Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@walterova.sarka myslím že jsou moc hezké a nejdůležitejší je jak se v nich cítíš :-) na první pohled je vidět že dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@walterova.sarka Šaty sis vybrala opravdu nádherné a velice Ti sedí. Důležité je, že se líbí Tobě a cítíš se v nich dobře. Není důvod mít šaty, po kterých netoužíš a pak se v nich cítit nervózní. Určitě bych být tebou neměnila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@martinkatinka č.2 jsou ti sedí lépe :)
Odpovědět
Profilova fotka
@veru_m šaty máš moc krásné, ale prostě všem se nikdy nezavděčíš. Taky si pořád opakuju, já je budu mít na sobě a já se v nich musím cítit nejlíp. Vydržme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka @kristyn.g díky holky, cítím se v nich dobře, jen se musím naučit nevnímat ty nepřející lidi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@deniskaka díky, nevyměním, i kdyby se na hlavu stavěli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@walterova.sarka tak ano, jsou jednoduché, ale tak si nechtěla šlehajdy ne? :-) tak je to správně, držím palce at maš pevné nervy... :-)
Odpovědět
a co poviete na moje saty?? ja som si uz vybrala, aj zaplatila zalohu ale ako tak pozeram spatne foto, uz som si nie tak ista..najhorsie je ze nemozem ist do salonu a vyskusat ich alebo este ine..nie som totiz na sk. a to ma este viac zacina znervoznovat..ci som si vybrala dobre..
Odpovědět
Vůbec si nedělejte hlavu, já nejsem příznivcem širokých sukní a volánů, ale asi dva týdny před svatbou jsem začala plašit, jestli nebylo lepší, vybrat si právě takové šaty, co když se ty moje nebudou líbit. Přítel byl chudák úplně nervózní, abych kvůli tomu třeba nerušila svatbu. Nakonec jsem si nechala ty původní a cítila se v nich výborně, to jsou všechno jen nervy a zbytečné pochyby před svatbou. A jestli se někomu šaty nelíbily, jeho problém.
Odpovědět
Profilova fotka
Děcčata, co myslíte, poraďte, teď, jak sleduju fotky, mi to šrotuje v hlavě... líbí se mi střih těch krémových, ale chci bílé šaty :-( co na tyto šatky v mém albu říkáte vy?
Odpovědět
@evly ja bych byt tebou volila uplne jiny strih satu..korzety ti nesedi ani u jednech..mozna vic vykrojeny...tenhle rovny ti zkracuje krk..
Odpovědět
@evly přidávám se k názoru gablona1, nechci aby ses urazila, ale máš větši poprsí a v korzetu vypadáš dost "nacpaná". Měla bys volit šaty, ve kterých vyzdvihneš své přednosti a přitom budou krásné a budeš v nich i spokojená ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
@evly taky bych řekla, že máš na víc.Všechny tyhle šaty jsou na jedno brdo a přijdou mi i takové zastaralé-obnošené,nebo nevím jak to nazvat
Odpovědět
Profilova fotka
No, já mám právě s prsama problém, zkoušela jsem předtím i celkové šaty s ramínky, které jsem chtěla a to byla úplná katastrofa :-( asi půjdu v bílé noční košilce, která v tom salonu taky visela :-(
Odpovědět
@evly Zkus se ještě obejít další salony snad najdeš něco lepšího :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evly Střih krémových je pěkný, ale mě se na tobě mnohem víc líbí ty první bílé. Máš v nich i moc pěknou postavu a ty prsa závidím :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evly Evly hlavu neves, ja mam taky veliky prsa, taky sem z toho byla nestasna.. Ale nakonec se naslo.. Oproti gablone se musim priklonit k nazoru ze prave korzetovy saty strizeny rovne sou na velky prsa nejlepsi.. nejhorsi sou saty na raminka za krk.. Ja aspon sem nechtela, aby mi ty prss lezly vsema stranama :)
Odpovědět
@evly : ja by som to tiez nevidela tak tragicky..naopak videla som par siat, v ktorych nevesty s vacsimi prednostami vyzerali uzasne..ja som mala zase prave opacny problem,do niektorych, ktore sa mi pacili som nemala co dat..:) skus napriklad pronovias hechizo, tie na jednej babe podobnej postavy vyzerali uuuplne super..:) drzim palce, urcite najdes satky,ktore ti krasne padnu..
Odpovědět
@evly hlavu vzhůru, nebuď z toho smutná, šaty určitě najdeš. Čas na to ještě máš. Já si nechávala šít šaty v Madoře přímo mě na míru a myslím, že pro tebe by byla asi vhodná taky varianta šatů na míru, až budeš vědět, který typ ti sedí ;-) A hlavně výběr šatů je o tvém pocitu, až najdeš ty pravé, tak to určitě poznáš, to mi věř
Odpovědět
Profilova fotka
Díky holky :-) Tak čas ještě nějaký je, navíc včera nebyly k dispozici troje šaty, co jsem ještě chtěla zkusit tak uvidíme. A veru_m přesně tak, v těch korzetovkách se cítím s těma prsama nejlíp a tím, že tam nejsou ramínka mě to trošku opticky prodlužuje. Jak jsem zkoušela ty ramínkové, to byl děs, když vyhrabu fotku, přidám ji sem :-D I kamarádka, co je ještě líp vybavená přes hrudník mi radila, že taky měla korzetové, nic nevypadlo a slušely jí :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Ahoj :) Mám za sebou první návštěvu salonu Nuance a ráda bych vás poprosila o názory :) Založila jsem si album s nejlepšími třemi modely, takže můžete hodnotit tam. Moc děkuju :)
Odpovědět
@jita48 Bari a Flauta jsou krásné a moc ti sluší i ten závoj se mi líbí :-)
Odpovědět
@jita48 flauta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prosím taky o Vaše názory...
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud se někomu bude chtít, taky si ráda přečtu Vaše názory, stále se nemohu rozhodnout... Moc děkuji.
Odpovědět
@pajami @fairynka děkuju za vaše názory, Flauta je přesně styl šatů co jsem si představovala ale Bari mě hrozně překvapily, obecně se mi líbí jednodušší šaty ale cítila jsem v nich snad nejlíp ze všech... nechám to ještě uležet a na další zkoušce uvidím, jestli se něco nezměnilo :) Ale dlouhý závoj už je jistý! :)
Odpovědět
čo myslite ktore zo siat co mam v albume sa mi hodia najviac?????? neviem sa rozhodnut ci zuzeny strih alebo princeznovsky???
Odpovědět
@macinka121 Mně se nejvíce líbíš v těch dvou šatech s tylovou širokou sukní. :-) Ty ostatní šaty mi připadají takové nezajímavé ,ani ti v nich postava nijak nevynikne. :-|
Odpovědět
@macinka121 ty první. jinak nic moc..
Odpovědět
Profilova fotka
@macinka121 já jsem taky pro ty první... U těch ostatních jsou buď ošklivé vzadu, nebo Ti moc nesedí (ty vypasované přes boky se mi na Tvou postavu nelíbí, i když ji máš krásnou, ale nevyniknou)...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?