Co jste na svatbu nesehnali?

Ahojky, mám dotaz, je něco, co jste na svatbě chtěli, ale v ČR to nesehnali? Nějaká dekorace, dárky pro svatebčany,... Zajímá mě, co originálního Vás napadlo 🙂
Odpovědět
Takovou zkušenost zatím nemám, protože toho moc nesháním, ale dovolím si přidat do této čerstvé diskuse dotaz : co dělám špatně, když se při objednávce kytek na Aliexpresu nedostanu přes krok 1) ? Pod telefonem, který mám normálně napsaný , vyskakuje hláška " Bitte geben Sie nur Zahlen und/oder Bindestriche "-" und/oder Schrägstriche "/" ein". Nepustí mě to dá., Fakt nevím, co bych tam měla napsat, proč bych psala do telefonu uvozovky ? V angličtině je to Please enter Numbers and/or hyphens '-' and/or forward slashes '/' only. A také, že mám napsat 1-8 číslic. Ale mobily jsou přece všude devítičíselné! Poradíte mi některá?
Odpovědět
Ne. Vůbec mě nenapadá, co by se v ČR nemohlo dát sehnat. Docela by mě to zajímalo 🙂
Odpovědět
Taky si myslím, že se dá sehnat všechno, když máš velký rozpočet, můžeš si víc vybírat a víc vymýšlet, než když jsi omezená finančně. Při jednom obřadu, co jsem zažila, hrála harfistka, bylo to velmi hezké, předtím ani po tom jsem to neviděla, ale nevím, jestli je to splňuje tvé požadavky na originalitu. Já se ani nesnažila být originální za každou cenu, protože mi to přišlo zbytečné to hrotit, vybírala jsem věci, co se líbí mě a volila spíš jednoduchost. Jako svatební dárky jsme dávali 0,7 l vína s etiketou s našimi jmény. (Nejbližším příbuzným ještě sladké, to jsme jim zavezli den předem, ať si to užijí čerstvé 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím mě svatba teprve čeká, ale jediné, co se mi zdá občas komplikované, je sehnat dekorace s českými nápisy. 🙂 Všude samé "Love", "Together forever", "Thank you", "Guest book".. Já ale preferuji dekorace bez nápisů, případně si je vyrobím sama, takže ani tohle mě úplně netrápí. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@markarola já tam mám zadané telefonní číslo takto a žádný problém 🤷🏻‍♀️
Odpovědět
@lukasalucka : děkuju. Já nakonec místo + napsala 00 a najednou mě to pustilo dál, ale neradovala jsem se dlouho. Měla jsem v oibjednávce po 1 ks několik kytic pivoněk různých barev a objednávka kladla odpor, že je tam limit množství. Limit byl u jednotlivých položek 1 ks , takže nevím, co bych na tom mohla ještě vylepšit. Vzdala jsem to. Ale na mém notebooku teda to přihlášení vypadalo o dost jinak. Taky to mimochodem řvalo "zadej město" ve chvíli, kdy jsem tam normálně měla Prahu 3, adresu do práce. Opravila jsem na Praha 3 ....to je jak u blbejch.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@alena_dani máte vyplněno ☺️
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?