Jakou barvu výzdoby sálu?

Dobrý den, v létě budeme mít svatbu na hotelu. Řeším nyní barvu svatební výzdoby, květin apod. Chci aby to ladilo trochu i k interiéru. Jak si můžete všmnout, na zemi je červený koberec. Jakou byste prosím zvolili barvu výzdoby? To co je na fotkách se mi nelíbí, je to již zastaralé, ctěla bych něco moderního. Děkuji
Odpovědět
Není vidět, jak vypadají židle bez těch bílých potahů, já potahy nemám ráda, moc se mi to nelíbí, případně se zeptat, zda nemají jiné židle. Na podlaze je červený koberec, závěsy jsou nějaké hořčicové, pokud by to šlo, nechala bych jen bílé záclony. Taky bych to asi neplácala dohromady s modrou atd. Určitě bych odstranila ty umělé kytky. Záleží, co se vám líbí za styl a kolik do toho chcete investovat. Asi bych to nutně neladila do nějaké barvy, spíš bych se soustředila právě na ten na styl. Prostor sám o sobě je trochu nekoncepční - obklad stěn mi úplně nejde dohromady s tím červeným kobercem, tak se snažit potlačit/spojit co se vám líbí a co ne. Já bych ho v první řadě zkusila lépe nasvítit - např. světýlka na stromeček se dají použít, svíčky, lampiony..., tu udělá pěknou atmosféru. Z barviček co se vám líbí tak brusinková rozhodně není špatný nápad, vzhledem k prostoru bych to ladila spíše do elegance než rustikál. A na ty sloupy bych nic nevěšela, pokud to tedy nebude opravdu hodně bohatá květinová výzdoba. Prostor se dá vyzdobit pěkně, ale chce to citlivou ruku a nebát se experimentovat. Určitě to zvládněte :) Inspiraci najdete třeba na pinterestu :)
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
Vypadá to na krásný čistý prostor. Nevím, kolik máte hostů, ale klidně bych se nebála použít kulaté stoly a dát zdobné chiavari židle. Hodily by se spíš zlaté, k zapůjčení na našem webu, odkaz je níže ;)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?