E-shop svateních dekorací

27. srp 2021110

Nevěstinky, napsala jsem to do sekce Otázky, ale tam se prý nesmí vkládat odkazy, tak pro jistotu zadávám znovu a sem.

Ve kterém e-shopu sháníte dekoraci a takové ty milé drobnosti na svatbu? 🙂 Je jich tolik... Sháním nějaký spolehlivý, s dobrými referencemi...
Klidně pošlete i odkaz na někoho z Bazárku, s kým máte dobrou zkušenost. Děkujuuuuu 🙂

• Ahoj, ja mela s bazarkem tady obecně vybornou zkušenost, nejsou to obvykle velký částky, tak jsem se ani nebala🙂 jinak poštovnezdarma.cz je super, pisou ze dodani je az 6 týdnu, ale me to došlo za 14 dnu takze pohoda, a nebo aliexpress je oblíbenej... Měj se. M

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Sponzor fóra
  • Viděl jsem někde na českém Vogue článek o svatební výzdobě, pokusím se najít, stále existuje možnost hledat na Instagramu účty mistrů, kteří se zabývají výrobou šperků, existují velmi roztomilé možnosti

• Aliexpress

• Něco jsem objednala tady na bazaru na beremku ale 90% Ali

• Kouknete na svatbunaruby - se spoustou dekorací pomohou 🙂

• www.fler.cz/siply-wedding 🙂 pokud hledáte rekvizity, kapesníčky, stírací losy, rady do manželství a podobně 🙂

• Ufff, svatební dekorace už mám, sehnala jsem je z druhé ruky. Plánuju svatbu a víc než dekorace teď řeším módní doplňky. Vdávala jste se některá s kabelkou? Kam jste si daly všechny věci – kapesníčky, mobil, rtěnku? Mám hodně nadčasovou bílou kabelku, kterou jsem pořídila na [url=https://www.verlein.cz]verlein.cz[/url], tu bych si mohla vzít i na vlastní svatbu. Koneckonců už toho se mnou prožila hodně. Nosím ji totiž pořád! I na prvním rande jsem ji měla. Nemůže někdo poradit, jaké doplňky ke svatebním šatům? Díky moc všem za užitečné rady!

• Mrkněte k nám do e-shopu, více jak 6.000 produktů - svatební dekorace a doplňky🙂

• Mrknete také k nám? Děláme tedy jen ze dřeva, ale za to vše na míru pro vás 🙂 www.kouzlodreva.eu

• Ahoj, já doporučuji dekorativo.cz 🙂 originální dekorace nejen na svatbu nebo rozlučku.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Wedding market je svatební portál, kde lze jednoduše, výhodně a pohodlně zařídit celou svatbu. Vybíráme pro vás akční nabídky svatebních dodavatelů.
    Vyrábím svatební kytice a svatební doplňky z umělých květin, přírodních materiálů a bižuterních komponentů.
    Objednávka nad 3000 Kč dopravné ZDARMA 🎈
    Články od našich partnerů
    Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Nejkrásnější vůně pro svatební den. Zvolte tu nejlepší!
    Archiv článků od partnerů