Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@summerblue Mně se nejvíc líbíš v posledních, jsou velkolepé x-)
Odpovědět
@summerblue no problém je, že tento typu sukně dost zkracuje postavu (oproti sukni která se rozšiřuje už od pasu). Takže jestli ti ji budou ještě zkracovat (všimla jsme si, že ji právě rousáš po zemi) zvaž, zda by to bylo to pravé.... Také je otázka, zda v 10cm podpatcích zvládneš být celý den, takže možná i boty budeš mít menší... Ostatní šaty jsou podobného typu, možná dokonce výraznějšího, za sebe bych ti doporučila podívat se po jiném typu...To cosem dávala Ifoun se mi líbí na tebe více
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte , pišem v mene MATURIELY, nevie sa rozhodnut medzi dvoma šatami, pridajte svoj nazor , dakujeme http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/mat...
Odpovědět
Profilova fotka
ospravedlnujem sa, ale fotky mi uložilo uplne inak ako som ich zadavala :-|
Odpovědět
@kondaska1 ty šlehačkový bych určitě nebrala...
Odpovědět
ty se splývavou sukní (ne šlehačka) jsou lepší
Odpovědět
@aimirin nemyslím si, že by musela řešit problém se zkracováním postavy, tu má dokonalou...
Odpovědět
@summerblue .Podle mně nejsou ani jedny šaty nijak moc špatné,pokud se ti líbí tento princeznovský styl ,tak se nemusíš nutit do něčeho jiného, protože ti sluší. Snad na svatbě nebudeš mít nějaké módní extraznalkyně ,které by vždy na na všem viděly nějakou chybu. :-D
Odpovědět
@bella22 jenže ona píše, že má 10 cm podpatky a stejně jí musí tu sukni zkracovat. Postavu má velmi krásnou, ale můj názor je ten, že byhc si sukni prostě při takové výšce nebrala...ta sukně zkracuje i dlouhé holky, ne nadarmo modelkám na reklamách v takovýchto šatech prodlužují v programu nohy...Můj názor :-) Myslím si, že radím dobře, je už na tazatelce, jak se rozhodne. Je to její den
Odpovědět
@aimirin však jo, já jsem řekla ten svůj;-).
Odpovědět
Profilova fotka
@kondaska1 urcite ty splyvave ;-)
Odpovědět
@kondaska1 Vyber si ty saty, ve kterych se citis dobre, nezavisle na vysce podpatku - resp. delky sukne, ta se da vzdy prizpusobit a podpatky taky ;-) osobne jsem pro ty bez slehacky, jsi v nich takova jemnejsi - ty vlevo dole :)
Odpovědět
Článek se načítá
@kondaska1 rozhodně ty splývavé, jsou mnohem elegantnější, krásnější a daleko líp sedí
Odpovědět
Profilova fotka
ja sa citim dobre v obydvoch a obydvoje su lkrasne
Odpovědět
@ifoun: Díky moc za názor. U těch prvních si taky nejsem jistá tou sukní - líbilo by se mi nějaká nadýchanější. U těch druhých mě zaujalo, že nejsou tak typické - je ale pravda, že tou kvalitou si taky nejsem jistá. Ty třetí jsou originální, určitě by se museli zkrátit, aby se v nich líp chodilo...ale jsou lehké. Díky za typ na další šaty - moc se mi líbí, ale možná bych chtěla, aby měly dole trochu bohatší sukni....Zatím pořád váhám mezi styly. Viděla jsem tvoje šaty ve tvém albu - moc ti slušely. Jakou měly barvu - bílé nebo ivory?
Odpovědět
@aimirin: Je pravda, že už mi to říkalo několik lidí, že tento typ hodně zkracuje postavu. Tak nějak pořád nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
@summerblue ty třetí jsou dokonalé ;-)
Odpovědět
@bella22: děkuju :)
Odpovědět
@summerblue nemáš zač;-). Jinak se mi na tobě taky líbí ty 3.
Odpovědět
@kajsav: děkuju :-) . Viděla jsem tvoje MS šaty - moc ti to v nich slušelo! Taky jsem zkoušela Maggie Sottero a moc se mi líbily šaty Anniston - bohužel už je mají na můj termín půjčené :-( ...takže musím hledat dál. Nevíš náhodou, kde by se daly ještě sehnat nebo jestli existuje něco podobného? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
@maturiela Přidávám se, taky bych brala ty s tou rovnou sukní. I vršek mají lepší.
Odpovědět
Profilova fotka
@maturiela já hlasuju pro ty vlevo dole
Odpovědět
Profilova fotka
holky, přihodila jsem pár fotek z jiných úhlů, můžete ještě mrknou?
Odpovědět
Profilova fotka
dakujem baby
Odpovědět
Profilova fotka
@summerblue moje byly bílé, ale je to ta "diamantová" bílá (jak jí říká MS), tzn. není to ta drsně bílá, ale decentní, ale ivory to není, to zas ne. A ty Evelyn mají podle mě moc hezkou sukni, není jednoduchá, prtože má kamínky, ale nejlepší je zkusit to :) nebo třeba nadýchanější Anniston, ty jsou taky úžasné :)
Odpovědět
@minina I s více fotkama jsem pořád pro ty poslední. Jsou nejlepší. Tyhle a nebo jakékoliv v tomhle střihu, sednou Ti jako ulité.Tenhle trumpetový střih ti moc sluší. A že ti zvýrazňují boky? No jasně, právě proto! Máš nádherné boky tak je zvýrazni. Nevím, kde se bere ta fobie z vlastních boků u některých holek. Neřeknu, když má někdo nesouměrnou postavu nebo velikánský zadek, ale to ty vůbec nemusíš řešit. Naopak. Máš krásný ženský tvar a jdi do toho. každá můžeme mít šaty, kterými nás korzetem přeštípnou v pase, prsa nacpou až ke krku, přes silnější paže hodí nějaký závěs a boky, zadek, nohy schovají pod kilometry našlehané záclony a nic proti nim, ale když si můžeš dovolit mít takovéhle, tak proč?... Já bych neváhala.
Odpovědět
Profilova fotka
@minina Já jsem taky stále pro ty poslední ;-)
Odpovědět
@minina Se svou postavou si můžeš dovolit všechny, nejvíc ti podle mě sluší 2 a 5. Záleží na tom, ´za co´ chceš na svatbě být. Ty dvojky jsou takové romantické, dívčí, jako pro svatbu v nějakých pěkných zahradách. Ty pětky jsou ale šaty, ve kterých se chodí na červený hollywoodský koberec, šaty nejkrásnějších a nejvíc sexy žen na světě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hellesvan @romcovaklarka @jiss holky díky moc. stále více se utvrzuji v č. 5 :-) na svatbě chci být za sexy dámu :-) i v salonech mi spíš radili, ať jdu do něceho netradičního, korzet a velkou sukni, jakkoli je to pěkné, to má dneska skoro každá a já chci být trochu jiná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@summerblue Díky moc za pochvalu ;-) ve kterém salónu jsi byla? Nabídka je teď v ČR dost velká, několik salónů již půjčuje šaty Maggie Sottero ale největší nabídka je samozřejmě v Praze, tady těch šatů mají mraky ;-) zkus mrknout i do diskuze o šatech MS, když budeš hledat konkrétní model, holky Ti určitě poradí kde je mají ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?