Kolik svatebních barev jste měly? Jsou 3 moc?

Ahoj dámy, slečny, milé paní:) S mým nastávajícím jsme se rozhodli pro tři svatební barvy, nicméně mi pak bylo řečeno ve svatebním salónu, že je vždycky lepší, když jsou barvy jen dvě (nejčastěji bílá plus nějaká další). Tak mě zajímá, jak jste to měli Vy? Jsou ti vážně moc? Ať to pak není na svatbě jak v cirkusu :) Máme vybráno šampaň-černá-sytě růžová. Původně měla být teda bílá a ne šampaň, ale bílé šaty mi nesedly, tak snad se to k té černé a růžové bude hodit..:(
Odpovědět
@lacime Mně ta kombinace přijde naprosto v pohodě a taky se mi moc líbí ta černo-růžová. Černou jsem původně chtěla taky, ale v šatech s čímkoliv černým vypadám jak padesátnice, co si vyšla na ples.. Ta šampaň to bude podle mě hezky dolaďovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pamatuji si ze školy z estetiky (povinný předmět), že ideální je kombinace dvou barev - třeba i na oblečení. ;-) Ale myslím, že i vaše 3 by se snesly.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ted je hodne moderni davat kolem satu cerne pasky, ci masle (videla jsem to u dost zahranicnich navrharu - vera wang, phillipa lepley, cymbeline, stewart parwin, ellis bridal, atd. ) Ja osobne bych se treti barvy bala, ze to nebude pusobit moc elegantne. Kdyz bych na treti barve preci jen trvala, tak bych ji radeji pouzila v kyticce, mozna jeste treba i do ozdoby do vlasu, na podvazek, ci ozdobne barevne broze na masli/svatebnich lodickach, ale opravdu opatrne a tak aby to pusobilo vkusne, ucelene a elegantne v jednom. To je muj nazor z toho co jsem sama zkousela a videla na stovkach fotek z ruznych zahranicnich svateb. Prikladam par fotek pro inspiraci.
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme měli tři, bílou, ivory a fuchsiovou, ale jelikož bílá s ivory většině lidem splývá, asi to není dost dobrý příklad. Tak mám lepší: http://www.beremese.cz/fotoblog/lunal.... Je to sice bláznivé, ale je to veselé a prostě proč ne? Svatba přece je veselá. Osobně to chápu tak, že tu bílou (ivory, šampaň) jakoby nepočítám, protože ta jde ke všemu. Podle mě to není moc a když se cokoli ladí s vkusem, může být těch barev třeba dvacet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dunkahe kombinace barev muze byt dost blazniva, prave proto je to treba dat na vkus snoubencu - co se libi jim. Ja jsem take mela na stolech vice barev - slonovinovou, bilou, kristalovou, lila, fialovou, ametyst, stribrnou, kremovou a syte cervenou. Bylo to vybrane vkusne a pusobilo to elegantne. Ale co se tyce nevesty, tak tam bych byla mnohem opatrnejsi - preci jenom clovek musi brat v uvahu barvu pleti, barvu vlasu, barvu satu, barvu make-upu (ocni stiny, rtenka), barvy v kyticce, barvu ozdob do vlasu, barvu bot, barvu laku na nehty, tech barev a ruznych odstinu se sejde docela dost, jeste nez clovek zacne premyslet nad dalsimi. ;-) Souhlasim, ze svatby jsou vesele udalosti a kazdy ji chce mit jinak veselou. :-)
Odpovědět
@princezna_kp @dunkahe Co se týče mě, tak já budu mít šampaň šaty a v podstatě, krom podvazku a asi ozdob do vlasů, se na mě černá a růžová vyskytovat nebude. Možná růžové boty...? Nebo raději šampaň...? Jinak samozřejmě kytka bude v těchto barvách. Něco v tom stylu jak přikládám fotku. Jinak ženich bude mít černý oblek, plus by se mi líbila růžová košile a a růžovo-černá kravata, ale to by asi neladil moc ke mně, co myslíte? Co se týče výzdoby, tak tu nám bude dělat paní majitelka ze svatebního salónu, která má prý výtečný cit pro barvy, takže doufám, že to nakonec bude působit vkusně a sladěně a ne jako pěst na oko :) Jelikož máme obřad venku, tak nám bude chystat obřad (koberec, židle, stoly, výzdoba,..) a zrovna tak nám nachystá svatební tabuli. Jinak o tom, že jsou tři barvy moc, jsem vůbec neuvažovala, pokud jsem myslela, že budu mít bílé šaty (bílou jsem nějak vůbec nepočítala, že ta je prostě základ :) ). No jenže teď s tou šampaň už počítám tři :D
Odpovědět
@princezna_kp Jinak ty odkazy, co jsi mi hodila do alba, jsou přesně to, co se nám líbí a jak bychom to chtěli :) Jenže všude je tam bílá a já si to prostě nedovedu představit s tou šampaň (popř. krémovou). Ale tak snad by v tom ani lidi nemuseli vidět nijak velký rozdíl..? Pokud teda neuvidí vedle sebe nikde bílou a odstín té naší krémové (šampaň). Budu je muset hlídat :D
Odpovědět
Profilova fotka
@lacime ahojky, taky si nemyslím, že tři barvy by byly moc, asni se šampaň, je to přece jen taky svým způsobem bílá barva:) my třeba přemýšleli o kombinaci řlutá - zelená - bílá, k těm nevím zda vy se šampaň hodila, ale ta tvoje kombinace je dobrá:) předpokládám, že černý tam stejně nebudeš mít moc:) bude asi spíš dominovat růžová, takže bych se toho vůbec nebála:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lacime těch barviček bych se vůbec nebála, myslím, že k sobě půjdou hezky. Jen bych asi ženicha neládovala do růžové košile, ale dala bych mu šampaň, ať ti ladí k šatům a pokud bys ty měla nějaký růžový doplněk - mašli, lodičky, atd. tak bych dala ženichovi kravatu ve stejné barvě a bude to super :-) Jinak obrázek kytičky krásný, jen já osobně bych dala víc růžové a míň černé, ale to záleží, co budete mít v jakých barvách. Ale určitě do nich běž, bude to pěkné
Odpovědět
Já to měla laděno do žluto-oranžovo-červena (oznámení, výzdoba, květina, dort v těcho barvách) k tomu jsem samozřejmě měla šampaň šaty a manžel tmavě hnědý oblek...a myslím si, že to cirkus nebyl:)
Odpovědět
ja planuji taky trojkombinaci- bila (resp. slonovinova)+svetle fialova+zluta. tu zlutou tam chci jen tak decentne, do kytky, na dort a do kyticek na stoly. a kdyby sme meli i balonky (kvuli detem), tak by byli ve trech barvach. mne to prijde hezke, samotna fialova s bilou je dost chladna, ale ta zluta to ozivi. jeste jsem zvazovala bilou a smetanovou- bylo by to elegantni, ale asi prece jen zvitezi ta prvni varianta. je to veselejsi :-) co se tyce tech satu, cernou bych tam nechtela.. proti kremovym a pastelovym stuham nemam nic, libi se mi, ale nelibi se mi na svatbe cerna.. moj snoubenec dokonce rika, abych dala pozor na tu fialovou, protoze tmave fialova je smutecni. ale to je jen muj nazor
Odpovědět
Profilova fotka
@lacime ja myslim, ze rozdil mezi bilou a slonovinovou (ivory) je fakt minimalni. Ja bych se toho vubec nebala. Cerna jde s kazdou barvou a fuchsiova dobre doplnuje kremovou, slonovinovou i bilou barvu. Kdyz si nejsi jista, tak si zkus prilozit k vzorku barvy satu, aby jsi videla jak to vypada (takhle jsem to delala ja - vsude jsem chodila se vzorkem satu - druzicek, mych, kousky masli z oznameni, barevnymi perlickami... a cokoliv co se mi libilo, tak jsem zkusila prilozit, abych se presvedcila, ze se to nebude "tlouci" ;-) ja jsem totiz na barvy tak trosku "leva" tak jsem se musela presvedcit sama, ze to k sobe pujde :-D ) A i kdyz jsme si nebyli jisti jak nami vybrana barva kravaty pro zenicha a svedka pujde ke svedkovo vesticce (sel nam svedcit ve svem svatebnim obleku ;-)) tak protoze to bylo hedvabi, ktere se proste vzdy vyfoti uplne jinak - podle toho jak na nej dopada svetlo, tak mu to moc sluselo a celkovy efekt byl nadherny (prestoze se nam kombinace vesticky a kravaty moc zpocatku"nezdala", ale v tom konecnem vysledku uz proste nebylo nic moc jineho na vyber, protoze saty druzicek a barva nadechu byla uz vybrana a snazeli jsme se drzet doplnujicich odstinu. ;-) Ve vysledku jsme byli proste ohromeni jak krasne vsechno k sobe ladilo (ladila jsem i obleceni mych rodicu a meho sourozence, protoze s nami sedeli na hlavnim stole a protoze bylo hodne spolecnych fotek - tak abychom k sobe vsichni dobre ladili ;-) videla jsem totiz svatby, kdy trebas maminky neladily a vypadalo to na fotkach pak dost silene - ja jsem hodne pres estetiku ;-) nemoc z povolani :-D)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lacime Mám také kombinaci ivory - černá - fucsiová a myslím, že se vzájemně hezky doplňují a nic se netluče :-)
Odpovědět
Holky děkuju, to jste mě potěšily :) Doufám že stejný názor budou mít i naši hosté - aby nám pak nepomluvili výzdobu a tak :D A když si 9 měsíců počkáte na fotky, tak zjistíte, jak jsme ses tím nakonec poprali :)) @princezna_kp No s tím laděním rodičů a svědků to bude dost šílenost:( Už vidím, jak cpu naše matky do oblečení v našich svatebních barvách, plus do toho mého otce a jeho přítelkyni (aby ladili i oni spolu), mou svědkyni a jejího přítele a svědka mého nastávajícho plus jeho přítelkyni. Nebo jak by to mělo být správně?? @kitinka76 Super, že má někdo stejnou barevnou kombinaci, to budu očumovat tvoje albíčko pořád :D
Odpovědět
@lacime Já mám vybranou kombinaci růžová, zelená, hnědá, vše ve světlounkých odstínech (mimochodem nechápu, kde jsem na tu kombinaci přišla, ani jedna barva z nic není má oblíbená :-D) a myslím, že mně i tobě se do barev téměř všichni sladí - aspoň budou mít z čeho vybírat :)
Odpovědět
@natalieh Tak na tu Tvou kombinaci jsem docela zvědavá, už se těším, jak to vymyslíš :) Já jen teď nevím, jestli už to nepřeháním s těma barvama, protože vechno cpu do barev růžová-černá a na tu krémovou nějak zapomínám :D Teď jsem si třeba koupila study na vývazky a jsou taky v růžovo-černé.
Odpovědět
Koukni se sem: http://www.svatebnik.com/293/nebojte-... ;) anebo sem http://www.svatebnik.com/632/fialova-... ;-)
Odpovědět
@lacime To je právě to krásné, když jsou doladěné nejen hlavní věci (dort atd.), ale i vývazky a tak. U mě budou mít např. družičky stejné šaty, ale jedna růžové, druhá zelené a třetí hnědé :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?