Koho si vybrat za svědka?

Ahoj, mám podobný problém jako věřím má víc z vás. Nevím, koho si zvolit za svědka, protože nemám žádnou nej kamarádku, které bych to svěřila. Tohle jsou mé nápady a byla bych moc ráda, kdybyste mi pomohly rozhodnout, koho vybrat. Návrh č. 1 je moje sestra a to v podstatě jen z toho důvodu, že jsme rodina. Vůbec nemáme blízký vztah, takže kdybychom nebyly sourozenci, ani mě to nenapadne. Návrh č. 2 je moje kamarádka z vysoké školy. Známe se více než deset let. Na začátku jsme spolu vůbec nekamarádily, teď se ale kamarádíme hodně a viídáme se a píšeme si často, protože jsme obě těhotné a termín máme jen čtyři dny od sebe. Je ode mně hodně odlišná, že nevím, jestli bychom se kamarádily, kdybychom neměly stejnou profesi a teď i podobný termín porodu, přesto jsme teď v kontaktu často. Návrh 3. je taky kamarádka z VŠ. S tou jsme se hodně kamarádily už od začátku, i po vysoké jsme se vídaly každý týden, byla to opravdu hodně dobrá kamarádka, která by pro mě toho udělala opravdu hodně, vídaly jsme se každý týden, ale poslední cca tři roky se už moc nevídáme, protože už jsme každá úplně jinde (já už jsem dva a půl roku na mateřské, ona je pořád single, chodí do práce, má pořád "free život život")... Teď už se vidíme jen cca jednou za měsíc a půl společně s návrhem č. 2 a ještě jednou kamarádkou, takže už toho o ní ani nevim tolik jako dřív, protože už se nevídáme jen my dvě na pokec a už si ani nepíšeme. Byla bych moc ráda za vaše názory. Děkuji moc. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Osobně bych si vybrala č. 3. Nebo potom sestru. Myslím, že je důležité, aby za mnou stál člověk, který je mi něčím blízký. Abych se s ním cítila dobře. S kamarádkou se můžete občas domlouvat na společném setkání, i když už jste každá jinde. Stejně to hlubší porozumnění tam bude pořád.
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám dvě hodně dobrý kamarádky, ale vezmu tu která je aktivnější a bude se mnou, pomůže mi, přivítá lidi... :) ale klidně bych si vzala kohokoliv. Jen podepíše papír... :)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem taky dlouho přemýšlela, že pořádně nemám koho, ale nakonec jsem se (asi) rozhodla, že bych chtěla bráchu. Nikdy jsme si pořádně nerozuměli, neměli jsme takový ten láskyplný vztah, spíš jsme se vždycky chtěli pozabíjet :-D, ale přece jen je to člověk, který mě zná celý život, zná mého nastávajícího... Teď poslední dobou společně s ním a jeho přítelkyní občas zajedeme na výlet nebo někam vyrazíme, připravili mi hezké překvapení k narozeninám a tak... A prostě jsem přesvědčená, že tohle je fakt člověk, kterýmu bych chtěla svěřit takovou důležitou roli :-)...
Odpovědět
Dam ti radu kterou jsem dala svemu snoubenci. Vyber si cloveka kteremu si schopna sverit vsechno ocemkoliv snim mluvit a hlavne kdyz budes mit naky problem... Nejaly fakt veliky.. Za kym pujdes? Za kamaradkou c. 1,2 nebo 3?
Odpovědět
já si vybrala svoji dceru.
Odpovědět
Profilova fotka
Hlasovala bych pro trojku.
Odpovědět
Záleží, co je pro tebe důležité. Pro někoho je to to, aby na něj měla svědkyně čas v den svatby, skákala kolem něj a podobně. Pro někoho to má být spolehlivý a důstojný člověk. Jiný si zase vybere někoho, kdo ho dobře zná. Nebo rodinu, protože je to rodina. Myslím, že záleží co od toho očekáváš. Jestli je ti to prakticky jedno a chceš někoho, s kým si rozumíš a kdo ti ulehčí ten den stres a starosti a zvládne kolem tebe třeba poskakovat, nebo někdo, kdo tohle třeba dělat tak moc nebude, ale bude to skvělý člověk, na kterém ti záleží :) Já si vybrala kamarádku, kterou znám už celkem dlouho (14let) a vždy jsme si rozuměly, podnikaly společně nějaké akce a školní výlety atd. Je s ní prča, je to zlatej člověk. Vídáme se tak 3x za rok, občas si napíšeme a neumím si představit nikoho lepšího. Vím, že to bude asi chaos, ale taky prča a pro mě je důležitý, aby to byl někdo se srdcem na tom pravým místě. Aby ten člověk tak trochu představoval i náš vztah. Ale pro každého je důležité něco jiného a dle toho bych se rozhodovala :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?