Špatná zkušenost se svědkyni

🙋 Ahoj vsen, Mam takovy netradiční dotaz.. Svatbu mame uz za sebou, mou svedkyni jsem si vybrala mou nejlepsi kamaradku... Nepomáhala mi s nicim, to me mrzelo, ale svatba se zvladla k tak... Kazdopadne.. Ma svedkyne 2 mesice po svatbe sla za mym mužem a nakecala mi, ze ho podvadim, jsem zadluzena a nevim co vse. Bylo to hrozne... Od te doby, kamaraka uz opravdu neni. S manzelem jsme si to nastesti vyrikaly a veri mi... Je nejaka moznost jak,, zmenit,, svedkyni po svatbe? Krom rozvodu a zase vzati se? Ja tu holku nemohu ani citit, natoz, abych zila s tim ze mi sla za svedkyni, ze vubec byla u tak pro me dulezite udalosti.
Odpovědět
Profilova fotka
Já nevím, ale reálně, změní se tím něco, že by nebyla zapsaná jako svědek?? To, že na tvoji svatbě byla a za svědka Ti šla, už nikdy nikdo nezmění (kromě možnosti, kterou zmiňuješ, a nad kterou snad, doufám, neuvažuješ), takže ve skutečnosti jde jen o to, jestli někde ve vašich papírech figuruje/nefiguruje její jméno...?!?
Odpovědět
@lumpin Můj názor? Závist, závist a zase závist! Lidi závidí, ale už nevidí, že ten vztah stál nějaké úsilí a musí se pěstovat a opečovávat a že nic není zadarmo. Na takovou pseudo kamarádku bych se vyprdla. Je to koule u nohy
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak abych Ti ale odpověděla na dotaz, myslím si, že už z logiky věci to nepůjde... Ale nevím to. Každopádně bych se na to, být tebou, vybodla, takový člověk Ti nestojí vůbec za to.
Odpovědět
Vykasly si na to, ja kdybych mela resit a delat si hlavu s tim kdo co o me kdy rekl a nebo pomluvil na svatbe tak mluvim tak akorat se zdi:) kaslat na to, zavist, zavist
Odpovědět
@lumpin Já bych to raději neřešila, maximálně bych se s ní zkusila sejít a bez emocí ji poprosila, aby mi to vysvětlila. Po schůzce bych ji asi odpojila ze života. Nemá smysl se nechávat vnitřně ohlodat takovými lidmi :-|
Odpovědět
No, pěkně se vybarvila, panenka jedna. Její škoda a pro Tebe cenná zkušenost. Změnu svědkyně bych asi neřešila. Svatba a hlavně manželství je jen a jen o vás dvou (jako o Tobě a Tvém muži :-D ) a jak se ukázalo, stojíte při sobě i v krizových situacích a dokážete je společně zvládnout. A to je z mého pohledu daleko důležitější než svědkyně, kterou si stejně 99% hostů ani nepamatuje. A na to, že figuruje na oddacím listu, bych se asi vykašlala. Chápu, že to není jednoduché, ale zkus se na to povznést. Soustřeď se na budoucnost a do minulosti se neohlížej.
Odpovědět
Profilova fotka
Žiši, vždyť jde jen o podpis. Ten člověk už nemusí v tvém životě jakkoli dále figurovat.
Odpovědět
Profilova fotka
@tamaraad Na oddacím listu svědci napsaní nejsou.
Odpovědět
Profilova fotka
Asi jako kdybys chtěla změnit manžela.
Odpovědět
Profilova fotka
Nechala bych tomu čas :). Časem tě to ublížení přebolí a budeš si užívat spokojený vztah s manželem ♥
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?