Zahraniční zájemci o šaty thomasmullar@outlook.com a bisiomoadugbo101@hotmail.com psali vám někdy?

Zdravím všechny a chci se zeptat zda vám někdy psali tito dva zájemci o koupi svatebních šatů? Je mi divné že chtějí posílat peníze jen přes PayPal a trvají na tom když ho nemám tak ať si ho založím. A šaty bych posílala do Nigérie a podobně. Jinak je nezajímá nic jiného než peníze kolik mi mají poslat a se vším souhlasí i když jim napíšu jakoukoliv částku. Nezajímají je rozměry ani nic takového. A chtějí odpovídat jen na jejich osobní e-mail a ne tady na beremese. Když sem jim napsala že šaty takhle daleko neposílám tak za týden napíšou znovu, tu samou otázku. Jestli jsou volné a kolik je cena v EUR. Co si o tom myslíte? Díky za odpovědi. V.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den. Me take psaly. Vubec si toho nevsimejte. To neni jen tady, ale i jinde na bazarech.Jen si do vyhledavace zadejte balik do Nigerie a budete koukat jak podvadeji lidi. Takze pozor NEPOSILAT!!!!!
Odpovědět
A nevíte jestli je nejde nějak bolokovat? Jinak moc děkuji za odpověď.
Odpovědět
@wwwery Jsou to samozřejmně podvodníci. Je tady někde na Beremese celá diskuze o Nigerijských podvodech.
Odpovědět
Podvod jako hrom! Někde jsem tu četla diskuzi, že paní šaty poslala, zaplatila dopravu + snad clo a kde nic tu nic...
Odpovědět
Nigérie - klasický podvodný email :). Já jsem jednu dobu imrvére dědila a podobně také v Nigérii. Jsem virtuální dolarový multimilionář :).
Odpovědět
Ahoj holky, tak pan Thomas už mi taky psal...už jsem mu odpověděla a až teď čtu diskuzi...no neva:)...( už jsou stejně prodané:) Psala mi ještě tato paní lindabenson0104@gmail.com. Nějaké zkušenosti? Díky Jitka
Odpovědět
Asi to sem nepatri, ale psala mi slecna, ze koupi neco z meho inzeratu, ze mi posle potvrzeni z banky, kdyz ji to poslu jeste ten den...napsala jsem, ze to na postu nestihnu hned v patek....uz se vubec neozvala, hned jsem ji odepisovala, jestli ma i presto zajem...mozna nahoda, ale asi tady bude zvlastnich lidi vic :(
Odpovědět
Profilova fotka
Pozor , takových se tu teď pohybuje víc. Pokud Váháte trvejte na poslání na dobírku. Obvykle odvod jak hrom...Ozvali se mně výše jmenovaní a ještě jakási Bisi
Odpovědět
Profilova fotka
to je jeji email-bisiomoadugbo101@gmail.com
Odpovědět
@wwwery jj, zrovna tento týden jsem tu dávala stejný příspěvek. Psal mi ten biscosi. Je to podvod, bacha na něho!!!! Je tu někde diskuze o nigeriských podvodech a dávala jsem tam i odkaz co o tom píše paypal, že je to podvod a že nic takového,jako že blokujou peníze, než příjde tracking num. nedělají.
Odpovědět
http://www.beremese.cz/forum/mojasvad...
Odpovědět
Moc vám děkuju za odpovědi, naštěstí jsem nic nikam neposlala a nic nezakládala :) Takže kdyby něco tak rovnou mazat :)
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?