Květiny Avalanche

29. srp 20210

Dobrý den, ráda bych zde doporučila paní floristku Dlouhou z Květiny Avalanche (https://www.instagram.com/kvetiny_avalanche/?hl=en). Dostala jsem na ni doporučení na Yard resortu Předboj, kde s ní dlouhodobě spolupracují. S paní Dlouhou jsem se před svatbou domluvila, jaké barvy a jaký koncept bych si na výzdobu představovala. Komunikace s ní probíhala dobře (i když rozhodně raději volá 🙂 osvědčilo se mi s ní napsat e-mail a pak ho s ní telefonicky projít), dokázala mi dobře poradit s výběrem návazných dekorací a když ráno přijela ve svatební den, přímo mě nakazila svojí dobrou náladou. Vybrala krásné druhy květin, přesně do barev, které jsme se domluvily a nádherně vyzdobila jak obřadní místo v zahradě, tak místo pro hostinu. Všechno k sobě krásně ladilo a květiny byly originální. Balíček květin a služeb výzdoby vyšel na 17.000,- (výzdoba obou míst, moje kytice, kytice pro svědkyni, kytice pro maminky, korsáž pro ženicha, svědka a tatínka, házecí kytice). Přikládám fotky. Snad to někomu pomůže 🙂

  Přidej příspěvek

   Nenašli jste co jste hledali?

   Hledat pouze v názvech témat
   Doporučení dodavatelé
   Svatební kytice a květinové dekorace na Vaše přání...
   Nabízíme také svatební vývazky, autokorsáže, jmenovky, svícny, oznámení...
   Chcete,aby vaše svatební tabule vypadala luxusně? Nabízím k zapůjčení elastické potahy na židle, hrubé saténové mašle, různé dekorace na svatbu.
   Maja wedding
   Praha - východ
   Zabývám se výrobou svatebních dekorací. V mém obchůdku najdete dekorace na auta, vývazky, podvazky, a spoustu dalších doplňků pro Vaši svatbu.
   Články od našich partnerů
   Nejkrásnější vůně pro svatební den. Zvolte tu nejlepší!
   Nevíte, jak se jako host obléknout na svatbu? Poradíme
   Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
   Archiv článků od partnerů