aby člověk dostal kartu, musí první nákup převýšit 2000 nebo ještě víc a to málokdy nakoupím, obzvlášť, když tam mají menší výběr v lednici.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?