Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
@markyusa03 páčia sa mi na tebe č.1 a posledné-keď by neboli také úzke a len s bolerkom /taký elegantnejší štýl ti moc sedí/
Odpovědět
@markyusa03 musela jsem se znovu podívat, hledala jsem široká záda a velká prsa. Asi je to vážně otázka názoru, protože prsamáš přesně akorát taková, jaká odpovídají zbytku postavy a co se zad týká, tak na většině fotek by bývalo stačilo se normálně narovnat. Mně osobně připadá, že si můžeš pořídit jakékoliv šaty, ty 19 ti sedí krásně a jedničky taky, přitom dva úplně odlišné střihy. Jsi štíhlá, souměrná, nemyslím, že bys měla se sháněním šatů problém, když tě ovšem nenacpou do o číslo menších.
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 Podle me Ti nejlepe sedi 19a ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin nerikam, ze saten hedvabny neni, avsak kdyz se podivas na rozdil mezi satenem beznym a hedvabnym, tak zase ta nachylnost k poskozeni je tam ( Jemný satén vyžaduje jemné zacházení, a to nejen při šití (tenká jehla, pozor na špendlíky!), ale i při péči – zatrhování vláken a odírání zabráníme chemickým čištěním, jinak prát v ruce při nižší teplotě a žehlit bez páry, protože voda nechává na látce stopy). Podobne je tomu s hedvabnym taftem (Taft se celkem snadně šije, ale špatně špendlí – látka je hustě tkaná a po špendlících zůstávají dírky. Může se prát v ruce či chemicky čistit, žehlení bez páry je ale velmi obtížné, proto žehlete vlhkou látku, chcete-li si být jisti, že pára nezpůsobí fleky po kapkách vody.) Jeden cas jsem se o to zajimala a zjistila jsem, ze zadna cistirna v CR, se kterou jsem byla v kontaktu neda zaruku na to, ze vam hedvabne saty pri cisteni neznici... docela zajimave poznani. ;-) Tzn. pujcovane saty z hedvabnych materialu by byly poskozene raz dva a ten salon by je asi mnohokrat nevyuzil. Takove saty myslim nemaji moc dlouhou zivotnost jak jsou nachylne k poniceni.. ;-) vice info na http://www.sartor.cz/clanky.php?clane... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 nejvíc se mi na tobě líbí ty 22, jsou pěkné i zezadu, což bych o těch 19 neřekla. Nicméně myslím, že najdes lepší, než co jsi zatím zkoušela. Já jsem byla nadšená v Nuanci a tam se taky chystáš, tak uvidíš :-) každopádně ti dle mého sedne spíš ivory než bílá. A zkus mrknout i na San Veritá, taky mají moc pěkné šaty.
Odpovědět
Profilova fotka
@minima taky myslim ze jeste najdu a i snad za lepsi ceny... do Nuance se chystam ke konci tydne, pak jeste do Kleinodu. diky za tip, mrknu na ty San verita :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mam za sebou zkouseni v Kleinodu a zatim jedny z favoritek v pomeru cena-vykon :-D co myslite?
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 Já ti nevím, přijde mi, že na to, jak máš pěknou postavu a můžeš si dovolit jakékoliv šaty, tak ty co zkoušíš mi přijdou takové trochu tuctové, což je s tvojí figurou fakt škoda. V Klenoidu jsem byla taky, poslední šaty v albíčku jsou od nich, něco takového by se ti nelíbilo? Myslím, že si můžeš dovolit odvážnější šaty.
Odpovědět
Profilova fotka
@minina no zkousela jsem jich vic i odvaznejsi, ale nevypadalo to dobre... ale ja jsem proste takova konzerva :-D jeste jdu zitra do dvou salonu a v pondeli do jednoho tak uvidime...
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 V tom případě zatím vedou 28a, ty ti sluší nejvíc. Jinak hodně štěstí ve vybírání, ja už jsem dost zoufalá :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@minina diky :) jakto? ja myslela ze uz jsi vybrala...
Odpovědět
@markyusa03 mně se tedy nejvíc líbí ty první ;-) ale ještě bych zkusila další :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@markyusa03 šl jsem ještě mrknout do toho Klenoidu a tam se mi strašně líbily ty, co mám jako poslední, jenže na fotkách to podle mě není úplně ono. Ještě zajdu do salonu Nevěsta a pak asi znovu do Maggie a musím to rozseknout:)
Odpovědět
Profilova fotka
@minina ja jdu zitra do nuance a adiny... tak drzim pesti... zatim se mi nejvic asi libily ty co mam prvni v albu, ale jsou dost drahe :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 no mě se víc líbí ty, co jsem psala, jsou pěkné i zezadu, ty pvní mi přijdou takové nějaké splihlé. Nicméně myslím, že v Nuanci se ti bude líbit. Ze salonů, kde jsem byla jasná jednička. Oni ti Španělé holt módě rozumí :-) Navíc tomu rozuměla i paní a bylo tam radost zkoušet.
Odpovědět
@markyusa03 č. 19 a 28. Asi jsem pro 28, ale v barvě champagne - nemůžu si pomoct, ale jde ti líp než bílá! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 Mně se na tobě nejvíc líbily 19, dokud jsem je neviděla zezadu :-( Pak 22, ty jsou hezké zepředu i zezadu
Odpovědět
Profilova fotka
@minina tak to jsem zvedava, za chvili vyrazim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka ona to je zrovna blba fotka, nearanzovali mi tam tu vlecku.. ale stejne jsou dost drahy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@punk ty 28 jsou kremove, ale jen hodne lehce :-) jinak urcite chci kremove saty
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 tak hodně štěstí a pak hoď zas fotečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@minina tak jsou tam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 ty 34 jsou moc krásné, ale 18 tis. mi přijde opravdu hodně, já v Nuanci zkoušela šaty Pepe Bottella za půjčovné 20 tis. a do toho bych taky nešla, mám takovou psychologickou hranici 15 tis., takže Tě naprosto chápu... Jinak jsou moooc hezké ty 38, i když nejsem fanda barevných výšivek, tak tady to šaty krásně doplňuje a vypadají na tobe nádherně. Naopak bych nevolila 35, přijdeš mi v nich taková ztracená... No bude to dilema co:)
Odpovědět
Profilova fotka
@minima ty 35 si urcite brat nebudu, jen jsem chtela vyzkouset neco s vetsi sukni :-D ale myslim ze mi sedi jednodussi... nakonec si rikam jeslti se nenecham inspirovat a nenecham si usit v Madore dle obrazku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 no z toho, co máš v albu se mi nejvíc líbí 38, ale asi ses zamilovala do těch34, ne?:)
Odpovědět
Profilova fotka
@minina no prijde mi ze v nich vypadam tak o deset kilo lehci :-D ty 38 jsou konecne v normalni cene... nakonec si stejne budu vybirat pomer cena-vykon ;-)
Odpovědět
@markyusa03 mně se na tobě stejně nejvíc líbí 38, parádně tě zjemňuji
Odpovědět
Profilova fotka
@markyusa03 no tak ty jsi štíhlounká i tak :-) takže rozhodně nemusíš vybárat šaty, které tě udělají hubenější ;-) eště někam vyrážíš zkoušet?
Odpovědět
Profilova fotka
jo a v těch 38 vypadáš úolně stejně štíhlounce:)
Odpovědět
Profilova fotka
@minina diky moc :) jeste zitra do San Verita, nevis jak se tam pohybuji ceny?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?