Hodne netradicni místo oslavy.

Profilova fotka
Zdravím! Je tu nekdo kdo měl opravdu netradiční místo hostiny??My máme bar dle finančních možností s toho ze opravdu máme svatbu bez tradic a všemožných sasinek.Obrad v 16:00 potom chlastacka.Ale ten náš bar je trochu punk,hodně barevne zdi ale nic nevkusneho,foto pridavam .Tak děvčata prosim k takovéhle vymalbe hodí se vubec nějaká výzdoba???
Odpovědět
Já osobně bych si spíš vyhrála s jídlem a s drinky. Vyrobila bych nějaký tématický 'zápichy' do sladkého nebo slaného, zkrátka zakomponovala bych styl místa. Určitě bych se vyhnula ubrusům, organzy, asi i kytkám a dalších věcí, který by vypadaly jako pěst na oko. Možná bych tam max přidala nějaké led osvětlení a balonky, ať už to má pořádný grády a je to pořádná párty. Pak jestli chystáte i nějaký místo na focení, tak bych vyrobila masky, škrabošky nebo něco pořídila či ušila (pláště atd). S tím se dost vyblbnete. :-) A jestli chystáte dort, tak jsem viděla i v podobném duchu a bylo to super. Ne nutně musí být všechno bílé nebo nažehlené.
Odpovědět
Profilova fotka
@missynka91 dekuji moc,trochu jsem se bala kritiky 🍀👍
Odpovědět
@nikol2602 Tak každý má jiný styl a vše by mělo odrážet hlavně vás dva. K čemu škrobené ubrusy, když se tam budete cítit s prominutím jako idioti. Lidi, kteří tam s vámi budou vás pravděpodobně znají, takže jim to 'blbé' připadat nebude. A dá se to i v tomto místě pojmout kreativně.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?