Zkušenosti s ušitím svatebních šatů z Dreamhaus?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Má někdo prosím zkušenost s ušitím svatebních šatů z Dreamhaus ( Nebanice okr. Cheb) ?
Odpovědět
Profilova fotka
@aneta2019 Bohužel jste naletěla. tyto šaty nejsou mé vybrané je to fotka ze zkoušení v salonu šaty jsou krásné, ale já se v nich úplně necítila. Vzhledem k tomu, že jsem v salonu nikde nenašla nic co by mi úplně vyhovovalo tak si šaty budu nechávat šít počítám s cenou tak do 20000. Je mi Vás upřímně líto doufám, že švadlenka udělá co půjde aby se šaty alespoň přiblíží tomu co jsi chtěla.
Odpovědět
Profilova fotka
@wanessa1 Moc děkuju a taky doufám že ta hrůza půjde ještě nějak napravit. Pokud ne, a nebo by to byla nějaká astronomická částka tak půjdu a nějaké si vklidu a bez starostí půjčím 😇 Je mi líto všech nevěst které si tam něco koupí. Já mám štěstí že jsem šaty řešila s dostatečným předstihem že i na tu reklamaci byl dostatek času. Věřím totiž že mnoho nevěst je zklamaných a naštvaných ale nemají čas čekat další 2 měsíce na nápravu s nejistým výsledkem. Kdybych pozjistovala informace dříve tak bych tam nic nekoupila. Na paní majitelku, paní Marcelu Farovou je mnoho stížnosti i co se týká jejího druhého podnikatelského záměru a to s dětskýma věcma na kinderbazar.cz. Přeji vám krásnou svatbu a šaty dle představ 😍
Odpovědět
Profilova fotka
@aneta2019 já Vám též
Odpovědět
Profilova fotka
Zavání mi to tu "fejkovými" účty a přeprodejem z Alíka. :-|
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Tak já vám něco napíšu o jejím eshopu a ó dámě, která to provozuje. Je to neskutečně arogantní paní, vše objednává z Číny, pošťáci jí to vozí po tunách. Paní na ně umí jenom vulgárně nadávat a když jí něco vrátíte, tak vám to popře, že něco převzala, byť to má pošta podepsaný. Kupuje to za pár kaček, neodpovídá to ani fotce ani ceně. Nenechte se nalákat, je to podvodnice. V okolí jí všichni znají, je samá exekuce, hrůza. Jo a ještě prodává na netu zboží jakoby z Anglie, ale je to taky Čína z Aliexpressu.
Odpovědět
Profilova fotka
No takové šaty se dají pořídit na Ali, cena tak 2500- 4000kč. Paní pěkně vydělává a je jí úplně jedno, že je kvůli ní spoustu nešťastných nevěst.... Nic nešije, prostě jen objednává v číně a přeposílá, už jen to že lze objednat jen do určitě velikosti a úpravy na šatech nejspíš taky žádné nedělá...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, e-shop www.dreamhaus.cz rozhodně nedoporučuji. Jde jen o přeposlání z Aliexpresu za dvojnásobek ceny. Šaty nejsou podle obrázku a absolutně nesedí velikost. Takže pokud chcete je lepší objednat rovnou na Aliexpresu a pak nechat upravit švadlenkou než čekat 120. dní zaplatit si expres dodání a čekat dál a pak to nechávat na poslední chvíli stejně přešít. Nebo zkrátka salon. Jednání je do doby než nastane problém v pořádku a pak arogance a ignorance. Paní Fárová nemá uvedené IČO ani telefon. Podmínky jsou chvilkama, až protizákonné. Reklamací ztrácíte čas. Označují za nedůvěryhodné!!! Jsem sice těhotná, ale šaty na slona jsem nechtěla. Pošlu foto upravených šatů.
Odpovědět
@karolinage - Strašné, je mi Vás líto. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@dennaz naštěstí mám šikovnou tetu švadlenu, kdybych si nechala rovnou ušít šaty u ní udělala bych lépe 😊
Odpovědět
@karolinage =-) nechapem ako niekto moze predavat takuto handru :-( kolik ta tie saty stali?
Odpovědět
Profilova fotka
@pvln34 to se raději neptejte...přes 5000 tis. Noo chápu, když to takhle pošlou z Číny, ale paní, která tvrdí, že to přešívá rozhodně lže.
Odpovědět
@karolinage šialene, keby tie šaty aspoň od povidali tomu co je na fotke |-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@karolinage No ještě, že máte tetu co vám je opraví, já bych v takovém případě musela zaplatit někomu cizímu a to by se mi teda prodražily. Snad nakonec šaty dopadly (dopadnou) dobře, je škoda že jste si radši nekoupila tytéž na Ali za 2500 s tím, že si je rovnou necháte upravit a neušetřila tak docela výraznou sumu....Paní na Dreamhaus takto vydělává na slečnách, které ji důvěřují a je až zarážející, že už ji to prochází už několik let...
Odpovědět
@karolinage tak to je dobra hruza :-S Tak snad s tim teta nebude mit vic prace nez s usitim novych, das sem pak i vysledek? Zajimalo by me jestli s tim pujde neco udelat, protoze me i ta latka prijde hozna, jak barevne tak kvalitou, ale mozna se to jen tak zda...
Odpovědět
Než bych něco objednávala, podívala bych se na https://www.vasestiznosti.cz/firm/det... - nebo zadat IČ podnikatelky do vyhledávače (v ARES.CZ najdete jméno). Na dlouhou dobu jsem znechucena nákupem přes internet.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
NEDOPORUČUJI Mela jsem objednané 2 sukně pro sebe a dceru. Požadavek byl jasný. Má až na zem s vlečkou a pro dceru na zem bez vlečky s mašlí v pase. Doba dodání byla 4 měsíce. + měsíc a půl reklamace (uznali pouze mou sukni) . Mašle vůbec nedali a moji udělali s menším počtem vrstev a pro dceru krátkou, že je to dítě (i přesto, že jsem psala, že chci i pro ni až k zemi). Moje navíc v pase místo 65, alespoň na 90. 🤦‍♀️ Navíc mi nevrátili ani poštovné, že je to prý má chyba i přesto, že objednávku zadavala sama paní. Po negativní recenzi samotných FB stránek můj příspěvek smazali a zablokovali, abych už nemohla nic komentovat. Za mě rozhodně NEDOPORUČUJI, i přesto, že na první pohled byla komunikace výborná. Ovšem do prvních problémů. Hezký den :)
Odpovědět
@subrtka koukala jsem na fotky a úplně stejné jsou na wish..takže dle mě to asi není na míru.
Odpovědět
Ahoj zásadně NEDOPORUČUJI!!!!!!!Objednával jsem šaty,čekání 3 měsíce a přišlo úplně něco jiného,fakt síla.S paní Fárovou nebo Janečkovou člověk ani neví s kým si vůbec píše najednou Paní Šašková atd.Nyní je po reklamaci a zkouší taktiky např. že mi posílali email, jestli chci šaty předělat a tvrdí že šaty odpovídají tomu co jsem objednával.Počkám si na nynější odpověď co přijde.Poté ač jsem to nikdy neudělal budu na provozovatele podávat trestní oznámení a všemi dostupnými prostředky začnu proti tomuto plevelu bojovat,nemám problém to dohnat až k soudu.Za šaty jsem dával 9000kč,teď nemáme šaty ani peníze tak všichni držte palce Díky Mišák
Odpovědět
Milé nevěsty, družičky, POZOR na tento e-shop!!! Nedodali mi šaty, které mi slíbili do 30.6.2020. Dosud bez jediného vysvětlení, omluvy natož vrácení peněz.
Odpovědět
Zdravím všechny. Nemám sice zkušenost konkrétně s tímto eshopem, ale měla jsem co dočinění s jejím druhým eshopem, kde prodává hadry z anglie. Naprosto nechutné, sprosté a drzé jednání. Hadry otřesné, tak akorát na mytí oken. Čekání skoro 7týdnů. Měla jsem to sice za pár korun, ale pokud někdo budete podávat TO, klidně se přidám ať se to tý sv**i načte 😠 😠 😠
Odpovědět
Profilova fotka
Milé nevěsty, družičky, POZOR na tento e-shop!!! Nedodali mi šaty, které mi slíbili do 30.6.2020. Dosud bez jediného vysvětlení, omluvy natož vrácení peněz.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
@aneta2019 no wow... To vážně nechcete se vydávat v růžových šatech. Jinak vám to sluší, ale jde poznat na fotce, že byla použita levnější krajka.. děkuji moc za recenzi
Odpovědět
Profilova fotka
@petra1299 Dotaz.. za jak dlouho vám je poslali? Já objednala prsteny a jen abych věděla že mi je vůbec zašlou děkuju
Odpovědět
Dobrý den, na šaty z Dreamhaus cekam od ledna, začínám z toho úplně šílet, protože jsem teď narazila na tuto diskuzi. Mám úplně obavy, co přijde a jestli vůbec něco přijde😭
Odpovědět
Profilova fotka
@miky181 dobry den prosím jak to dopadlo? Také chci podávat trestní oznámení. Dekuji Věra Neužilová. beebina@seznam.cz
Odpovědět
Profilova fotka
@beychvelle Zdravím , zajímalo by mě, jak to dopadlo ? Dekuji Věra Neužilová.
Odpovědět
@vera_neuzilova Dobrý den, šaty nakonec minulý týden dorazily. Přišla tedy k mému údivu malá krabice a v ní byly poskládané, ale musím říct, že jsem moc spokojená - možná jsou z Ali, to nedokážu odhadnout, ale více méně odpovídají fotce z nabídky. Ještě jsem je nezkoušela, protože nemám teď moc příležitostí si je bez přítele vyzkoušet🙂))) Nevím, jestli bych znovu podstoupila ty nervy s čekáním a nejistotou, zda šaty dorazí - to bych asi raději volila půjčovnu - ale snad už žádné příště nebude😄 Přeji Vám, ať se dočkáte a jste spokojená.
Odpovědět
Profilova fotka
Toto téma je katastrofa. Měla jsem objwdnane 4 šaty pro družičky s tím že jsem první psala email jestli do do určitého Datum stihnou. Bylo mi řečeno že ano, no ale ejhle, po měsíci se to nestihne tak platím 2600 expres ušití a dodání do 14 dnů. Je to skoro 3 týdny a šaty zadne, komunikace žádná a to jsem napsala tak 10 emailu co se děje a kde jsou šaty. Pak jedna odpověď ještě taková arogantní ze tlak jsem měla 260, no a k dnešnímu dni. Svatba je za dva dny a nemáme ani šaty ani peníze a ani sledovací číslo nebo důkaz o tom ze šaty byly odeslány. Takže za mě ne, poslat do řiti, ještě se paní diví co jsem si dovolila tak moc psát. Když psala ze odesílá v patek a až ve středu mi napsala ze se omlouvá a poslala teprve v úterý ale opět zadne sledovací číslo. Takže tak,rozhod e to budu řešit nadále.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
@12345qwert Nápodobne.
Odpovědět
Profilova fotka
@anna_matouskova Jak budu mít po svatbe, jdu na ne, doufam, ze se pridate.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?