Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@terez23 přesně vršek je moc hezký, určitě krásně tvaruje postavu, ale ta sukně mi taky nějak nesedí, ale jde hlavně o tvůj pocit ;-)
Odpovědět
asi budem mat rovnaky nazor ako dievcata predo mnou :) Vrch krasny, sukna akasi zvlastna.
Odpovědět
@tulipan25 @zpevanda @blondkvetinka dakujem vam za nazor, v podstate pri ich vybere jedina vec, s ktorou som si nebola ista (a stale nie som s nou uplne stotoznena) bola ta sukna. Ale zase taky pocit som nemala pri ziadnych satach. A to som ich vyskusala naozaj vela (v albume mam len par). Posielam aj origos foto, na nich mi pride ta sukna ina ako v skutocnosti...
Odpovědět
@terez23 zasa sa raz potvrdilo, ze na fotke su niektore saty krajsie ako v originaly. Ale zasa to tak katastrofalne neber. Nie su zle, nahodou vrch je fakt prekrasny a ak sa v nich citis dobre, tak ten spodok neries. Hlavne aby si sa sama sebe v nich pacila :)
Odpovědět
Profilova fotka
@terez23 a nevyriesila by ten spodok sirsia spodnica??
Odpovědět
@terez23 to bude tím, že v katalozích šaty graficky upravují a spodní části sukní ve photoshopu prodlužují, aby ta nohatá vysoká modelka vypadala ještě nohatější a každá nevěsta si pak myslela, že bude vypadat taky tak. Což zkreslí celkový dojem a tvar šatů. Podle mě ti ty šaty sluší. ;-)
Odpovědět
@tulipan25 dakujem @jajj no este sirsia uz by bolo asi moc, pretoze (mozno sa to na foto nezda) v skutocnosti su dost siroke :-). A urcite aj svadobne foto budu lepsie nafotene, tak to bude lepsie vyzerat, toto je len taka foto... :) Ale dakujem vam dievcata ;)
Odpovědět
@terez23 ten všek dělá pěkný pas a tak...spodek je zvláštní, ale špatné to není, taky jsem včera měla podobné na sobě...já bych si takové klidně vzala
Odpovědět
@terez23 Nemala si nahodou viackruhovu spodnicu? Vacsinou potom sukna vyzera cudne.. tak hubovito... Skus si tie saty so spodnicou, co ma len jeden kruh celkom dole a nad nim ma vrstvy tej takej pevnej sietovitej latky asi je to tyl...
Odpovědět
@beronsche no k tymto satam je presne urceny kruh, nemozem si vyberat... Ale dakujem :) ved nieco este skusim ked pojdem do salonu :)
Odpovědět
nejsou úplně dobře řešené. Jako když se šaty nevěděly rozhodnout jaké budou, pobraly z každého stylu něco a v závěru vlastně žádný vlastní styl nemají. Za mě -- nebrat ... dnes je dostupno tolik krásných šatů a střihů že zcela jistě vyberete něco lepšího...... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@terez23 omlouvám se, ale mě se ty šaty zdají příšerné! :-( píšeš sto lidí, sto chutí. Já osobně tyto typy sukní fakt nemám ráda, ale kolikrát sama koukám, jak některé mohou být pěkné. Vrch ti sluší to je pravda, ale ta sukně je divná až nehezká :-( ale pokud se v nich cítíš dobře a líbíš se sama sobě a lidem, kteří tě znají, tak proč ne....
Odpovědět
Článek se načítá
@m_d nemusis sa ospravedlnovat. Ano, citim sa v nich naozaj dobre. Uvedomujem si, ze sukna je zvlastne riesena, no len prave to sa niekomu paci a niekomu nie. Samozrejme na prvom mieste je moj pocit a to ci sa mne pacia, ale taktiez sa chcem pacit aj ostatnym :) (zenichovi sa budem pacit urcite v lazdych :-D)...
Odpovědět
Profilova fotka
@terez23 aaano to je pravda! takže pokud se v nich sama sobě líbíš, chválí tě tví nejbližší, kteří na tobě viděli víc šatů, znají tě, tak směle do nich a na můj názor víš co :-))))
Odpovědět
@terez23 Podle mne jsou ok a chyba je ve špatně vybrané spodnici. Když se Ti ta sukně líbí, klidně si ji vezmi, sluší Ti, hodí se k těm šatům a je zajímavá, ikdyž já mám sama radši hladké. Akorát že byste měli vybrat spodnici, která nebude vůbec zvedat objem v těch nařasených partiích, ale jenom opravdu až dole, jinak to bude selkovské. Nevím jakou pod tím máš, aale přijde mi že nafukuje tu sukni zbytečně vysoko.
Odpovědět
@hellesvan k tym satam je urcena prave len ta jedna spodnica, uz som sa pytala. Oni maju vzdy ku kazdym satam jednu konkretnu spodnicu...
Odpovědět
Profilova fotka
baby potrebujem poradit ci su tieto saty vhodne ako popolnocne,dakujem :)
Odpovědět
Profilova fotka
@cuculiatko88 podla mna su vyborne...ako sa v nich citis?
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkag2 :citim sa v nich dobre,len sa neviem rozhodnut
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkag2 proč by nemohli? Jsou pěkné :)
Odpovědět
Profilova fotka
@cuculiatko88 sadnu ti uzasne...su sexi, a su blede, co sa mi na popolnocnych svadobnych satach moc paci...su rafinovane...podla mna je to vyborny vyber :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@medrin aj ja hovorim ze su pekne...dobre si cucu vybrala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cuculiatko88 Jsou nádherné a velice ti sedí, určitě mohou být! Úžasný výběr :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aj ja poprosím o radu... aj keď fotky sú nekvalitné...
Odpovědět
Profilova fotka
Ja hlasuji pro ty s celou sukni, ty druhe mi prijdou spis plesove. Ale zalezi, jak chces pusobit, zase by byly ne uplne bezne.
Odpovědět
Profilova fotka
@martinkatinka To jsou dvoje různé šaty, že? Z toho, co jde vidět, hlasuju pro ty atypické vlevo, vypadjí, že mají šmrnc, ale stejně by bylo lepší vidět je zlbízka kvůli detailům. U těch vpravo mi přijde, že ti obecně nesedí ten styl, zbytečně tě rozšiřují a úplně se v nich ztrácíš.
Odpovědět
Profilova fotka
@martinkatinka Ja hlasuji pro ty s celou sukni, ty druhe mi prijdou spis plesove. Ale zalezi, jak chces pusobit, zase by byly ne uplne bezne.
Odpovědět
Profilova fotka
mám vybrané tyhle šaty, cítím se v nich skvěle a myslím, že mi i padnou. Ale teď měsíc a kousek před svatbou, mi pořád určitě osoby říkají, že jsou moc obyčejné a jestli to nechci ještě přehodnotit. Házela jsem ty řeči za hlavu,ale nějak mě teď začínají nahlodávat :-( . Upřímně, opravdu jsou až tak moc obyčejné, že to vypadá nějak divně nebo co :-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
@walterova.sarka V jednoduchosti je krása :-) Podle mě ti moc sluší a VYPADAJÍ jako svatební šaty, takže nevěstu určitě nikdo nepřehlédne :-) A jestli se v nich navíc dobře cítíš, není co řešit :-) Kašli na ostatní, ať se klidně vdají v kopci šlehačky, jestli jim to přijde jako pravé ořechové, tobě tyhle sluší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@walterova.sarka Ani nevíš jak ti rozumim. Moje maminka měla představu, že budu samej volán, dva metry dlouhou vlečku a tak.. Ja si vybrala jednoduché šaty.. a teď mě to taky trošku hloda.. ale dycky se snazim si rict, ze jsem se v nich preci videla..a ze dulezity je, ze sem mela pocit ze tyhle jo :) Mrkni ke me do alba a uvidis :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?