Jmenovka ve tvaru vějíře. Jak ji vyrobit?

Profilova fotka
Ahoj, myslím, že jsem to našla někde tady na beremku a sedíme nad tím s přítelem už dva dny a ani za svět nemůžeme přijít na to, jak ho udělat.. Z jedného čtverce to nejde a když chci slepit 2, tak je strašně těžké udělat dva navlas stejné kusy, aby vše sedělo jak má :( Prosím sem s návrhy!
Odpovědět
Ahoj, já bych to viděla na dlouhý obdélník, který poskládáš jako harmoniku a pak stočíš a slepíš kratší strany k sobě. Ale nezkoušela jsem to, bude potřeba asi vyzkoušet správný poměr kratší a delší strany. Hodně štěstí při pokusech!
Odpovědět
Profilova fotka
@romily myslím si,že to není slepované,teda aspoň to tak nevypadá.... @lunciatko takhle jmenovka je z alba od @misaki a tak bych ti doporučovala napsat přímo jí od IP....Míša si je dělala sama,má na ně myslím někde i návod a určitě ti řekne nejlíp jak je udělat ;-)
Odpovědět
já jsem dělala podobný a dělala jsem to přesně tak, jak to popisuje romily. Obdélník, harmonika a boky slepit :)
Odpovědět
podle mě je to slepený, akorát hodně precizně, jinak to ani udělat nejde. na jedné straně spoj zakrývá jméno a na té druhé je to jakoby nahuštěné... je to akorát vyfocené z dobré strany, proto to není tolik vidět.
Odpovědět
Ahoj náhodou jsem zahlédla na netu jak se vyrábí ty jmenovky. Tak tady je odkaz: http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?