Bílozelená kombinace barev svatby. Máte nějaké nápady?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojte holky.. Založila jsem nové téma na téma zeleno-bílé svatby.. Chci se s vámi podělit o zkušenosti, o nápady a již získané rady a postřehy.. a další ... Kdo z vás má v úmyslu ladit svatbu právě do této krasné barvy? Kdo chce mít svatbu bílou se zelenýma doplňkama a prvkama...? Kdo si potrpí na výzdobu stejně jako já a zkoumá, jak to udělat, aby to vyšlo finančně co nejlépe? Budu se těšit na dloooouhou konverzaci s vámi.. ;-) 8-)
Odpovědět
Taky plánujeme zelenobílou svtbu - v téhle barvě se dá sehnat hodně drobností a doplňků.. ale nějak nemůžu narazit na kravatu /neště lépe regatu pro ženicha+kapesníček.. neporadíte mi někdo kde hledat,,,internet už jsme prošmejdila.. pokud máte nějakou radu, prosím písněte mi do IP Díky moc
Odpovědět
mmiirrkkaa: a nemají nějaké v tescu tam mají ubrousky 33x33 cm někde už sem je tu u někoho taky viděla ;-)
Odpovědět
lasicky: pekne kravaty maji myslim v obchodech Košile... (např. v OC Letňany - vedla Ca A) kjajule: dikes za tip!
Odpovědět
Profilova fotka
lasicky: Mrkni na aukro, rozmýšlím se nad touto: http://www.aukro.cz/item943484104_lux...
Odpovědět
mmiirrkkaa: v kauflandu maji ale teda takový upně obyčejný ale zas dva odstiny zelené
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?