Kvetinova vyzdoba - poradte

Zdravím dámy, slečny, můžete mi prosím poradit ? Píšu si s jednou moc milou květinářkou, ale překvapila mě částka. Tak jsem se chtěla zeptat, kolik jste tak v tomto nebo minulém roce daly za takovou výzdobu ? Taková klasika nějaké malé kytičky do vaziček, květiny pro maminky, korzáže pro světka a snoubence, něco pro světkyni a květina na slavobránu. Spíš bych se chtěla držet při zemi, nic speciálního. Svatba bude pro cca 60 hostů max. Myslela jsem, že tam 7000 max 😄 ale to jsem asi mimo že ? A ještě rovnou další dotaz, myslíte že se do toho vyplatí investovat ? chápu jídlo dobrý pro hosty, fotografa, ubytování, ale u těch květin si nejsem jistá
Odpovědět
@katerina_sladkova 8000 jsem dala pred10lety 😅 kamoska 2 roky zpet 14000, ja resim 2.svatbu ale kvetiny zatim netusim, kazdopadne pocitam minimalne jako ta kamaradka… 🤷🏼‍♀️🙈 ted litaji silene cifry a to mam stale stejny plat jako pred10lety, vse jednou tolik minimalne
Odpovědět
Záleží na tom, co najdete za květinářství. Já měla všechny květiny ze zahradnictví, které si na nic nehrálo. Měla jsem obrovskou kytku, 2 velké pro maminky, 3 náramky, 2 klopy s růžemi, jednu obrovskou zenichovi-ta byla z 5 malých růžiček, házeci květinu, 1 květina v pijafloru na oltář a pak svazky karafiátů a nevestina závoje na výzdobu restaurace. Jo a ještě 4 velké chryzantemi na zahradu. Bylo to za 4800 Kč a všichni mi říkali, jak mám krásné květiny. Podle mě se dá sehnat i v dnešní době za dobrou cenu, musí se jen prostě hledat 🙂 a svatba to byla měsíc zpět 😉
Odpovědět
Profilova fotka
První věc - prosím, je to svědkyně svědek. Druha věc k tématu - 6 tisíc balíky eukalyptu a květin jak říkáš do vaz Vše vyvazane, takže všechny kytice (5x), korzaze (4x) bylo kolem 12 nebo 13ti tisíc... Nelituju jediné koruny, proto fotky vypadají tak dokonale jak vypadají, protože to nádherně doplnili
Odpovědět
Platili jsme letos myslím nějakých 13 000, zahrnovalo to kytici pro nevěstu, 3 menší pro maminky a svědkyni, korsáž pro ženicha a svědka, myrty pro hosty, květinový polštářek pod prstýnky, dekorace na obřadní stůl, slavobránu a do váziček na stoly. Jo a nebyly to úplně sezónní květiny (růže, jiřiny, frézie - červen)
Odpovědět
Záleží na sezónnosti požadovaných květin, velikosti výzdoby i kytic jako takových, pak asi i na lokalitě. My nebudeme mít velkou svatbu, takže mám objednanou svatebni kytici, menší kytici pro svědkyni a maminku, korsaz pro ženicha a svědka, podzimne laděné barvy, hlavní květiny jsou kaly a předběžné by cena neměla překročit 3000, květinářství v Praze. Myrtu jsme vyměnili za odznáčky laděné s oznámením, ale myslím, že myrtu s bílou mašlí mi floristka nabízela za 15 Kč/ks.
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova omlouvám se za překlep, nezkontrolovala jsem si to po sobě Mně to přijde mazec dát přes 10 000 za květiny, ale koukám dle toho, co pišete, že je to normální. Najdou se i světlé výjimky, ale hledat jehlu v kupce sena. Přemýšlela jsem, že bych si do váziček natrhala sama. Ale nevím, jestli nevymýšlím blbosti. Děkuji všem za odpovědi.
Odpovědět
Profilova fotka
@katerina_sladkova me to nepřijde hodně dat za květiny pres 10 tisíc. Ano ale já su extrém - nevdavala bych se bez pivoněk a v září prostě pivoňka nestojí 70kc ale 100, plus jsem mela karamelove růže které normálně na trhu taky nejsou. Takže když bych odhledla od mých vejmyslů, tak nebudu na 16 tisících ale na těch 10 cca
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, za sebe mohu doporučit kytky od Pepy, pokud máte poblíž pobočku, kde si je můžete vyzvednout. Platila jsem 7000 Kč. Měla jsem velkou svatební, 2x menší pro maminky, 2x malou pro družičku a svědkyni, 2x korsáž, kytky do váziček, nevěstin závoj na vývazky. Kytky od nich drží ve váze 10 dnů a komunikace ma emailu s paní výborná 🙂
Odpovědět
@petra_zikova70 kytky od Pepy jsou boží.. do práce a k narozeninám bereme vždycky u nich a teď s nimi mám domluvené květiny na svatbu, kvalita a super přístup..
Odpovědět
@petra_zikova70 @mischela_m To vůbec neznám a zrovna kousek pobočku máme, moc děkuji za tip, určitě na to mrknu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?