Kolik stoji vyzdoba pro svatbu o 50-60 lidech? (Praha)

Dobry den chcem sa spytat, kolko stoji (z Vasej skusenosti) vyzdoba pre svadbu o 50-60 ludoch - zdobenie stolov, kytica pre nevestu, korsaze, balony a svetielka, kvety: hlavne susene alebo umele, arka na obrad s kvetmi + praca aranzerov. Chodia nam rozne ponuky a ceny skutocne lietaju. Mame nejaky rozpocet stanoveny, no neradi by sme preplacali. Dakujem.
Odpovědět
Vase miesto nema vyzdobu, co pouziva?
Odpovědět
Nás stojí výzdoba cca 6000 jen zapůjčení. A je v tom slavobrana, voál,květinami stoleček s dekorací ,polštářkem na prstýnky a lucernami vedle slavobrány a 8 ks nazdobenych židliček. Co jsem kde hledala tak mi to přijde cena tak akorát.
Odpovědět
@kitycat myslím že hodně míst nemá výzdoby. Dnes je to trend že si každý výzdobu,nebo nechá vyzdobit dle svého.
Odpovědět
My měli v zari 50 lidi, ale zdobili jsme cestu ke kostelu, kostel, bránu, velkou hospodu ( s kapacitou 200 lidí v sálu), náš dvůr a dvůr u hospody (včetně slavobrany). Celkem jsem za to nedala vic jak 2tis. Květiny - moje, 2 velké pro maminky, 3 pánské do klopy, 3 náramky, výzdoba na oltář, výzdoba na stoly... celkem 5000 Kč. Výzdoby bylo za ty peníze až až. Něco jsem ani nepoužila. Ale je pravda, že jsem hodně nakupovala od nevěst, které to měly za hubičku a plno věcí jako stojany na fotky, uvítací desku, kulatiny apod jsme si dělali sami. Taky jsem třeba víc jak půl roku dopředu sháněla různé ozdobné lahvičky, svícny a tak, aby to bylo vše v jednom duchu. Oproti jiným nevěstam mě to stálo fakt málo, ale přitom mi i tak lidi říkali, jak to bylo hezké a vkusné. Fakt doporučuji samovyrobu. Mě třeba kamarádka udělala z krepaku plno kytek, které vypadaly jak pompony a měli jsme je v pergole a ve stanu. Udělá to parádu a stojí daleko méně 🙂 PS.taky jsme neměli výzdobu hospody. Prý chce každá nevěsta něco jiného a oni na tolik věcí nemají místo
Odpovědět
Dakujem krasne vsetkym za reakcie. Nase miesto zial nema erarnu vyzdobu, spoliehaju sa, ze mladomanzelia si najdu sami sprostredkovatela. Obdivujem vsetkych, ktori si vyzdobu zabezpecovali sami, ja mam z toho uz velku hlavu, casto mi nie je jasne, co presne za nase peniazky dostaneme. 😄 no hadam z toho vyjdeme.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?