Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 jéé, hodíš pak aspoň na chíli nějakou decentní fotečku? :-) Jinak jasně, že fotolíčení je hodně přehnaný, ale výrazný ti fakt jde:)
Odpovědět
me se nejvice libi ty druhe s tou masli
Odpovědět
co poviete? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mita9 šatičky jsou nádherné, moc ti sluší. Jen bych možná vynechala to bolérko...Ale to je jen můj názor :-) Ale jinak fakt hezké!
Odpovědět
@mita9 velmi pekne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Neviem ci sa mi to zda, ale vrch ti nesedi, chyba ti don zopar centimetrov ;-)
Odpovědět
@karamel neboli na doraz zaviazane :-)
Odpovědět
Krásné!!!!!! :-) jen bych taky nedávala to bolerko
Odpovědět
Profilova fotka
@mita9 tak tieto posledne su jednoznacne najlepsie ;-) ak potrebujes bolerko, tak skus este nejake ine....toto sa mi tiez moc nehodi...
Odpovědět
@arilas preco? do kostola by malo byt nie? :-((
Odpovědět
@mita9 Vypadají velmi hezky i s bolerkem... možná bych jen volila jiné... třeba s krajkou nebo z jiné látky, prostě méně "tvrdé" tady to vypadá jako sako do práce. Jinak se ale krásně usmíváš, takže všechno přebiješ! :-)
Odpovědět
@acacia dakujem krasne :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@mita9 Jó tak to nevím, jak se chodí do kostela. Já myslela, že je to v dnešní době jedno. Ale je to moc pěkné i s ním :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeej krasne :) saticky ti naozja velmi pekne sedia a aj sa k tebe hodia, pekne ti sadol aj strih na postavu. Aj to bolerko sa k nim hodi :)
Odpovědět
@mita9 Pěkné šaty a bolérko do kostela určitě. Máš správný pocit ,že by být mělo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, které šaty jsou podle Vás lepší? Svatba bude ve zrekonstruovaném mlýně a v podstatě v lese, zábava potom na zastřešené terase... Díky za názor!
Odpovědět
Profilova fotka
@martinan4 Tak asi ty druhé, ale kazí to ty ramínka.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@martinan4 nene, mě se ty s těma ramínkama líbí moooc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@martinan4 zepředu se mi líbí víc ty s ramínky, ale spíš kvůli té sukni, ne ramínkům.......zezadu vypadají líp ty první :-) ty druhé ti dělají lepší postavu, takže za mě celkový dojem lepší z těch druhých, když budeš mít vyčesané vlasy, bude to vypadat super
Odpovědět
Profilova fotka
@martinan4 Ty druhá, dělají ti hezčí postavu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@martinan4 Ty druhé s ramínky.
Odpovědět
@martinan4 Ty druhé jsou lepší ;-)
Odpovědět
Taky radím druhé :-)
Odpovědět
Druhé, robia ti krásnu postavu. Tie prvé su take tuctove...
Odpovědět
Druhé jsou moc pěkné, jednoduché a dělají ti pěknou postavu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji moc všem!!! Už je to přece jen delší doba, co jsem je vybírala, tak ve mě teď trošku hlodal červíček, jestli je to to pravé :)
Odpovědět
Profilova fotka
@martinan4 teď mi došlo, že jsem ty druhé taky zkoušela, jen jsem si ty ramínka dala dolů, proto jsem je hned nepoznala........byly to jedny z favoritek
Odpovědět
Profilova fotka
@martinan4 takže jsi vybrala ty druhé? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Ano, nakonec jsem vybrala ty druhé :) Budu pod to mít jinou spodničku, takže ty šaty nebudou vzádu tak spláclé a dloooouhý závoj.. Ale to jsme spolu myslím už řešily :) Já jsem právě nějaké s ramínky chtěla - a řeknu Ti, že je to problém nějaké šaty, kde jsou ramínka původní, a nikoli došívaná, najít. Mám pocit, že pak lépe drží, přišlo mi, že všechny korzetové časem trošku padaly... a to jak na šněrovačku, tak na zip.. ale to je otázka toho, jak se v tom kdo cítí :)
Odpovědět
Profilova fotka
@martinan4 jj, asi řešily..........já jsem na ramínka nechtěla, vypadám v tom ramboidně, protože mám široká ramena, padat mi snad nebudou, mně to přidrží boky ;-) ......jsou moc pěkné, tak gratuluju :-) mám ale pocit, že máš menší, já jsem zkoušela asi 42 v champagne, pamatuju se, že mi byly větší, musely by se zabrat, ale to se ty moje budou muset taky :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?