Co s židlema na svatbu? Jak je vyzdobit?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Potřebovala bych poradit jak udělat krásné tyto židle,na potah mě přijdou moc velké. Neladí nám ke svatební výzdobě :-( napadl mě třeba nějaký ten tyl nebo něco takového.Děkuji za radu.
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@zuzalicha hm a cca kolko si spotrebovala metrov na 1 stolicku? lebo mne povedali na veltrhu ze mi treba 3metre , no neviem mne sa to zda vela :-D
Odpovědět
@lucouch Ahoj, mohla bys mi taky prosím poslat fotku židlí? Zajímalo by mě, jak to vypadá ;-)
Odpovědět
@pmelani Ahoj, ještě mne napadlo, že namísto jednoduché mašle bys tu organzu mohla nějak cik-cak proplést těma čtvrecovýma dírama v opěradlu (něco jako šněrování apod...) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kocky poradte, staci na tieto stolicky pekna masla taka ze ta stolicka bude zvrchu previazana cca do 1/3 toho operadla, lebo tie stolicky su samotne pekne. ideme ma vyzdobu do zelena, tak som myslela ze naviazeme zelene masle na tie stolicky.. no bojim sa trochu toho ze sa to bude zosuchavat z toho a ci to bude dobre vypadat...
Odpovědět
Profilova fotka
@mary.jane To je taky dobrý nípad díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak přítel to vyřešil za mě našel tyto super stránky svatebni-potahy.cz a tak potahy půjčíme a oni nám můžou i nazkoušku zaslat jeden kus, mají velký výběr a myslím,že cena je super. Vybrala sem i polštářek a mají krásné i ty mašle raději je půjčím než platit za látku a pak nám to bude ležet doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@arilas Posílám ty fotky. My to měli jen na opěradlech, ale šlo by to natáhnout na celou židli :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééééé, mě se tam ty fotky nenačetly. :( co s tím?
Odpovědět
@lucouch Ahoj a nejde to dát sem?
Odpovědět
Profilova fotka
Právě že ne. Tak mi písni maila a já ti to tam pošlu, jestli chceš. Nevím proč, ale ty fotky se mi sem nenačtou.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@amalie1 stát by se to nemělo, je to neprofesionální a asi to každému zkazí náladu, ale chytit amok z toho, že nepřišly potahy? Mě osobně by to mrzelo, ale takovou kovbojku bych z toho nedělala, na tom život nestojí a mě se už několikrát stalo, že něco dorazilo nekompletní. Pokud se to sejde na svatbu, je to dvojnásobná smůla, ale s lidskýma chybama se budem setkávat dokud nebudou veškerou práci dělat superpřesní roboti. 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@jajj Slečna tady s tím svým příspěvkem zahltila všechny diskuze, které mohla, pak se tam vyjádřila i paní z oné firmy, která měla potahy dodat a ono to bylo všecho trošku jinak. Potahy na svatbu byly dodány, sice se spožděním (den před svatbou), protože měla paní dítě v nemocnici...jsme jen lidi, v životě se stávají různé věci, ale myslím že snaha by se měla ocenit, když paní vezla slečně potahy osobně bůhvíjak daleko, přibalila dárky a podobně, tak myslím že není nutné z toho dělat kovbojku, když nakonec vše dopře dopadlo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kajsav Když jsem ten příspěvek viděla asi v páté diskuzi, tak jsem ho nahlásila. To vyjádření jsem ani nezaznamenala, jsem ráda, že jsi to tady uvedla, hned jsem si říkala, že tady asi něco nehraje. Ale to už se dostávám mimo téma, tak aby někdo zase nenahlásil mě ;-)
Odpovědět
My mame super riesenie, ziadne stolicky tam nebudeme mat. Budeme stat, a tesime sa tomu:)
Odpovědět
@andrea9999 :-D to máte hostinu v bufetu??? :-D
Odpovědět
aha, to nieee :) ja som to tu cele necitala, hovorila som o stolickach v kostole. Hostinu mame nadekorovanu, aj stolicky samozrejme. Jen v kostele budeme stat, tam sa nam tie stolicky vobec nepacia a nehodia..
Odpovědět
@andrea9999 tak to jo, já už jsem si říkala nějaká retro svatba v mléčném baru nastojáka :-)
Odpovědět
Tak já osobně nemám ráda potahy na židlích, připomíná mi to židli oblečenou do prostěradla. Asi bych raději snesla opotřebovanou židli, než potaženou těmi potahy. A nemusím ani vymašlené židle .Ale to je jen můj názor.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
ahoj holky myslíte že je blbost utrácet ještě za potahy na židle když už tak budu mít dost velké výdaje? Pomozte mi :-(
Odpovědět
@murcista To záleží na každém. Já osobně souhlasím s redenka55. Raději bych taky měla i opotřebované židle, než prostěradlo na nich. A já v potazích taky to prostěradlo vidím. Ale každý máme jiný vkus a jiné představy. já prostě židle vůbec neřešila.
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky přemýšlím, zda půjčit klasické cateringové židle, nechat obyč dřevěné židle bez potahu nebo dát potah. Obvykle jsem proti potahu, ale mám dojem, že zrovna na našem obřadním místě ty potahy vypadají hezky...tak babo raď..... =-)
Odpovědět
Podle mě utrácet za potahy je nesmysl, pokud v té restauraci není každá židle jiná, tak bych to nehrotila.... Mě budou stačit obyčejné dřevěné židle - v naší restauraci mají takové ty klasické nejobyčejnější z ikea a ty se mi moc líbí, je to přírodní...tak to možná ještě max.dozdobím nějakou mašlí nebo tak a bude. Potahy vypadají hezky, ale musí být kvalitní-jinak je to nevzhledné prostěradlo-a musí být přímo na míru té židli...a to se buď shání špatně a nebo je to zbytečně drahé...
Odpovědět
pmelani: ahoj, já jsem měla taky výzdobu do fialova. židle v restauraci byly tmavěhnědé s modrým polstrováním, takže jsem věděla hned, že to budu řešit potahama. měla jsem je půjčené i s mašlemi z organzy a vypadalo to moc krásně. možná by se to někomu zdálo moc "načančané", ale já jsem taky docela detailista, tak jsem byla maximálně spokojená, že mi všechno ladí :-) navíc ty potahy byly dost velké jak na šířku tak na výšku, takže se dají naaranžovat na spoustu typů židlí... poslala bych fotku, ale zatím nemám žádnou k dispozici, jestli budeš chtít, tak během pár dní určitě už něco budu mít.
Odpovědět
pajiji já bych to taky nějak neřešila jenže ty židle co já budu mít na hostině vypadají jako kdyby se sněmi někdo bránil před Němci. :-)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?