Hromady dekoraci...fakt to mame vsichni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Svatebni pripravy resime doma uz nejakou dobu a uz nam z toho jde hlava kolem... A kam se clovek podiva, tam vidi hromady a hromady ozdob, ktere jsou sice krasne a zajimave, ale rozhodne ne levne nebo podstatne... Tak by me zajimalo, zda jsou tu i nevesty, ktere toto neresi a nepotrebuji: smerovaci ceduli s napisem obrad - to tam netrefi hoste bez ni? girlandu SLADKY BAR - uprimne, to poznaji uz male deti, ze jsou tam sladkosti.. drevene kruhove vysece - skoro aby se uz clovek bal dat neco na obycejny talir malirsky stojan se zasedacim poradkem a dalsi drobnosti - svicicky, vazicky, zrcadla s napisem, dekorace do fotokoutku, vytisknute menu....... Uplne z toho jde cloveku hlava kolem, kolik toho je. Uprimne - take se mi to moc libi a rada bych neco z toho na svatbe mela. Jsou to ty krasne pitomosti a detaily, co dotvarit atmosferu. Ale cim vic se divam kolem, tim vic mi prijde, ze se snad bez techto pitomosti ani nevdam, protoze to uz skoro vypada jako nutnost. "Vsichni to maji na svatbe, tak my to chceme taky! 🙂" Jenze tyhle drobnosti stoji ve finale docela dost penez, a tak se dostavam do depky, protoze, ta masaz na internetu kolem ve mne vzbuzuje pocit, ze tyhle veci jsou faakt dulezite! Mate to nekdo podobne?🙂
Odpovědět
1
2
Ahoj, taky tady vždycky hledím, že mají holky celý místnosti plný dekorací 😂 my měli má stole jen kytky z květinářství, ubrus, organzu (půjčené) a dekorace žádné 😄 žádné balónky, girlandy, lucerny a podobně. Podle mě jedné ušetřili spoustu peněz, nebylo to přeplácané a líbilo se nám to tak hlavně 🙂
Odpovědět
My neměli nic z toho, jen pár květin na stolech. Místo bylo krásné samo o sobě, nebylo to potřeba. Většina dekorací odtud mi přijde jako nevkus 80. či 90. let...a to potřeba fakt není. Ale měli jsme štěstí na krásnou terasu v zahradě.
Odpovědět
Jsou dekorace a dekorace. Libi se mi, kdyz je misto svatby vyzdobene vkusne a ladi k celkovemu prostredi daneho in/exterieru, kdyz nejak vystihuje oba novomanzele, aneb jak tu uz padlo, dotvari to tu celkovou atmosferu. Preplacanost a naprosta neprakticnost (treba to, ze si hoste pres vsechny ty picovinky na stole ani nemaji kam dat talir) je uz spatne. V okoli jsem mela svatby, kde se dekorace svazely i odvazely na/z mista svatby v nekolika autech, cely den predtim hoste zdobili misto a druhy den se zas vsechno sklizelo, coz byl s tou kocovinou skvely zazitek. Tohle byl to pro nas dost odstrasujici priklad, takze jsme se oba shodli na tom, ze misto chceme jen takove, kde vseho zaridi oni a my uz jen prijdem k hotovemu. 🙂
Odpovědět
Také nemám ráda preplacane svatby. Naše svatba bude jednodušší, nebudeme mít ani ubrusy, ani potahy nebo mašle na židlích. Chci, aby hosté na sebe viděli a neměli mezi sebou 350 dekoraci. Taky už jsem byla na svatbě, kde se sundavala dekorace, aby si lidi sedící naproti sobě mohli popovídat. Ale je fakt, že už jsem dost alergická na fialové a růžové svatby a hlavně na obalené zavarovacky, vypadá to příšerně. Taky mi přijde škoda, když má někdo na stole 250 květin, které se potom vyhodi. Na druhou stranu mě potěší, když snoubenci se nad dekoracemi zamyslí a udělají něco podle sebe, něco originálního.
Odpovědět
Nám se dekorace vejdou do jedné střední krabice.
Odpovědět
Profilova fotka
@lacikam_komarom Určitě hromada výzdoby potřeba není. My jsme se snažili o co nejjednodušší výzdobu. Většinou jsem se snažila využít co to máme doma nebo jsem si vypůjčila od sestřenic a kamarádů. Co jsem kupovala byl tyl a svíčky.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?