Oznámení budoucí svedkyni

Profilova fotka
Jak originálně oznámit budoucí svědkyní že byste ji rádi za svědkyni? Ráda bych něco originálního ale nic mě nenapada🙄🙄🙄
Odpovědět
Profilova fotka
Naši svědci se to řteba dozví až teprve na obřadu 😄
Odpovědět
Já jí to prostě řekla a ona přijala 😄 Na tady ty originální způsoby žádání svědků, převzaté z Ameriky, mám svůj názor. Nemám je ráda. Pokud Ti bude dělat svědkyni, už to je pocta sama o sobě, nemusí být nějaké divadélko okolo. Ale tak jaký si to uděláš, takový to máš 🙂
Odpovědět
Sestře jsem nechala udělat náramek.
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud bys chtěla něco kreativního, mrkni na Fler, spoustu šikovných slečen tam nabízí své výrobky. 🙂 My jsme svědkům napsali originální vtipné dopisy.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem n Vánocům dala hrneček plný Marshmallows. A ba dně hrnku byla otázka 🥰
Odpovědět
@mrnous89 Nemusi mit s sebou obcanky...? 😄
Odpovědět
Profilova fotka
@alisa_ Většina z hostů ji má u sebe pořád 😉 Ať proto, že řídí nebo proto, že s sebou normálně nosí peněženku 😉
Odpovědět
@mrnous89 Aha no vidis to ja bych si neriskla - u nas tady ID karty nejsou a povinny to neni 😄
Odpovědět
Profilova fotka
@claire_a kde prosím
Odpovědět
@girl.misel přes FB https://www.facebook.com/alminanaramky/
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@claire_a Dobry den, kde jste prosím nechala udělat ten náramek? Též bych chtěla pro sestřičku. Děkuji 😊
Odpovědět
Článek se načítá
Dobrý den, mrknete na fb stranky Almina náramky
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Ahoj, já jsem objednala náramky s perličkou na beyou.cz, je k tomu i taková kartička s otázkou "Půjdeš mi za svědkyni?" a je to v krásné krabičce s mašlí. Ještě mám v plánu si připravit takovou menší "řeč" nebo jak to nazvat. Budeme mít oba za svědky naše sestry a budeme je žádat dohromady, tak bych to chtěla nějak hezky uvést. Náramky budu mít i pro družičky (děti), ty jsem si nechala udělat zde: nubio.cz
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?