Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte znovu vas prosim o komentare k satom - co si o nich myslite a tak, skusila som rozne modely a typy siat prosim pomozte pri vybere. tie prve saty maju odopinatelnu vlecku, druhe saty mi trosku robia brusko - to by som nechcela nie som najtensia nechcem posobit tehotno mno a tretie su klasika - uz ste sa nim vyjadrovali dala som sem tuto fotku pre porovnanie. vopred moc dakujem za kazducku odpoved
Odpovědět
Profilova fotka
@darinka.b Mě se líbíš v těch třetích....:-) Tedy myslim když si to rozkliknu do plný velikosti. V náhledu jsou to ty uprostřed...
Odpovědět
Profilova fotka
iba pre istotu, cislo jedna vlavo hore, cislo dva vlavo dole cislo tri vpravo hore :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@darinka.b Ahoj, nevím sice, jak moc ti ty "dvojky" dělají bříško, ale takhle ze předu ti dělají nejhezčí postavu. Takže já jsem pro ně. A kdyby ses v nich fakt necítila, tak ty jedničky, ty trojky tě zbytečně rozšiřují...
Odpovědět
@darinka.b mě se líbí u jedniček ten vršek - ta sukně ale ne-celkově tě podle mě dělají všechny ty sukně u všech šatů o dost širší. Za mě bych jako vršek zvolila něco s ramínky a nebo tu symetrii-ta ti podle mě hodně sluší. A spodek splývavější sukně, rozhodně žádné přestřižení v pase jako na těch s tylovou sukní a rozhodně ne žádné řasení a vykasávání látky na sukni - jako na těch prvních... Možná třeba s míň bohatou spodnicí... No ale věc názoru...:-)
Odpovědět
mne sa paci najviac dvojka (v nahlade),po rozkliknuti tie dolne.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@darinka.b Já jsem pro jedničky, jsou nejlepší... Jsou fakt krásné... To ramínko je dokonalé!!!! Dvojky Tě moc nafukují a trojky jsou takové tuctové...
Odpovědět
Profilova fotka
číslo jedna
Odpovědět
@darinka.b Mně se nejvíc líbí ty v náhledu jako poslední, i když nemám na šatech moc ráda zdobení, tobě podle mě sluší. U těch prvních se mi nelíbí to ramínko a stejně jako u těch druhých mi v obou přijdeš příliš široká, ty zdobené tě zeštíhlují.
Odpovědět
Profilova fotka
velmi pekne dakujem v pondelok vam napisem ktore si beriem, pretoze tie prve treba na mna trosku upravit a v pondelok idem na skusku do salonu kde pani krajcirka povie ci sa ta drobna uprava ta urobit - ten rukav mi je trosku uzky tak uvidime ;-)
Odpovědět
@darinka.b ja som za dvojky alebo trojky...ale asi viacej trojky... podľa mňa tie jednotky sú také divné, mne sa teda vôôôbec nepáčia...
Odpovědět
Profilova fotka
mno jednotky su mimo hry :-( v kazdom pripade k trojkam si dam dorobit ramienka ak sa teda nic ine neobjavi aj ked trojky su moja srdcovka, len som na ne pocula rozne nazory :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mita9 a co chceš slyšet? jestli se dobře dívám, jedná se o stejné šaty, takže nepotřebuješ názor, které vybrat, ale máš už vybráno?
Odpovědět
uf neviem, si pekna baba, ta sukna mi pride zvlastna a ten vrch - no neviem,take ani - ani. Asi by som na tvojom mieste este hladala, tak aby z toho sanka spadla. A ty sa v nich ako citis? Mas pocit, ze su to tie prave?
Odpovědět
@mita9 vršek se mi hodně líbí, ale ta sukně teda neee... ta vůbec, ta to celé zabíjí... taky bych hledala ještě dál...
Odpovědět
Profilova fotka
@mita9 mno neviem, mne osobne sa siroke sukne velmi pacia a kedze si chuda tak si siroku suknu mozes dovolit, ale taktiez by ti pristali trosku viac obtiahnute saty. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mne sa to vobec nepaci - rada - hladaj dalej
Odpovědět
Profilova fotka
@mita9 tyhle ne :-( ty si můžeš dovolit daleko lepší šaty a ta sukně je hodně nepovedená. Být tebou zkusím takové šaty, co jsou úzké ještě o kus dál přes zadek, ty by ti mohly sedět krásně
Odpovědět
@mita9 Myslím, že ten vršek je moc hezký a sedí ty, ale ta sukně by asi měla být jednodušší a jak už tu někdo psal-obtáhlejší a vypadalo by to líp ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mita9 Vršek skvělý, ale sukně vypadá divně... Jestli chceš širokou (a myslím, že si můžeš dovolit hodně bohatou), radila bych, aby začínala už od pasu.
Odpovědět
@mita9 : tiez si myslim,ze by si so svojou skvelou postavou nasla nieco co by ju zdoraznilo viac, skus este vyskusat par inych na porovnanie a uvidis..a urcite si vezmi niekoho so sebou,kto by ti vedel poradit, lebo fotky skresluju a pri skusani sa niekedy clovek sam nevie rozhodnut..ale najdolezijsie aj tak je ako sa pacia satky tebe a ako sa v nich citis..:)drzim palce..
Odpovědět
Holky líbí se vám tyto šaty nebo už je korzet a sukně zvlášť mimo dobu?
Odpovědět
@evisek88 : je sice pravda, ze korzet plus sukna boli "in" pred nejakou dobou, ale satky su to krasne, takze ak sa ti pacia a citis sa v nich dobre, sedia ti ,nevidim jediny dovod si ich nevziat..co sa tyka svadobnych siat myslim si,ze by si kazda nevesta mala skor vybrat ,to co sa jej paci a ,co jej sedi,nez za kazdu cenu "najnovsiu" modu, aj ked jej nepristane..
Odpovědět
mne sa saty pacia, zalezi ako v nich vyzeras ty :)
Odpovědět
Profilova fotka
@evisek88 ten korzet má takové zvlášní zakončení dole:( a tipuju, že ve skutečnosti se budou na fotkách pekelně lesknout, což vypadá dost lacině. Mylsím, že najdeš daleko hezčí a modernější šaty.
Odpovědět
Profilova fotka
aha, takže nejsou vcelku, jsem si říkala, že je to nějaké podivné:)
Odpovědět
nene, jsou dvoudílné
Odpovědět
Profilova fotka
@evisek88 tak v tom případě rozhodně ne. kamarádka se v tom vdávala a ten spodek vrchního dílu se jí zvedal pořád nahoru a nebylo to pěkné. navíc je mraky krásných jednodílných:)
Odpovědět
Profilova fotka
@evisek88 souhlasím s holkama, dvoudílné už jsou dávno pasé a šaty vcelku ti podle mě mnohem líp vykreslí postavu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?