E-shop svateních dekorací

Profilova fotka
Nevěstinky, napsala jsem to do sekce Otázky, ale tam se prý nesmí vkládat odkazy, tak pro jistotu zadávám znovu a sem. Ve kterém e-shopu sháníte dekoraci a takové ty milé drobnosti na svatbu? :-) Je jich tolik... Sháním nějaký spolehlivý, s dobrými referencemi... Klidně pošlete i odkaz na někoho z Bazárku, s kým máte dobrou zkušenost. Děkujuuuuu :-)
Odpovědět
Ahoj, ja mela s bazarkem tady obecně vybornou zkušenost, nejsou to obvykle velký částky, tak jsem se ani nebala:-) jinak poštovnezdarma.cz je super, pisou ze dodani je az 6 týdnu, ale me to došlo za 14 dnu takze pohoda, a nebo aliexpress je oblíbenej... Měj se. M
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 5 letech
Profilova fotka
Viděl jsem někde na českém Vogue článek o svatební výzdobě, pokusím se najít, stále existuje možnost hledat na Instagramu účty mistrů, kteří se zabývají výrobou šperků, existují velmi roztomilé možnosti
Odpovědět
Profilova fotka
Aliexpress
Odpovědět
Něco jsem objednala tady na bazaru na beremku ale 90% Ali
Odpovědět
Profilova fotka
Kouknete na svatbunaruby - se spoustou dekorací pomohou 🙂
Odpovědět
www.fler.cz/siply-wedding 🙂 pokud hledáte rekvizity, kapesníčky, stírací losy, rady do manželství a podobně 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Ufff, svatební dekorace už mám, sehnala jsem je z druhé ruky. Plánuju svatbu a víc než dekorace teď řeším módní doplňky. Vdávala jste se některá s kabelkou? Kam jste si daly všechny věci – kapesníčky, mobil, rtěnku? Mám hodně nadčasovou bílou kabelku, kterou jsem pořídila na [url=https://www.verlein.cz]verlein.cz[/url], tu bych si mohla vzít i na vlastní svatbu. Koneckonců už toho se mnou prožila hodně. Nosím ji totiž pořád! I na prvním rande jsem ji měla. Nemůže někdo poradit, jaké doplňky ke svatebním šatům? Díky moc všem za užitečné rady!
Odpovědět
Profilova fotka
Mrkněte k nám do e-shopu, více jak 6.000 produktů - svatební dekorace a doplňky🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Mrknete také k nám? Děláme tedy jen ze dřeva, ale za to vše na míru pro vás 🙂 www.kouzlodreva.eu
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Ahoj, já doporučuji dekorativo.cz 🙂 originální dekorace nejen na svatbu nebo rozlučku.
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Sdílím tip se super e-shopem, měli jsme od nich oznámení, uvítací ceduli, knihu hostů, jmenovky, menu atd. a byli jsme maximálně spokojení Svatbomilka.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?